Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: wiosna-lato 2013

15 sty 2013, 20:41

Proszek-ja używałam persila delikatnego i przez pierwsze tygodnie dałam płukanie 3+ (płuka 3 razy-dwa ciepłą, raz zimną).

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

15 sty 2013, 20:55

w Rossmanie widziałam 1,8kg Lovela w cenie niecałe 23zł więc chyba nie źle.

coś bym zjadła, ale nie wiem co.
brzuszek mam jakby wzdęty, obolały, dlatego chyba podziękuję za jedzenie.
wczorajszą pizzę czułam do wieczora i poszłam szybciej spać, bo tak się źle czułam.

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: wiosna-lato 2013

15 sty 2013, 21:43

hej mamusie

Przepraszam bardzo,ze się nie odzywałam,ale leze cały czas w łózeczku i sie kuruje,byłam wczoraj tylko u lekarza i dziekować Bogu nie musze brać antybiotyku,dzis juz jakoś mi lepiej,ale mój R wymiotuje i ma ból brzucha i albo jakas grypa jelitowa,albo zatruł sie dzisiejszą kawą,którą pił na stacji paliw :ico_noniewiem: Nie wiem co mam z nim począć :ico_noniewiem: Po za tym jak chora osłabiona to i moja malutka tak malutko dokazywała od wczoraj,ze dzis wyskoczyłam z łózka i poleciałam do pierwszego lepszego gina aby mi sprawdził tętno,a ta,ze nie ma szans bo ona za duzo ma pacjentów i,ze mam jechać do szpitala :ico_szoking: i tak się chyba jakos wściekłam zaczelam sie ruszac cos zjadłam słodkiego itd i dopiero małą teraz zaczynam czuć,ale sie najadłam przez nia stracha,moja maleńkA :ico_sorki: Ale to tak może być,że jak ja słaba to i płód to czuje? :ico_noniewiem:

tibby masz słodki ten brzusio,w pierwszej ciąży chyba równiez miałaś taki podobny?

Pisałyscie cos o depilacji,ja musze na zero i tak lata juz się gole bo jak mam chociaż pół cm włosków to swędzi i nie da sie chodzić,a podmywam sie oczywiście tylko i wyłacznie płynem do higieny intymnej bo jak tylko uzyłabym mydła od razu bym miała stan zapalny...

MonikA88 Pieknie ci ten brzuś rosnie,ale ty masz maaały :ico_haha_02:
U dzieci i u mnie choroba wróciła...nie mam już sił. Jutro do lekarza.
jejku no nie dobrze :ico_noniewiem: pozostaje mi tylko zyczyć wam szybkiego powrotu do zdrowia :ico_sorki:

Naklikałyscie tyyle,że musze iść was doczytać bo z dwa dni mnie nie było :ico_sorki:


Ahh i faktycznie dziewczynki jej stawiam :ico_tort: za 6 okienko :ico_brawa_01: Maleńka moja rośnij w siłe!!! :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: wiosna-lato 2013

15 sty 2013, 21:57

Ja proszek dla dzieci kupuje chyba Gaga w tesco i jest tani ,a bardzo fajny :-) Ale do dzieciecych zawsze daje 5 płukań .
Tibby - sliczny masz brzusio!
Misia - kuruj sie!

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: wiosna-lato 2013

15 sty 2013, 22:07

Misia, oby wirus nie dopadł Ciebie!
Uważaj na Was!
Dziecko wyczuwa, że mama gorzej się czuje i temu mnij się rusza ale jak tylko Cię coś niepokoi to lepiej skontrolować.
Dziękuję, przyda się zdrówko.

Madleine
, ale już synek duży, jak się chowa?

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: wiosna-lato 2013

15 sty 2013, 22:10

Misia, oby wirus nie dopadł Ciebie!
Uważaj na Was!
Dziecko wyczuwa, że mama gorzej się czuje i temu mnij się rusza ale jak tylko Cię coś niepokoi to lepiej skontrolować.
Dziękuję, przyda się zdrówko.

Madleine
, ale już synek duży, jak się chowa?
Dobrze dziękuje :-) Grzeczny,kochany,ale charakterek ma i pokazuje :-) Czesto sama nie moge sie nadziwić jak ten czas leci i jaki on już duży...

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: wiosna-lato 2013

15 sty 2013, 22:18

Podobny do Ciebie!

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: wiosna-lato 2013

15 sty 2013, 22:20

Podobny do Ciebie!
Teraz podobno tak,na poczatku byl do dziadka,potem do taty,a teraz do mnie :-)

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: wiosna-lato 2013

15 sty 2013, 22:29

Każdy maj swoją cząstkę.

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

15 sty 2013, 22:31

dzieki dziewczyny za rady co do kosmetykow. bede musiala jeszcze sie zastanowic z jakiej firmy kupic a to pewnie bedzie ciezki wybor bo kazda z Was ma rozne zdanie na temat roznych firm. najlepiej to poczytam jeszcze jaki najlepiej uzywac i na jakis trzeba bedzie sie zdecydowac.
MonikA88 Pieknie ci ten brzuś rosnie,ale ty masz maaały :ico_haha_02:
ja wiem czy taki maly ! normalny jak na ten miesiac ciazy. do konca jeszcze zostalo troche czasu wiec pewnie sie duzo powiekszy. zreszta ja jestem szczupla nie mam zadnego faldka tluszczu to tez nie wiadomo jakiego wielgasnego brzucha nie bede miec :-) lepiej miec mniejszy niz ogromniasty ...

dzisiaj mi ciekawie minal dzien. do poludnia bylo OK. potem mala sprzeczka jak zwykle z mezem... zrobilam obiad rybke z frytkami, troche poprasowalam a poznym popoludniem wybralismy sie do rodzicow meza na pizze... tyle kalori dzisiaj zjadlam ze chyba tych kg mi troche przybylo bo czuje sie ciezko :-P zaraz trzeba bedzie sie klasc spac bo jakas senna sie zrobilam.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość