Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

05 sty 2013, 23:22

Znowu przy weekendzie pustki...
Nie pisalam Wam ale od kilku dni u mojej psiny u rodzicow podejrzewano czerniaka jamy ustnej. Najpierw antybiotyki leki przeciwbolowe by moc dokladnie zajrzec i postawic diagnoze. Niestety to byl czerniak w wysokim stadium ;( guz wiekkosci orzecha wloskiego i Neski juz nie ma z nami ;(((( To byl taki kochany, opiekunczy i madry pies ;(

Awatar użytkownika
nostromo20
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 26 lis 2011, 18:45

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

06 sty 2013, 14:20

o matko, czerniak jamy ustnej u psa :ico_szoking: czasem sobie człowiek nie zdaje sprawy, że psy chorują zupełnie jak ludzie... współczuję Mad, to okropne, kiedy odchodzi ukochany zwierzak, z którym się było tak związanym przez tyle lat :(

u nas sypie śnieg, w końcu jakaś zima konkretna przyszła. a dziś była bardzo kiepska nocka u nas - sama nie wiem, ile razy wstawałam do Filipa :ico_noniewiem: a on jak się obudzi to od razu wstaje, głowa w górze i trzeba go układać od nowa. o 5 to już myślałam, że wstaniemy na dobre, ale jakoś go ululałam jeszcze.

w pt wieczorem byliśmy w kinie, Filip spał u babci. po seansie postanowiliśmy wykorzystać okazję i skoczyliśmy do całodobowego tesco - jeszcze nigdy nie chodziłam po sklepie o 1 w nocy :-D a po powrocie do domu - dziwne uczucie. no bo niby chata wolna i hulaj dusza :ico_brawa_01: ale jakoś tak... dziwnie było oglądać puste łóżeczko :( i zatęskniliśmy od razu za Filipkiem :( i zamiast sobie że tak powiem poużywać, to poszliśmy spać :-) a rano Bąbel znowu był z nami :ico_haha_01:

obmyślam plan na urodziny Filipa, bo zastanawiam się, czy organizować jakiś obiad czy sam tort i takie tam, na mniejszą skalę znaczy się. przymierzam się do zrobienia tortu tego typu:
Obrazek
chodzi mi o dekorację taką masą. jest przepis na Moich Wypiekach na masę z pianek i wczoraj zrobiłam to na próbę, czy mi to w ogóle wyjdzie. i powiem Wam, że w szoku jestem :ico_szoking: rewelacyjnie to wyszło, można z tym robić co tylko fantazja podpowie. jedynie doznania smakowe są cóż... niezbyt no :ico_noniewiem: tak jakbym jadła cukier puder, a nie pianki. szkoda. rozważam jeszcze wersję z masą marcepanową, bo efekt będzie podobny, a w smaku na pewno lepsze :-)

agasio
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 687
Rejestracja: 05 lip 2011, 18:00

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

06 sty 2013, 14:53

Witam dziewczyny!
mad- przykromi z powodu pieska, mója Molka też zmarła na nowotwór tylko, ze u niej w piersi sie rozwinął, teraz takie czasy, ze zwierzęta i ludzie umierają na podobne choroby.
Nostromo- śliczniutki torcik, zazdroszcze zdolności, ze sie na coś takiego porywasz.
dziś robie porządki na kompie , segreguję zdjęcia do albumównoi postanowiłam podzielic sie z Wami moja rodzkną:)
Obrazek

agasio
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 687
Rejestracja: 05 lip 2011, 18:00

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

06 sty 2013, 14:56

Obrazek
Córusia i mamusia:)
Obrazek
z mężusiem:)))
Obrazek
Oleńka!!!

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

06 sty 2013, 15:11

agasio, ale sliczne zdjecia fajna z Was rodzinka. A Ty po 3 ciazach rewelacja !

nostromo, powiem Ci ze tez chcialam z takiej masy zrobic tort ale zrezygnowalam. Bo podobno nie sztuka oblozyc tort, a odoowidnio dociac. Pozatym chce by tort zjadla Martynka wiec z racji mega slodkosci a marcepanu nie znosze zrezygnowalam. Czytalas cos o kolorowym kokosie na torcie ? Super wyglada :) Kiedy robicie Roczek w niedziele tak jak wypada ?

Ciagle mysle co za prezent na roczek sprawic i nie jestem na nic zdecydowana..

agaa22
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1386
Rejestracja: 07 mar 2009, 18:50

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

06 sty 2013, 17:01

agasio- super rodzinka :ico_brawa_01:

nostromo- mogę prosić link do tej masy?? Ja teraz na sobotę robię Kai tort bo ma urodziny ale będzie cały z kremu a Idze właśnie będę z masy robiła , tylko chciałam kupić gotową na tortowni, mam tam sporo punktów i szkoda by było je stracić, a wizje tortu już mam od dawna, oczywiście biało różowy hehe

Awatar użytkownika
nostromo20
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 26 lis 2011, 18:45

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

06 sty 2013, 18:39

agasio, tort ze zdjęcia nie jest mój, żeby nie było :ico_oczko: i podzielam zdanie Mad, że wyglądasz rewelacyjnie! też bym tak chciała...
agaa, no to Ci właśnie posłałam biało-różowy tort na pw :-D
Mad, to było tak, że ja zrobiłam wczoraj tą masę, rozwałkowałam, pozachwycałam się, że to tak super wyszło, po czym zaczęłam się zastanawiać - co ja teraz z tym zrobię? :ico_puknij: bo miałam wielki arkusz białej masy. no i...postanowiłam upiec szybko torcik i go obłożyć zrobioną masą :ico_puknij: a że szwagierka miała akurat urodziny, to dostała nieplanowany torcik. kurcze, nie zrobiłam zdjęcia, ale wyszedł pięknie :-) najgorzej faktycznie jest na rogach (tort był kwadratowy), ale poprzyklejałam tam wycięte z tej samej masy gwiazdki innego koloru.
wiem, że to słodkie, najwyżej Filipowi obiorę z masy i dam "gołego" torta :ico_haha_01: a o kolorowym kokosie nie myślałam nawet. a urodzinki robimy w niedzielę :-)

agaa22
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1386
Rejestracja: 07 mar 2009, 18:50

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

06 sty 2013, 19:28

nostromo-nic nie mam na priv :(

zobaczcie jakiego pajaca wypicytowałam za 12,50 hehe
http://imageshack.us/a/img547/9268/54241313.jpg

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

06 sty 2013, 20:11

Hej
Myśmy dzisiaj mieli roczek w kościele. Generalnie nie chodzimy na takie rzeczy ale chrzestna zamówiła więc trzeba było być :)
Co do tortu to już zamówiłam jeden duży dla gości plus zrobią mi miniaturke dla Bobka :) a ja osobiście będę piekła tiramisu i coś jeszcze plus mam obiad na głowie. Ale dam rady :)

Jeżeli chodzi o prezent to chciałam kupić Borysowi laptopa takiego 12+ ale w ostateczności wczoraj pod wpływem chwili kupiłam mu na bobookazjach skoczka z fp :) mam nadzieję że mu się spodoba :)

Agaa fajny pajac, nowy ??
Agasio super wyglądasz i super masz rodzinke :)
Mad szkoda psiaka. Moi rodzice mieli dwa psy i oba miały raka a kot mój ukochany miał atak serca...
Nostromo mam nadzieję że pochwalisz się zdjęciem tortu :) ja w tym roku odpuscilam robienie tortu, jakoś weny nie mam... z resztą za dwa miesiące będę robić tort Emilce :)
Szyszeczka pochwal się ile cwiczysz z Ewą :) są jakieś rezultaty??
Beatka gdzie się podziewasz??

agaa22
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1386
Rejestracja: 07 mar 2009, 18:50

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

06 sty 2013, 20:13

Aga-nowy ten pajac :-) było by t6aniej jak bym wzięła rozmiar mniejszy ale by był na styk teraz, tamten za niecałe 10 zł poszedł

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość