Mario
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 17 sie 2007, 16:53

Re: Proszę o pomoc zanoszenie się!BEZDECH

03 sty 2013, 13:06

Witam, rozumię co przeżywasz. Moja córka (teraz trzyletnia) miała podobny problem. Nie ukrywam ,że jest to duży stres dla całej rodziny. Pierwsze zdarzenie spotkało mnie gdy miała 7 dni i wrociłam do domu ze szpitala. W pierwszej chwili myślała o zaksztuszeniu (zachłyśnięciu się), bo miało to miejsce podczas karmienia. Nie umiała sobie z tym poradzić, zdążyła już poważnie napuchnąć i zmieniał kolor. W tym całym stresie zdecydowałam się na sztuczne oddychanie. Jeden wyważony wdech ją odblokował (nalezy dobrze się przygotować do tych wdechów, aby nie uszkodzić płucek). Trzeba wziąć sprawę w swoje ręce - pogotowie przyjeżdza za późno (wtedy po 25 min). Rok był ciężki. Potym zdarzeniu jeszcze raz się to powtóżyło w czasie kiedy syn z rozmachem do niej podbieg (nalezy unikach gwałtownych podchodzeń, strach dla dziecka, tego co może je przestraszyć i zablokować). Drugi raz - uderzenie w plecki, przekręcenie. Dodam że była przez rok czasu pod opieką neurologa.
Ja na szczęście skończyła przed jej urodzeniem BHP i to mi pomogło. Dziecko szybko z tego wyrasta. Trzeba jej tylko dużo spokoju i cierpliwości. Obecnie rozwija się prawidłowo, jest mądrą dziewczynką.

Anja224
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 17 lut 2010, 14:26

Re: Proszę o pomoc zanoszenie się!BEZDECH

03 sty 2013, 13:58

Jutro zapisałaś się do lekarza moja córcia już ma 2,5 roku to już duża dziewczynka troszke inaczej jest z niemowlakami wiem bo troszke czytałam na ten temat. zobaczymy co powie lekarz wizyta u kardiologa już zapisana ale niestety za miesiąc do długi okres czasu na pewno wezmę skierowanie do neurologa. widać że jest bardzo wystraszona non stop lgnie do mnie i nie opuszcza.

Wróć do „Zdrowie dziecka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość