Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

25 sty 2013, 16:43

wow dziwneczek ja nie moge :ico_brawa_01: duzy chlopak i moze wszystko kasac :-D
a Hanka wciaz marniutkie 2 zabolki :ico_wstydzioch:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

25 sty 2013, 18:51

Martynka tez skromnie 2 zębolki :) My zaraz na urodziny lecimy jak babcia przyjdzie posiedziec z marudną Martyną :-)

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

26 sty 2013, 10:20

Witajcie :ico_kawa:
Mąż wróci z zakupów i zabiorę się za torcicho. By się ładnie schłodziło do jutra :-)
Przez weekend pewnie za wiele nas tu nie będzie, bo sporo imprezek na ten weekend się zapowiada hihi
Wciąż nie wierzę, że jutro już roczek... Nie wierzę no :))) Moje maleństwo tak rośnie... Wasze też :-D

Kiedy kolejne drogie panie ? :-D :-D :-D

agasio
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 687
Rejestracja: 05 lip 2011, 18:00

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

26 sty 2013, 17:31

witajcie kobietki!!!
Ja już dziś chiałam złożyć życzenia jutrzejszym i poniedziałkowym jubilatom!
Zdrówka, radości,szczęscia! Rośnijcie zdrowo Martynko,Patryczku,Filipku, Lenko i Haniu- 100 Lat!!!!
Ale szybko przeleciało, niby fajnie a zarazem żal :ico_noniewiem:
Co do dzieciaczkoów to przyłączam sie do zdania Gabi- ja też juz swój limit wyczerpałam:)))
A u nas też bez większych zmian. Oleńce niespodziewanie wyszły 4 zebolki na górze, wiec w sumie mamy ich 5. Ola już sprawnie pomyka po cały domu, ale niestety jest chora. Zreszta cała nasza piątka jet na antybiotykach;((( My jutro tez świetujemy, bo Sylwia kończy 13 lat, Oleńka musi poczekać na swojój torcik jeszcze miesiac.
Wpadnę na dłużej w przyszłym tygodniu, bo u mnie juz ferie,aha,egzaminy pozdawałam w pierwszym terminie , wieć jest nadzieja, ze skończe te studia;)))

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

26 sty 2013, 18:31

dzwoneczek gratulujemy zębolka :) u nas już 12 :D
Kiedy kolejne drogie panie ?
świadomie to już nigdy no ale co życie przyniesie hmmm... zobaczymy :ico_oczko:

u nas z nockami rożnie teraz jak jest pełnia to jest tak ze ja spie z dzieciakami a R. dostaje delegację do Igora pokoju poprostu Igor przychodzi w nocy i mówi "to ja mam spać z mamą a nie ty " :ico_haha_01:
wogole moj Igor to mega spostrzegawczy dziś ogladałam powtorke M jak milosc i tam sie całowali Igor patrzy i mówi:
I: "wiesz że wy sie całują tak jak oni"
M: "tak?? to znaczy jak?"
I: "no przekręcacie głowę na bok"
:ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

a bym zapomniała Melka od czwartku po domu chodzi bez pampersa (jedynie do spania i na spacer jej go ubieram) rożnie czasem zawola czasem nasika ale ogolnie nie jest źle , chodząc w pampersie też wołała jednakzdecydowałam się na majteczki bo wygodniej jej mi ubrac je niż x razy dziennie toczyć walkę o ubieranie pampersa :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

26 sty 2013, 19:57

wow agasio gratuluje zdania egzaminow, dzielna babka z ciebie, powinnismy brac przyklad z ciebie :ico_brawa_01:

margolcia Amelka nigdy chyba nas nie przestanie zaskakiwac, strasznie bystra jest,

Mad a jak twoje samopoczucie ?

kurcze nie moge dostac rozowych balonow i napompowanych helem, nie chca takich zwyklych pompowac tylko te ze zlotka
jutro przejde sie jeszcze do jednego sklepu moze tam sie uda

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

27 sty 2013, 12:14

Martynko , Filipku niech uśmiechy z waszych ślicznych buziek nigdy nie znikają :-D Dużo zdrówka. I wszystkiego najlepszego z okazji Waszych Pierwszych Urodzin!!!!!!!!

Obrazek

agasio Sto lat dla Twojej Sylwii :ico_prezent: Dzielna jesteś...gratuluje zdanych egzaminów. :ico_urodzinki:

agaa22
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1386
Rejestracja: 07 mar 2009, 18:50

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

27 sty 2013, 18:11

Martynka, Filipek - wszystkiego najlepszego i dużo zdrowka. Buziaki :ico_urodzinki:

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

27 sty 2013, 22:54

Wszystkiego Najlepszego dla Martynki i Filipka rosnijcie nam zdrowo z zawsze usmiechnieta buzia

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
nostromo20
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 26 lis 2011, 18:45

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

28 sty 2013, 14:17

uff dotarłam po dniu pełnym wrażeń :-D
Filip dziękuje za życzenia i składa spóźnione dla Martysi oraz dziś dla Hanutki, Patrysia i Lenki :ico_urodzinki: :ico_tort:
ja wczoraj wieczorem nie wiedziałam jak się nazywam :ico_noniewiem: od 8 rano do południa walczyłam z tortem, a następnie z całą resztą. goście przybyli o 17 i dopiero wtedy siadłam na chwilę... :ico_sorki: i pomyśleć, że za miesiąc znów mnie to czeka, bo są moje urodziny, a za kolejny - męża :ico_olaboga: lubię imprezki i gości, ale całe to zamieszanie i stres...dobrze, że już po.
roczek się udał, były balony, kolorowe czapki i trąbki i pierwszy raz TAKI harmider :ico_szoking: w głowie mi huczało, ale co tam :-) Filip dzielnie wytrwał do końca, fajnie się bawił z innymi dziećmi - dopiero wtedy było widać, jaki jest już duży :-) wieczorem padł jak mucha, a ja zaraz po nim :-)

edit: chyba z pół godziny wczytywałam tu zdjęcia i jak wszystko było gotowe to mi wyskoczył komunikat, że są za wysokie :ico_zly: dziwne, bo tyle razy wgrywałam i nigdy nie było problemu... nie mam siły walczyć z tym od nowa. fotki na fb, a tu macie w zamian coś innego :-D
http://www.babytv.com/birthday-clip.aspx?load=2191382

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość