moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

17 mar 2010, 23:00

moni26, no to teraz ja jestem w szoku...
daj recepte na dlugie wspolzycie...
bo ja sie boje, ze ja i P. kiedys sie sobie znudzimy..
Hehe...
wiesz jest tylko jedna recepta :-) miłość. A tak naprawdę to nie wiem co powiedzieć :-)

Sądzę że trzeba zabiegać o siebie nawzajem. Nie myśl o tym że możecie się sobą znudzić, ciesz się chwilą, bo może okazać się że sama siebie nakręcisz. I co najważniejsze sex ma być przyjemnością a nie partnerskim obowiązkiem. Jeżeli faktycznie kiedyś poczujesz że np wkrada wam się rutyna, porozmawiaj otwarcie o tym ze swoim :-) My tak zawsze robimy. Nawet ostatnio tak było u nas... wiadomo dom, praca obowiązki.... i co? :-D zorganizowaliśmy sobie wyjazd na narty na 3 dni... samiiiii :-D

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

18 mar 2010, 21:05

moni26, no i z ta rozmowa masz racje...
tylko poki co my sami raczej to nie mamy gdzie jechac, nie mam komu dziewczynek zostawic..
Ale za 1,5 tyg jedziemy do Polski i mam zamiar male zostawic mamie przynajmniej na 2 wieczorki i wyjsc spokojnie na spacer, do kina z P. oczywiscie

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

18 mar 2010, 21:48

Sejenka my mamy to szczęście że młodą do mojej mamy podrzucamy jak wyjeżdżamy na dłużej, a teraz to nawet ona sama chce spać u babci. Cieszy się bardzo :ico_haha_01: A jak chcemy gdzieś wieczorem wyjść to teściowa jest...
Wy jesteście ze sobą 5 miesięcy więc jesteście na etapie tzw motylków w brzuchu :-D Ważne jest to że pomimo upływu czasu nadal je czuć, jednak niestety życie nie jest takie piękne i kolorowe, przychodzą i te gorsze dni... ale w tym wszystkim ważne jest tylko jedno: Zawsze razem :ico_oczko: bo wspólnie przezwycięży się wszelkie trudności. Ja po tylu latach umiem na nowo "zakochać się" w swoim M

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

27 mar 2010, 18:02

moni26, mysle ze wszystko u nas idzie w dobrym kierunku...
no a za kilka dni jedziemy do Polski :)
i wtedy zaczniemy zyc...
nie mowie o imprezowaniu non stop, ale np w nocy bedziemy sobie mogli isc na mega dluuugi spacer, nie myslac o tym, czy z dziewczynkami wszystko ok.

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

27 mar 2010, 19:22

hehe wtracę swoje 5 grosików, choć nie przebieram sie za nikogo

u nas jako strój erotyczny działają szpileczki, buty na wysokim obcasie :ico_oczko: mój mężuś to straszny fetyszysta jeśli chodzi o stopy :-D :-D :-D :-D

w sumie nie ważne co mam na sobie, wazne jakie mam buty :-D



no i warte uwagi są majteczki z rozcieciem :-D




a jeszcze wspomnę moze nie o stroju a raczej jego braku :-D kiedyś wybieralismy sie do parku na wieczorny spacer zakrapiany zimnym piwem :ico_oczko: :ico_oczko: no i tak po godzinie w "ogródku piwnym" w parku szepnełam Przemkowi ze nie mam bielizny :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
hehe reakcja była natychmiastowa :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: nie mógł sie doczekać powrotu do domu :ico_oczko: :ico_oczko:


jako urozmaicenie polecam też żel intymny i do masażu durex "potęgujacy doznania"
mocno rozgrzewa, a jak się dmuchnie lekko w posmarowane zelem miejsce to daje takie ciepełko że odlot gotowy :-D :-D do tego jest słodki :ico_oczko:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

28 mar 2010, 17:32

no i warte uwagi są majteczki z rozcieciem :-D
takie tez mam i moge powiedziec, ze sie sprawdzaja :ico_oczko:
a jeszcze wspomnę moze nie o stroju a raczej jego braku :-D kiedyś wybieralismy sie do parku na wieczorny spacer zakrapiany zimnym piwem :ico_oczko: :ico_oczko: no i tak po godzinie w "ogródku piwnym" w parku szepnełam Przemkowi ze nie mam bielizny :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
hehe reakcja była natychmiastowa :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: nie mógł sie doczekać powrotu do domu :ico_oczko: :ico_oczko:
chyba to musze tez wyprobowac teraz jak bedziemy w Polsce...
Jak mi sie bedzie gdzies nudzilo to juz wiem jak stamtad zwiac...
jako urozmaicenie polecam też żel intymny i do masażu durex "potęgujacy doznania"
ja mam akurat innej firmy, ale tez slodziutki, czerwony i rozgrzewajacy...
Moi znajomi chcieli u nas poprobowac, ale stwierdzili, ze ich nie rozgrzal...
A nas grzeje na max...

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

29 mar 2010, 13:34

Ja też polecam żel :-D

WaniliaiPieprz
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 39
Rejestracja: 23 lis 2012, 09:10

Re: kostiumy erotyczne

27 sty 2013, 19:31

Z kostiumów erotycznych najbardziej lubię zmysłowe gorsety i body. Według mnie ona najbardziej działają na facetów.

GorseciarkaPL
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 10 gru 2012, 14:07

Re: kostiumy erotyczne

01 lut 2013, 18:40

Zgadzam się z powyższą odpowiedzią. Przebrania za policjantkę, czy niegrzeczna uczennice jakoś mnie nie kręcą. Zdecydowanie wolę zmysłowe gorsety i komplety bielizny.

crosswomen
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 25 mar 2013, 10:39

Re: kostiumy erotyczne

11 kwie 2013, 11:53

ja mam pare gorsetów w domu :) pończochy to jest to rozpalają zmysły mężczyzn do tego czerwona szminka, jakoś przebrania i odgrywanie ról przypomina mi przedszkole i bal przebierańców ale każdy lubi coś innego ;)

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość