Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: wiosna-lato 2013

05 lut 2013, 14:28

donatka, monika też czekam na Waszą relację z wizyty.
Małgosiu już czujesz ruchy, ale szybko :ico_brawa_01:
Monika pochwal się co kupiłaś, czekam na fotkę :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

05 lut 2013, 14:33

monika, super że wszystko ładnie trzyma :) oby puściło tylko w dobrym momencie ;) ja modlę się jeszcze o 20 tygodni spokoju a potem niech się dzieje co chce :-D

łóżeczko GIT MAJONEZ! cudowne! my za nasze te 3 lata temu płaciliśmy coś koło 200zł z kurierem. Do tego materacyk na zamówienie i na wymiar - 100zł więc 300zł łózeczko w komplecie.
A ten przewijak da się zniżyć jakoś? czy on tak wysoko? nasz na szczęście przewijaczek jest oparty na ramie łóżka, więc się nie boję w razie co o wagę małego. nie złamie mi się nic ;-) A ten daszek składany? Pewnie tak.
Materacyk też macie do tego?

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

05 lut 2013, 14:43

tibby mysmy dali za to lozeczko 250 zl ale i tak spuscila na 230 zl :-) szczerze to nie wiem jeszcze czy ten przewijak ma tak byc wysoko i czy da sie obnizyc bo wczoraj jak rozlozylismy to lozeczko u tej dziewczyny to tylko samo to lzeczko maz rozlozyl a wsztystkie te czesci wlasnie ten przewijak i ten daszek karuzelka itd. z pudla nie wyciagal bo one sa zapakowane zafoliowane od nowosci bo ta dziewczyna ich nie uzywala bo jej corka w ogole w tym lozeczku nie chciala spac i jak mowila tylko miesiac uzywala tego lozeczka ale juz jak jej corka chodzila to wrzucala jej na dno zabawki do tego kojca i ona sie w tym bawila tylko. daszek to jest skladany i odpinany wiec jak nie bedziemy go chcieli to nie musimy przypinac. materacyka jeszcze nie kupilismy a ta dziewczyna nie miala. jej corka nie chciala spac nawet na tym stopniu podwieszonym jak byla maluska po urodzeniu. tak sobie dziewczyna nauczyla ze dziecko spalo z nia caly czas i do tej pory spi a juz ponoc jej corka ma 4 lata. smiala sie zebysmy my czasem tego bledu nie popelnili bo to jest teraz dla niej juz meczace ze musi z corka spac bo tak sie nauczyla.

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

05 lut 2013, 14:56

pewnie jak maz przywiezie to lozeczko to dzis je cale rozlozymy na spokojnie zeby zobaczyc jak w calosci wyglada. bo tak to tylko chcielismy sprawdzic czy ten kojec jest czysty i caly. jak sie okazalo jest w idealnym stanie jak na miesiac tylko uzytkowania przez to dziecko do celow zabawy w srodku lozeczka. materacyk zawsze mozemy jeszcze dokupic mamy czas :-) albo jak bedzie dziecko na tym pierwszym stopniu spalo wysoko to tak jak moja bratowa podkladala gruby koc i na to przescieradlo i juz i zadnego materacyka nie trzeba bylo. idzie jeszcze to uzgodnic wszystko mamy jeszcze troche czasu. najwazniejsze z elozeczko juz jest i maluszek bedzie miec gdzie spac :-)

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

05 lut 2013, 15:17

ta podkładka podwieszana jest dość twarda i osobiście nie wyobrażam sobie nie mieć materacyka do łóżeczka.
ale zrobicie, jak chcecie.

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

05 lut 2013, 16:46

ja już jestem, weszłam pierwsza, wiec szybko się uwinęliśmy, a więc nie potrzebnie się denerwowałam, myślałam, że mi serce wyskoczy tak waliło,
no ale jest wszystko dobrze :ico_sorki: :ico_sorki: ,dzidziuś waży 230g, gin pomierzył mu główkę,kość udową, obwód brzuszka, wszystko odpowiednie do 18tyg. mózgowe, przepona, nerki , pęcherz, żołądek jest, położenie miednicowe, łożysko jest z przody, ruchy powinnam na dniach czuć, także bardzo się cieszę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ,
dostałam fotkę, witaminy centrum mama gratis, następna wizyta 11.03,
wypisał mi badania jakie powinnam porobić,

aaa i bym zapomniała będzie chłopak :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

zmykam coś zjeść i na zebranie :ico_oczko:, doczytam Was jak wrócę :)

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

05 lut 2013, 17:14

no to mamy drugiego CHŁOPAKA na wiosenno-letnich :-D Gratuluję! i cieszę się, że wizyta udana. To teraz myślcie intensywnie nad imieniem dla Małego :)

misia, możesz chyba zmienić suwaczek Donatce :-)

ciekawe czy ja pojutrze dowiem się w końcu kogo nosimy pod serduszkiem.

230g - spory chłop ;-) :-D

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

05 lut 2013, 17:31

donatka, właśnie spojrzałam, że zostało ci tlyko 5mcy do porodu :)

monika, a tobie już tylko 3!
szok!!! jeszcze chwila i czas na wielkie przygotowania!
szkoda, że niektóre dziewczyny się nie odzywają już, np. Sosna, czy a.pieprzycka. Ciekawa jestem co u nich.

ciekawa jestem jak to będzie u nas z porodami. czy wszystkie ładnie w terminie urodzą, czy przed... a może któraś zechce potrzymać malucha dłużej. czekam na nasze chwile z niecierpliwością.

a tą ksiażkę 50 twarzy Greya to pochłania się ekspresem. A jakie sceny seksu! Mrrr!

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: wiosna-lato 2013

05 lut 2013, 17:34

donatka26 Nooo kochana w takim razie serdecznie gratuluje syneczka :-D :ico_brawa_01: wspaniale,że wszystko dobrze ,nie było innej opcji :-D oczywiscie suwaczek zmieniony :ico_oczko:

MonikaA88 I u ciebie kochana wszystko dobrze,rewelacja :ico_brawa_01: i jak szybciutko USG bedziesz miała :-D

Tibby :ico_brawa_01: za 5 okienko :ico_brawa_01: az sie stresuje co wyjdzie na Twoim USG ufff oj strsuje się :ico_haha_01:

Uciekam na jakis spacerek może i męża wyciągne

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: wiosna-lato 2013

05 lut 2013, 18:07


a tą ksiażkę 50 twarzy Greya to pochłania się ekspresem. A jakie sceny seksu! Mrrr!
czyli doszły do ciebie
dwie pozostałe części też są fajne, i mniej już scenek

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość