gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

10 sty 2013, 13:25

a od czwartku maja byc jakies duze mrozy...
jak ja nie znoszę zimy :ico_zly:
a co do piesków przybłąd to zawsze do nas przychodziły. A teraz mógł by się jakiś przyplątać pies bo mamy jednego już takiego staruszka.

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

10 sty 2013, 14:04

a ja mam @ i okropnie sie czuje.W sumie brzuch mnie nie boli tylko jajnik ciągnie.
Zauwazylam,ze po porodzie mam duzo mniejsze bole menstruacyjne,ale za to duzo bardziej obfite krwawienie ;/

Mały w koncu poszedl na drzemke,marudzil do rana. Ale w koncu przekonal sie do gryzaka- jak jest z lodówki to ma zajecie na kilka minut dopoki sie nie ogrzeje. Chyba mu to duza ulge sprawia.
Ja teraz robie ogórkową z kaszą gryczaną białą i potem na 16 do schroniska,potem na chwile do rodzicow no i juz wieczor bedzie ehhh
Na nic czasu nie mam,a musialabym sie ogarnac,paznokcie zrobic,wlosy zafarbowac...
A nie ma kiedy.
No,ale dosc narzekania! Juz nie moge sie wiosny doczekac,ta zima mnie dobija. jak jeszcze w pon i wt bylo ladnie bialo,tai czysty snieg i fajne powietre to teraz to brudne ,szare i takie feee,ze az nie chce sie wychodzic.

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

10 sty 2013, 14:37

Wkleję wam zdjęcia
wczorajsza kąpiel dzieciaków

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

no i przed chwilą zrobione zdjęcie
Obrazek
no i tak nam jabłuszka nie smakują

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

ja okresu jeszcze nie mam i dobrze mi z tym :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

10 sty 2013, 14:41

Ale on rozkoszny :-)

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

Re: Letnie dzieciaczki 2012

10 sty 2013, 16:45

Jesteśmy po szczepeniu mała waży 6830 i mierzy 68 cm wiec kolejna modelka:) Mam jej podować zupki, kaszki, soczki itp, jabłuszko a pod koniec 6 miesiaca banana. Troszke mało wg mnie przybyła bo tylko 450 g. Ale lakrka mowila ze na koniec 6 miesiaca ma podwoic wage. Zabki piersze chyba beda z gory jedynki bo wyczuwalne sa - mnie sie tez tak wydawalo i tylko lekarka to potwierdzila. Za 4 tygodnie idziemy sie szczepic na pneumokoki. Możemy się też przesiąść do spacerówki. Wogole to na osiedlu widzialam juz 3 identyczne spacerowki jak nasza x-landera i kolor ten sam.
Marysia nawet nie zapłakała chyba zabawa idzie raczek nieboraczek przyniosla efekty:) Jak ubieralam ja to nawet sie smiala w glos a pozniej od razu usnela i spi juz 40 min.

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

10 sty 2013, 17:05

Troszke mało wg mnie przybyła bo tylko 450 g
a przez jaki czas? Maks przez dwa miesiące 900 gram. Dba o linię :-)
Ale lakrka mowila ze na koniec 6 miesiaca ma podwoic wage
też słyszałam, a na roczek ma się potroić waga.
Marysia nawet nie zapłakała chyba zabawa idzie raczek nieboraczek przyniosla efekty:)
podobno ta szczepionka skojarzona nie boli :ico_brawa_01: Maks nie płakał tylko przy żółtaczce chwile.

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Letnie dzieciaczki 2012

10 sty 2013, 18:33

Hej... My też po szczepieniu i Kajka też na lasencje rośni... waży 6890g i 66cm ale mierzona jest na leżąco jak dorosły... w sumie prz\ez 6 tyg przytyła 520g i 2cm urosła ale lekarka mówi że widocznie taki jej urok... i widocznie duzym dzieckiem nie będzie :)

<adleine ja też Viburcol bez recepty kupuję mimno ze na receptę jak dałam recepte w aptece to farmaceutka oddała mi receptr :-D

Ale Tymek okrąglutki i taki puciaty kochany :-D za to Maksio to faktycznie LASEK mały :D mało co wałeczkó ale taki kochany z brtaciszkiem w wannie :-)

ja jeszcze do spacerówki się n ie wybieram uważam ze ma na tyle miejsca by w gondoli pojeździć a jednak w gondoli cieplej niż w spacerówce :-)

Madleine ja Cię podziwiam ze jeszcze Ci się chce do tego schroniska... ja czasem nie mam siły wyjść na spacer bo mi się nie chce...

kIEDY WRACACIE DO PRACY?

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

10 sty 2013, 19:01

Właśnie wróciłam od pediatry z Jolką bo wczoraj wróciła z p-la z katarem a wieczorem miała już 39 gorączki. Dziś cały dzień temp i posypia. Lekarka twierdzi że to wirus i tylko zbijać gorączkę kazała. Przykro mi strasznie, bo jutro przedszkolaki mają bal przebierańców i znów ją ominie :ico_noniewiem: Już na anrzejkowym baliku też nie była bo chora:(

Gosia zgrabniutki ten Twój synek :ico_brawa_01: Taki w sam raz :ico_brawa_01:
My też po szczepieniu i Kajka też na lasencje rośni... waży 6890g i 66cm ale mierzona jest na leżąco jak dorosły.
No modeleczka :ico_brawa_01:
Jesteśmy po szczepeniu mała waży 6830 i mierzy 68 cm wiec kolejna modelka:)
Kurcze... to Tymek jakiś mutant przy Waszych bobaskach :ico_olaboga: No ale przecież nie mogę mu cyca ograniczyć :ico_noniewiem:
podobno ta szczepionka skojarzona nie boli :ico_brawa_01: Maks nie płakał tylko przy żółtaczce chwile.
No nie wiem...chyba każdy zastrzyk domięśniowy boli. Tymek też rzeczywiście mało płacze ale Jolka darła się na całe gardło :ico_olaboga:

Wczoraj zadzwonili do mnie z pracy że jest impreza firmowa w Sheratonie 25 stycznia i mam się szykować więc ja pełna euforia że się rozerwę i mąż mnie na ziemię zaraz sprowadził bo akurat ma jakieś targi w Hamburgu i go nie będzie :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: Tym sposobem nie ma kto z Tymkiem zostać i d..a z imprezy :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

10 sty 2013, 19:50

+K*+asiala a moim zdaniem w spacerówce ma cieplej. W srodku ma ocieplony wkład i ciepły śpiworek,a w gondoli to tylko to czym ja go przykryje. No i ma wieksze pole do manewru :-)

*Co do przybierania na wadze to na zeszłym szczepieniu dr mowila,ze małemu w ciagu tyg przybylo 700 g no i urosl wtedy 13 cm :P
A teraz zobaczymy ,ale chyba tak nie skoczyl jak ostatnio.

Marcin juz dawno podwoil swoją wagę :-)
A co do tego,ze skojarzone nie bolą się nie zgodzę. Samo wkłucie napewno boli bo to jednak zastrzyk w miesien. Marcin co prawda płakał tylko za 1 razem,ale jednak :-)

Quanchita szkoda,ze z ta imprezą nie wypali :-(

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

10 sty 2013, 20:35

A co do tego,ze skojarzone nie bolą się nie zgodzę
no w sumie Tomek płakał a też miał skojarzoną. To tylko się cieszę że Maksia nie bolało :ico_brawa_01:
w ciagu tyg przybylo 700 g no i urosl wtedy 13 cm
w ciągu 6 tygodni? Od szczepionki do szczepionki? Czy jak? Bo jak w ciągu tygodnia to strasznie dużo.
Kurcze... to Tymek jakiś mutant przy Waszych bobaskach
no ale weź pod uwagę ile jest wyższy. Koleżanki córka na pół roczku ważyła 10kg :ico_haha_01: no i malutka była. Więc Tymek nie jest wcale taki duży :-)
Quanchita szkoda,ze z ta imprezą nie wypali :-(
no właśnie :ico_zly: a dużo byś musiała zapłacić niani? biedna Jola co impreza to ją omija :ico_olaboga:
ja jeszcze do spacerówki się n ie wybieram uważam ze ma na tyle miejsca by w gondoli pojeździć a jednak w gondoli cieplej niż w spacerówce :-)
ja też chce jak najdłużej w gondoli. Chociaż już coraz ciaśniej. Ale jednak budka i też mam wrażenie że cieplej w gondoli.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość