Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

04 lut 2013, 18:33

nie, nie biorę nic na zgagę. Nie chcę. jakoś żyję. Nie jest to tak mocna zgaga jak na początku ciąży, więc znoszę to w ciszy :P

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: wiosna-lato 2013

04 lut 2013, 18:40

To dobrze, ja to wymiotowałam od tego świństwa- a najbardziej mnie brała zgaga w nocy i te żygaczki to było okropne. Dopiero po rennii ulga.

Muszę zrobić badania tsh kontrolne, oby spadło.

Uciekam do dzieci, obiad na jutro ugotowany, buziaki!

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

Re: wiosna-lato 2013

05 lut 2013, 00:53

Witajcie
Ja chyba za chwilke poloze sie spac.
Dobranoc Mamusie ;)

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

05 lut 2013, 07:53

Witam tak z samiuskiego rana :-) pierwszy raz tak rano pisze ale spac juz nie moglam jak codzien zreszta i musze zaczac sie szykowac do gin. bo wizyte mam na 11 :-) trzymajcie kciuki zeby z maluszkiem bylo wszystko OK. mimo ze wizyta bedzie bez usg ale gin. pewnie bedzie sprawdzal czy serduszko choc bije. oby bylo wszystko dobrze bo przeziebienie dalej trzyma :cry: juz moze troche mniej ale katar jak byl tak jest. samopoczucie o tyle dobrze ze juz troszke lepsze.

wczoraj jednak wyszlam z domu a mialam clay dzien siedziec ale z mezem znalezlismy ogloszenie ze dziewczyna ma do sprzedania lozeczko turystyczne w bardzo dobrym stanie w ogole nie uzywane bo dziecko caly czas z nia spi wiec poszlismy obejrzec to lozeczko i taki sobie spacer zrobilam :-) kupilismy to lozeczko jest sliczne :-) wiele nie kosztowalo wiec stwierdzilismy ze czemu mamy nie kupic :-) nowe ponoc duzo wiecej kosztuje. sporo rzeczy miala ta dziewczyna do sprzedania bo wrocila z zagranicy i wszystkie rzeczy jej tylko zalegaja w domu. ma dwa wory ubranek dla chlopca i z tych ubranek wybralam jeszcze sobie 3 kompleciki NOWE bo jak sie okazalo ona urodzila corke a kupowala dla synka ubranka oryginalne i wszystkie sa z metkami. po przyjsciu do domu jakos tak lepiej sie po tym spacerze poczulam chyba potrzeba bylo mi sie dotlenic :-) dzisiaj maz jedzie po odbior tych rzeczy bo wczoraj poszlismy na piechotke najpierw obejrzec i jesli by nie wazylo duzo to lozeczko w tym pudle to bysmy wzieli juz wczoraj ale kawalek drogi mielismy wiec co bedzie chlopina taszczyc na rekach :-P
jeszcze fajny ma ta dziewczyna fotelik-nosiedelko do sprzedania z tej samej firmy co lozeczko i ten sam jakby fason czy nazwa nie wiem jak to sie mowi. zastanawiamy sie wlasnie nad kupnem tego jeszcze bo na prawde ma za male pieniadze te rzeczy a w idealnym stanie.
potem jak bede po wizycie to zdam relacje i jak bede miec chwilke to Wam pokaze lozeczko i te kompleciki :-) hehe tibby chyba zarazilas mnie tymi komplecikami :-)

Milego poranka Wam zycze przy :ico_kawusia: badz herbatce :-)

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

Re: wiosna-lato 2013

05 lut 2013, 08:28

Witajcie
:ico_kawusia: :ico_kawusia:
monikaA88 ale fajnie, ze taka okazje znalazlas Na zakupy ;)
Milego dnia

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

05 lut 2013, 09:51

witam :)

u nas słonko wychodzi, Szymek w przedszkolu, dziś od razu po przedstawieniu go odbieramy, teściowa do niego przyjedzie, a my po 12 śmigamy do gina, trzymajcie kciuki :ico_sorki: , dam znać pod wieczór co i jak :ico_oczko: ,

Monika
za udane zakupy zrobiliście :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ,

miłego dnia :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

Re: wiosna-lato 2013

05 lut 2013, 09:59

donatka 3mam kciuki za wizyte u gina. Ja USG dopiero 22go marca. Takze jeszcze troche musze poczekac.

Ja troche niewyraznie sie czuje dzisiaj. Jednak I tak dlugo nie pracuje, wiec odpoczne sobie pozniej.

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: wiosna-lato 2013

05 lut 2013, 12:27

Dzień dobry

Ale u nas piekne sloneczko wyszło az chce się zyc i jest fajnie cieplutko,ja juz byłam pobrac krew na kortyzol i zobaczymy jutro jak wynik przyjdzie jak tam sie ma :ico_noniewiem:

Małgorzatka wow juz ruchy? :ico_szoking: ojejku,ale super nie bedziesz przynajmniej sie stresować, jak my tutaj wszystkie kiedy by miało to nastąpić :-)

monikaA88 No to zakup zrobiliscie dobry bardzo fajnie juz łózeczko wam odpadnie :-) czekamy na relacje z wizyty :-)

ziolo007
miłego kochana :-)
donatka26 trzymamy kciuki i koniecznie daj znac wieczorkiem,bedzie dobrze :-)

tibby jak dzis samopoczucie?

A mi mała tak napiera na pecherz,że chodze okrakiem :ico_noniewiem: czy to normalne? ojj ja nie jestem stworzona do chodzenia w ciązy ojj nie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

05 lut 2013, 13:35

donatka, monika, powodzenia na wizytach! dajcie znać koniecznie jakie wieści przekazał ginek!

monika, pokazuj łóżeczko i kompleciki, pokazuj! :ico_sorki:

:ico_tort: za 5 okienko!

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

05 lut 2013, 14:26

Ja juz po wizycie :-) iiii u mnie wszystko dobrze ufff... ginek zbadal mi dzis szyjke bo dawno nie badal bo nie mial takiej potrzeby ale dzis to zrobil i trzyma dobrze! zamknieta na 4 spusty :-) potem sie polozylam na lozku i badal tetno maluszka i bilo serduszko, tak to szybko zrobil ze ja nawet jakos tego nie slyszalam :-P jakas taka zamroczona bylam bo hehe skakalam z fotela na lozko i miedzy czasie musialam sie szybko ubrac i tak w pospiechu bo moj ginek sie dzis gdzies bardzo spieszyl i tak na szybkiego wizyty dzis robil. ale najwazniejsze ze jest wszystko OK. :-) kolejna wizyte mam za miesiac 5 marca. dal mi mase badan :ico_szoking: podstawowe jakies no i na ta glukoze z obciazeniem. mam te badania w najbliszym czasie zrobic. dostalam skierowanie na USG :-D poszlam sie zarejestrowac na najblizszy termin mozliwy i juz to bedzie za tydzien 12.02 na godz. 12 :-D takze mam nadzieje ze tydzien szybko zleci i w koncu sie moze dowiem jaka konkretnie plec fika mi w brzuszku...

co do ruchow maluszka mojego to dzis cos kopie ale tez mniej niz w piatek ale najwazniejsze ze daje o sobie znac... kocham te jego kopniaczki tylko szkoda ze od weekendu sa takie slabsze... no nic to chyba przez to moje przeziebienie i jemu sie udziela...

co do moich wczorajszych zakupow dla maluszka to lozeczko kupilismy takie , ponizej link wstawiam bo jeszcze w domu nie mam tego lozeczka bo maz musi po nie jechac i je odebrac ale jest takie samo jak na rysunku na tej stronie. Łóżeczko GRACO model Catalina
http://archiwumallegro.pl/ss_2_kolory_k ... 84956.html

a kompleciki to pokaze Wam jak maz tez je przywiezie to porobie zdjecia i wrzuce :-)


donatka kciuki za Twoja wizyte trzymalam i zdaj relacje jak u Ciebie :-)

tibby :ico_brawa_01: za 5 okienko :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość