Awatar użytkownika
Iza@
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 424
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:22

Re: Upragnione maleństwo - zapraszam wszystkich starających

28 sty 2013, 15:26

Nie mam pojęcia , jak spóżnieł mi się dwa miesiące poszłam do gina zrobiłam wszystkie wyniki , usg itd i wyszyto było ok wtedy dała mi tabletki na wywołanie i dlatego w kwietniu miałam okres. Potem znowu do niej poszłam i mówię ze znów się spóźnia to Ona do mnie że schudnij 20 kg to będziesz miała regularne miesiączki.
Uznałam ze pewnie ma racje , w końcu to lekarz i odpuściłam bieganie po lekarzach , próbowałam schudnąć ale nic z tego :(
Od jakiegoś czasu chodzę do innej p. ginekolog i Ona mnie pyta czy grube osoby nie mają miesiączki ? A ja mówię że mają przecież. I teraz Ona próbuje dojść dlaczego tak mi się zatrzymała miesiączka od nowa robiłam wszystkie badania , teraz czekam na wyniki mam nadzieje ze będzie wszystko ok .Nie mam pojęcia co zrobi by wrócić mi okres. Dopiero jak zobaczy wyniki powie co dalej.
Ma nadzieje że przepisze mi jakieś tabletki i wywołamy a w tym czasie będę już się starała o dziecko.

Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

Re: Upragnione maleństwo - zapraszam wszystkich starających

28 sty 2013, 17:40

Hej dziewczyny

I nic nie wyszlo :ico_placzek: dzis okres przyszedl... takze kolejny cykl przed nami... Po okresie zaczynam leczenie 6 dniowe i do dziela :-D :ico_sorki: oby sie udalo....

iza trzymam za ciebie kciuki oby wyniki wykazaly co jest na rzeczy.. i szybciutko udalo sie zafasolkowac :ico_haha_01: :ico_haha_02: :-)

Awatar użytkownika
lala
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1007
Rejestracja: 11 lut 2008, 01:23

Re: Upragnione maleństwo - zapraszam wszystkich starających

29 sty 2013, 20:34

Iza@ - Ta poprzednia twoja p. ginekolog jakaś niepoważna .Jak by tak było jak ona mówi to połowa kobiet nie miałaby okresu. Dobrze że wkońcu trafiłaś do normalnej lekarki.
Ja kiedyś nie miałam dwa miesiące okresu i dostałam tabletki na wywołanie okresu.Wziełam dwie serie i po zakończeniu od razu zaszłam wciąży.Życzę ci aby u ciebie było tak samo.
: kamilka87-Wyleczysz infekcje i do dzieła.
U mnie bez zmian nadal się staramy chodż ostatnio jakoś nie mam ochoty na sex. :ico_placzek:

Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

Re: Upragnione maleństwo - zapraszam wszystkich starających

31 sty 2013, 14:18

Hej dziewczyny

Co u Was..??\

Lala moze powinnas sie bardziej odprezyc? Ja cos czuje ze u mnie chyba powstala blokada nie potrafie myslec o niczym innym i jakos tak zaczynam sie tym martwic.. Dzis 3 dc @@@ pomalu przechodzi jeszcze jutro i tabletki i dzialamy choc czytalam ze infekcja nie powinna miec wplywu na zajscie w ciaze wiec sama nie wiem :ico_wstydzioch: co prawda zaczynam leczyc trzeba ;-)

Awatar użytkownika
lala
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1007
Rejestracja: 11 lut 2008, 01:23

Re: Upragnione maleństwo - zapraszam wszystkich starających

31 sty 2013, 20:20

Hej dziewczyny

Co u Was..??\

Lala moze powinnas sie bardziej odprezyc? ;-)
Jutro po pracy jedziemy w góry świętokrzyskie do teściowej.My z mężulkiem wracamy w niedziele , a mały zostaje na tydzień .Mam nadzieje że trochę podładuje akumulatory.

Awatar użytkownika
Iza@
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 424
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:22

Re: Upragnione maleństwo - zapraszam wszystkich starających

31 sty 2013, 20:48

Byłam u lekarza i okazało się że mam niedoczynność hormonalną jajników. Nie mam pojęcia co to znaczy ale lekarka mówi ze jest do do wyleczenia i że jeszcze będę mogła mieć dziecko. Także mnie pocieszyła.
I okazało się że mam cukrzycę. Pół dnia przepłakałam. Koniec z cukrem :(

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: Upragnione maleństwo - zapraszam wszystkich starających

31 sty 2013, 22:00

Byłam u lekarza i okazało się że mam niedoczynność hormonalną jajników. Nie mam pojęcia co to znaczy ale lekarka mówi ze jest do do wyleczenia i że jeszcze będę mogła mieć dziecko. Także mnie pocieszyła.
(
Szkoda że ci dokładnie nie wyjaśniła..

Niedoczynność hormonalna jajnikow może oznaczać niedobór hormonu pęcherzykowego - estrogenu (grupa hormonów płciowych: estradiol, estron i estriol) lub niedobór hormonu ciałka żółtego - progesteronu (luteina).
Z tego co pisałaś, to od dlużeszego czasu nie mialaś okresu, więc sądzę że masz niedobór estrogenu.

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: Upragnione maleństwo - zapraszam wszystkich starających

01 lut 2013, 10:04

Dziewczyny przesyłam obiecane fluidki ciążowe ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Iza dobrze, że znasz przyczynę dostaniesz leki i będzie poprawa.
Kamila lepiej wszystkie infekcje wyleczyć, bo w ciąży już masz leki ograniczone.

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: Upragnione maleństwo - zapraszam wszystkich starających

01 lut 2013, 18:22

Iza@ Znajdź dobrego lekarza, który wie co robi, szybkiego wyleczenia jajników.

kamila, lala taki już wiosenny powiew czuć więc z wiosną przyjdzie upragniona ciąża.

Awatar użytkownika
Iza@
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 424
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:22

Re: Upragnione maleństwo - zapraszam wszystkich starających

02 lut 2013, 00:04

Dzięki dziewczyny , wczytywałam się trochę w te niedoczynności jajników ale przestałam bo można osiwieć od tego co tam piszą.

Więc muszę jeszcze trochę poczekać na dziecko :( Może gdybyśmy wcześniej się zdecydowali , ale to zawsze coś...

Za was trzymam kciuki :*

Wróć do „Przed Ciążą, czyli chcemy mieć dziecko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość