Morgan
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 12 gru 2012, 18:42

Re: jaki stroj na chrzest?

14 gru 2012, 17:11

zgadzam sie z tym całkowicie,po co kupować cos co tylko raz założymy dziecku,dzieci tak szybko rosną,że wcale sie to nie opłaca.

Agnieszka1985
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 27 lis 2012, 14:21

Re: jaki stroj na chrzest?

19 gru 2012, 13:14

Moze i nie opłaca sie kupować dziecku czegoś tylko na raz / chociaż wcale nie musi tak być - jesli chcrzci się dziecko, to w ubraku, które służyło dziecku do chrztu można zabierać dziecko do kosciłoa, czy na spotkania rodzinne? możliwości jest wiele/ Ja wychodze z takiego założenia, że chrzest jest raz w zyciu - wieć jesli stać mnie było na piekne ubranko dla dziecka, to dlaczego nie skorzystac? Kupiłam ubranko w sklepie internetowym i bardzo sobie chwalę! Dodam tylko,ze kupiłam niec wiekszy garniturek i maleństwo korzystało z niego jeszcze kilkanascie razy:)

Agnieszka1985
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 27 lis 2012, 14:21

Re: jaki stroj na chrzest?

08 sty 2013, 12:28

Zgadzam się:) A wrażenia niezapomniane:)

lilo

Re: jaki stroj na chrzest?

08 sty 2013, 12:47

Mnie też nie było szkoda wydać na ubranko, co z tego, że załozone raz - ale taka okazja jest raz w życiu.
A mi było szkoda. Zresztą jak chrzciłam Piotrusia to żyliśmy z jednej pensji a ceny typowo chrzcinowych ubranek są irracjonalne zupełnie.

Miał nowe ubranko ale bardziej uniwersalne.

Jula miała sukieneczkę też nie typowo na chrzest bo takie typowe mi się nie podobają.


A tak w ogóle to wątek chyba miał być o ciuchach na chrzest ale rodziców :ico_haha_01:

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość