Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

04 sty 2013, 21:52

Gosia mama mi właśnie przyniosła taką moją książeczkę ale mało tam było napisane jedyne śmieszne zalecenia karmić piersią co 3h :-D
Co 3 godziny? Nasze dzieci by z głodu umarły :ico_haha_01: U mnie jest napisane co 2-3 godziny:)
Ja do 1 roku mam dużo wpisów, takie fajne opinie opisowe. Widocznie lekarce się chciało. Moje dzieciaki nie mają niestety żadnych opisów robionych. Dobrze, że sama prowadziłam Jolce taki dziennik. Tymkowi też bym musiała.
Kupiłam dzisiaj dwa kombinezony dla Maksia. Jeden za 8,50zł drugi za 18zł :-D
Pokaż :ico_sorki:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

04 sty 2013, 22:03

Ja do 1 roku mam dużo wpisów, takie fajne opinie opisowe
mój Paweł też ma fajnie opisowe. Na bilansie dwulatka napisane: mówi zdaniami i nerwowy złośnik :ico_smiechbig:
z kolei u Pawła brata napisane żarłok :ico_smiechbig:

Kombinezony się piorą jaki wyschną pokażę. Ten tani nic specjalnego ale w drugim ciuchaczu dopiero ten fajniejszy kupiłam.

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

04 sty 2013, 22:17

mój Paweł też ma fajnie opisowe. Na bilansie dwulatka napisane: mówi zdaniami i nerwowy złośnik :ico_smiechbig:
Przynajmniej jak Maksio będzie niegrzeczny, to będziesz miała dowód że to po tatusiu :ico_haha_01:

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

Re: Letnie dzieciaczki 2012

04 sty 2013, 22:39

Kasiala Właśnie dzisiaj rozmawiałam ze szwagierką o Amwayu myslałam ze tej firmy już nie ma...ale skoro jest czy mozesz mi dac namair gdzie mozna kupić ich produkty? Bo wszytsko było rewelacyjne!!!
Tak wogóle byłam wczoraj w pracy wypisac urlop elektronicznie i sie dowiedzialam ze dostane nowego laptopa:):):) Wczesniej tez mialam nowy komputer ale stacjonarny a laptopy mieli tylko kierownicy wiec tak mi sie milo zrobilo. Wogole fajnie mnie przyjeli - mała dostała znowu bluzeczkę, dziewcyzny wymyśliły ze w pokoju ustawimy kojec i moge z Marysia przychodzic do pracy. Ogolnie to sie ciesze ze wracam ale z drugiej strony tyle sie zmienilo ze teraz wieczorami bede sobie robic szkolenia e-learningowe zeby nadrobic zaleglosci.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

Re: Letnie dzieciaczki 2012

04 sty 2013, 22:43

A przypomniało mi się że miałam napisać Mamusi na temat plam... plamy po jabłku to masakra :ico_olaboga: Początkowo ich nie widać a potem zachodzi reakcja brązowienia i nie da się wytępić :ico_zly: Dlatego świeże plamy należy namoczyć w kwasku cytrynowym lub potrzeć cytryną.
Marchewka zejdzie rewelacyjnie jak powiesisz koszulkę czy śliniak w słonecznym miejscu... teraz zimą ciężko ale wiosną spróbuj...gwarantuję że znikną :-)
sorki,że tak się wtrącę
ja na plamy to Vanish używałam/używam
ja są takie solidne i długie (bo ja nie kombinuję od razu jak się plamy pozbyć tylko czekam aż pranie będę robić),po prostu trochę na plamę i do miski na noc z proszkiem i się moczy,a potem wrzucam normalnie do pralki i plam też nie ma :-D

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Letnie dzieciaczki 2012

04 sty 2013, 23:20

Mamusia, Gosia ja na alegro zamawiam :-) jejku malą chyba zęby zaczęły męczyć :ico_olaboga: 2h marudziła, płakała no masakra czopka jej dałam i posmarowałam dentinoxem zobaczymy ile pośpi :ico_chory:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

05 sty 2013, 00:34

jejku malą chyba zęby zaczęły męczyć :ico_olaboga: 2h marudziła, płakała no masakra czopka jej dałam i posmarowałam dentinoxem zobaczymy ile pośpi :ico_chory:
U nas to samo...dentinox, Viburcol i liczę na spokojną nockę :ico_sorki:
po prostu trochę na plamę i do miski na noc z proszkiem i się moczy,a potem wrzucam normalnie do pralki i plam też nie ma :-D
Wszyscy tak wychwalają ten vanish a ja jeszcze żadnej porządnej plamy nim nie wywabiłam :ico_noniewiem: Mimo,że też i moczyłam i do prania dodawałam.
. Ogolnie to sie ciesze ze wracam ale z drugiej strony tyle sie zmienilo ze teraz wieczorami bede sobie robic szkolenia e-learningowe zeby nadrobic zaleglosci.
A czym się zajmujesz?

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

Re: Letnie dzieciaczki 2012

05 sty 2013, 11:28

Ja się zajmuje brudnymi sprawami:) czyli korespondencją z UOKiK, URE, RZecznikami Praw Obywatelskich - Kliencie się skarżą i piszą do instytucji a instytucje do mojej firmy i ja sie zajmuje wyjasnieniem spraw. Musze więc wiedziec wszystko na temat umow, rozliczeń, windykacji, druków, pism jakie wychodza do klientow itp. W tej chwili w mojej firmie wszystko robi się "e" czyli elektroniczny rejstr korespondecji, elektroniczna karta pracy, elektroniczny wniosek urlopowy, elektroniczny przelyw informacji itp Teraz wchodza nowe systemu billingowe wiec musze sie wdrozyc. Wogole duzo nowosci wiec musze sie zaczac przygotowywac....poczytac zmiany w prawie, rozporzadzeniacjh itp...

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

05 sty 2013, 13:09

Ja się zajmuje brudnymi sprawami:) czyli korespondencją z UOKiK, URE, RZecznikami Praw Obywatelskich - Kliencie się skarżą i piszą do instytucji a instytucje do mojej firmy i ja sie zajmuje wyjasnieniem spraw. Musze więc wiedziec wszystko na temat umow, rozliczeń, windykacji, druków, pism jakie wychodza do klientow itp. W tej chwili w mojej firmie wszystko robi się "e" czyli elektroniczny rejstr korespondecji, elektroniczna karta pracy, elektroniczny wniosek urlopowy, elektroniczny przelyw informacji itp Teraz wchodza nowe systemu billingowe wiec musze sie wdrozyc. Wogole duzo nowosci wiec musze sie zaczac przygotowywac....poczytac zmiany w prawie, rozporzadzeniacjh itp...
:ico_szoking: Nie wiedziałam, że istnieją takie firmy :ico_szoking: Musisz być skarbnicą wiedzy prawnej :ico_haha_01: A opłacalne to zajęcie?
A skoro wszystko ma się odbywać elektronicznie to może jest szansa że będziesz mogła pracować w domu?

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

05 sty 2013, 16:32

Przynajmniej jak Maksio będzie niegrzeczny, to będziesz miała dowód że to po tatusiu
no już mam dowód że Tomek po tatusiu niegrzeczny :-D identyczny jest taki sam nerwus po Pawle :ico_zly: z kolei ja byłam bardzo grzeczna mama mówiła że sadzała mnie dawała zabawki i ja tak siedziałam sama i się bawiłam, chciałabym by chociaż jedno dziecko było takie grzeczne po mnie :-D :-D

Mamusia ciekawą masz pracę, ale strasznie skomplikowaną. No i może Gosia ma rację dali Ci już laptopa to może z domu będziesz mogła pracować :ico_sorki: :ico_sorki:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość