dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

17 sty 2013, 22:29

binius tak to jest z synusiami..ja mam dwoch mamisynkow...moja mama często sie z Patrykiem droczy i jak jest u mnie na rękach to wyciąga do niego rączki i mowi "chodź do babci" to ten odwraca głowe w drugą stronę i ignoruje babcię... :-P .
Dzwońcu od SKALPELA
to ja własnie to katuje od pięciu dni

Patryk miał już pierwszą pobudkę...buuuu :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

17 sty 2013, 22:31

to ja własnie to katuje od pięciu dni
Ogromne gratki za wytrwałość :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

17 sty 2013, 22:34

Ogromne gratki za wytrwałość
mam nadzieje ze to dopiero początek, i sie nie poddam. Marzy mi sie super figurka :ico_haha_01:

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

17 sty 2013, 22:40

binius , asienko pstryknęłyście już fotki chodzących dzieciaczkow??? Jak tak to chwalcie sie:)))

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

17 sty 2013, 23:03

Marzy mi sie super figurka :ico_haha_01:
Mnie też, ale leżąc chyba mogę sobie tylko dalej marzyć :-D
binius , asienko pstryknęłyście już fotki chodzących dzieciaczkow??? Jak tak to chwalcie sie:)))
Nawet nie wiem jak teraz te zdjęcia tutaj wstawić :ico_noniewiem: ale może wstawię coś na FB.

Awatar użytkownika
Asieńka86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2011, 17:48

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

17 sty 2013, 23:31

Chyba większość dzieci broi i marudzi :-D
no tak :ico_oczko: ja na mojego czasem sił nie mam- z jednej szafki wyrzuci wszystko to za drugą się zabiera.. a najbardziej upodobał sobie wywalanie śmieci z kosza, siedzenie w łazience (bo pralka, kosz na pranie- tyle rzeczy do zbrojenia..) i otwieranie piekarnika- jak zamknięty to wyjdzie z siebie żeby otworzyć, ale otwarty to już nie jest atrakcyjny :ico_noniewiem:
łatwo sie irytuję, denerwuję ...i nie potrafie byc konsekwentna. I czasem mam ochote iść od dzieci w świat :ico_oczko:
ja też :ico_wstydzioch: dopóki się Piotrek nie urodził to sobie wyobrażałam takie wiecznie zadowolone dziecko i siebie , a teraz szczególnie ostatnio jest wprost przeciwnie.. Mały ogólnie fajny jest, ale ostatnio straszny się zrobił- na krok nie można go zostawić, bo jest płacz, jakby ktoś go bił :ico_zly:
asienko jaki leniuszek? :ico_oczko:
ale on jest leniuszek :ico_oczko: z chodzeniem- fakt, spieszy się.. ale -często nie chce się księciu sięgnąć zabawki tylko wyje, położy się na brzuchu- wyje. wiele rzeczy mógłby samodzielnie zrobić, ale po co- lepiej popłakać sobie... a ze sprawami "naukowymi" to w ogóle tyły ogromne. robi papa i brawo.. jak się jemu zachce.. czasem uda się przybić piątkę czy cześć dać.. nie chce w ogóle powtarzać ( a nie, powtarza- warczenie i kaszel..). uczę go teraz "taki duży jestem"- przez kilka dni RAZ podniósł ręce do góry.. leniuszek i tyle :ico_oczko:
u mnie już moje chłopaki śpią...
Piotrek dziś numer zrobił.. o 19.15 zasypiał siedząc w autku.. wykąpałam go, wypił mleko z oczami na pół zamkniętymi, po czym usiadł i zaczął się śmiać.. usnął dopiero krótko przed 21..
binius tak to jest z synusiami..ja mam dwoch mamisynkow
mój też mamisynek :ico_wstydzioch: nie może stracić mnie z oczu bo jest ryk przeraźliwy.. nawet ze znanymi mu osobami bawi się dopóki mnie widzi...a zarzekałam się, że mamisynka nie wychowam, żeby synowa nie miała przebojów takich jak ja z M :ico_olaboga:
dzwoneczek mam tylko takie, ze spacerku.. z reguły jestem z nim sama, więc jak uda się jemu kilka kroczków zrobić to asekuruję.
Obrazek
dowód na raczkowanie
Obrazek
i śliczny uśmieszek
Obrazek

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

17 sty 2013, 23:42

wow Asienka - super jest Piotrus ! Jestem w szoku,moj to przy nim bobas ! Tylko siedzi i wola tata i mama !

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

18 sty 2013, 12:02

asienko z Piotrusia to kawał super ciacha...wygląda na dużo starszego...piękny chłopczyk :ico_haha_02:

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

18 sty 2013, 12:04

e leżąc chyba mogę sobie tylko dalej marzyć :-D
:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
awet nie wiem jak teraz te zdjęcia tutaj wstawić
a co teraz jakoś inaczej sie wstawia...ja nie zauważyłam różnicy...ja przez imageschack...czy jakoś tam sie to pisze :-P

ryba pochwal sie siedzącym szkrabem :-)

Awatar użytkownika
BrodzikowaMama
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 89
Rejestracja: 21 gru 2012, 21:01

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

19 sty 2013, 21:09

jak sie miewacie Babuszki??

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości