Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

Re: Letnie dzieciaczki 2012

25 gru 2012, 23:35

Moje słoneczko :) Wlasnie skonczyla wczoraj 5 miesiecy:)


Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

25 gru 2012, 23:51

Mamusiu - Marysia jest przesliczna. Przykro mi,ze tyle wycierpialas przez matkę...ale masz najwspanialsza coreczke i teraz to jest najwazniejsze:*

Quanchita - cudne dzieciaczki!!

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

26 gru 2012, 00:47

Mamusia wszystkiego najlepszego dla Marysi :ico_tort: masz rację teraz Twoja córeczka jest najwazniejsza, a tak w ogóle śliczna jest :ico_brawa_01: za rzadko wklejasz zdjęcia.

Gosia ale Tymek przystojniak wystrojony :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: tak patrzę na niego i widzę że on podobny do Ciebie co?

My byliśmy u Pawła siostry i Maks tak uwielbia dużo ludzi. Był taki grzeczny na rękach to u wszystkich był tak się śmiał tak cieszył. Cierpliwy bardzo. No i padł tam po 21 i tak śpi już mimo że go ubieraliśmy jechaliśmy 20km samochodem, więc pierwszy raz od 5 miesięcy nie był kąpany.

A w ogóle to za 5 miesięcy :ico_tort: :ico_tort:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

26 gru 2012, 00:52

madleine obejrzałam zdjęcia na fb ale śliczne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Marcin to Twój brat? A Marcinek taki wielki się wydaje, taki dorosły no i strasznie silny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a i Ty rewelacyjnie wyglądasz jaki dekolt śliczny :-)

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

26 gru 2012, 01:01

Hehe no dekolt masakra dopiero na zdjeciu zobaczylam ze mam za mala sukienke i ze mi cycki do gory wywalilo;-) a tak Marcin to moj brat;-)


No co do spania to marcinek dzis pobija swoj rekord.wczoraj zasnal o 23 i spal do 10.30 z jednym karmieniem o 1. I potem w dzien spal jeszcze prawie 5 h i teraz tez od 23 spi.

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

26 gru 2012, 01:09

rewelacyjnie śpi :ico_brawa_01: ja dzisiaj pogadałam ze szwagierkami i obie przyznały jak mi teraz dobrze Maks nie śpi na cycku to już nie będzie spał a wręcz przeciwnie coraz gorzej. Za to jak z cycka zrezygnuje to i spanie będzie całonocne :-) tak więc pomęczę się jeszcze pół roku, do czasu aż do pracy wrócę. Wtedy na butelkę przejdzie Maks i będę się wysypiała :ico_haha_02:

Dobra lecę spać papa do jutra, tylko nie wiem kiedy się odezwę bo mam gości i trochę roboty.

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

26 gru 2012, 12:17

rewelacyjnie śpi :ico_brawa_01: ja dzisiaj pogadałam ze szwagierkami i obie przyznały jak mi teraz dobrze Maks nie śpi na cycku to już nie będzie spał a wręcz przeciwnie coraz gorzej. Za to jak z cycka zrezygnuje to i spanie będzie całonocne :-) tak więc pomęczę się jeszcze pół roku, do czasu aż do pracy wrócę. Wtedy na butelkę przejdzie Maks i będę się wysypiała :ico_haha_02:

Dobra lecę spać papa do jutra, tylko nie wiem kiedy się odezwę bo mam gości i trochę roboty.
Może nie bedzie tak zle ? :-)
A kiedy wracasz do pracy?
Mi dzis znowu łupneło w krzyzu i znow ledwo sie ruszam...
Mały coraz ciezszy ehh...
My dzisiaj zmienilismy wózek na spacerówke bo w gondoli mały już sie nie miescil :-)

Lece sie szykowac bo dzis do tescia na obiad,a mam tyle :ico_duzepranko: ,ze masakra..

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

26 gru 2012, 14:16

Mamusia ja myślałam, że Twojej matce dopiero teraz tak się odmieniło. Ale z tego co piszesz, to zawsze były jakieś toksyczne relacje :ico_olaboga: Żyj własnym życiem, bo masz dla kogo. Cudowna jest Marysia :ico_brawa_01:
Daj więcej zdjęć i może jakieś większe bo aż żal ukrywać takiego aniołka :ico_sorki:
Gosia ale Tymek przystojniak wystrojony :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: tak patrzę na niego i widzę że on podobny do Ciebie co?
Dzięki :ico_oczko: No mały do mnie podobny, za to córa to wykapany mąż :ico_haha_01:

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

Re: Letnie dzieciaczki 2012

26 gru 2012, 14:53

Witajcie - moja mamuśka całe życie dawała popalić, ale ja głupia dzielnie to znosiłam ale teraz koniec. Mam własne i szczęsliwe zycie. Zdjecia Marysi na pewno dodam- a nie otwieraja wam sie wieksze?
Wczoraj byłam z moim dzieciem w kościele - wczesniej jak chodizlismy to stalismy na zewnatrz a wczoraj wciagnelam meza do srodka (on sie boi ze dziecko zacznie plakac- a ona nigdy w zyciu nie plakala na spacerze) i jaka byla zaciekawiona liczbą osob, graniem, obrazami - bylam z niej dumna - a wszyscy tylko sie do niech usmiechali- taki moj slodziaczek.
Od jutra bede wprowadzac jej ziemniaczka i mam pytanie czy tez dodajecie jakiegos tluszczu jak podajecie ziemniaka? Odkad marysia je marchewke i jabluszko to kupki sie zrobily jakby gestsze hehe. Soczkuz marchewki natomiast nie lubi:/
Ma tez pytania czy wasze dzieci siedza juz? Jak widzialam Marcina stojacego to az sie zaniepokkoilam ze z moja mala cos nie tak bo to tylko tydzien roznicy- a ona niby ciagnie sie do gory ale jakbym ja probowala posadzic to chwieje sie strasznie.
Wogole to przeraza mnie fakt ze juz niecale 2 miesiace i trzeba wracac do roboty

Tośka_30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1367
Rejestracja: 09 sty 2009, 10:05

Re: Letnie dzieciaczki 2012

26 gru 2012, 19:41

Mamusia, moje dziecko usilnie samo siada, ale nie kwapi się do stania jeszcze:)

Widziałam fotki- wszyscy i wszytskie piękne i strojne:)
Ja chybaz 10 kg mam na + :ico_szoking: pojadłam wszystkeigo i o dziwo Marcyśka dobrze to zniosła.
Natomiast Marcelince nie smakuje ani soczek jabłkowy ani jabłuszko...

Mojemu dzieciowi za to idzie górne dwójka- już ma tak rozpulchnione dziąsło...

Święta, święta i po... tylko w portfelu jakby mniej...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość