NICOLA_1985

Re: Dwulatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

08 lut 2013, 10:43

wisnia oni to zawsze wyliczą tak, żeby im pasowało, żeby jak najmniej ludzi się załapało na jakieś świadczenia... powinni liczyć to co się dostaje na rękę .... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

Re: Dwulatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

08 lut 2013, 10:58

aaa gozdzik pochwal sie co wypatrzylas dla dzieciaczkow na wiosne
no własnie jeszcze nic muszę na jakies sklepy uderzyć z tego co widzę to dosć szalone kolory w tym roku będa chabrowy żółty czerwień ..... to samo musze dla siebie cos wypatrzeć bo az sie wstyd przyznać ze niektóre ciuchy mam jeszcze za panny :-)
i pomału faktycznie nie mam co na siebie włożyć ale zawsze w pierwszej kolejnosci ida dzieci i na mnie nic nie zostaje :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: do tego to co mi sie podoba nie nadaje sie na plac zabaw :ico_oczko: nauczona byłam do elegancji z racji mojej dawnej pracy
:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
i tak człowiek robi sie tką małą kurką domową

NICOLA_1985

Re: Dwulatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

08 lut 2013, 11:06

no ja też nie mam już w czym chodzić... ciuchy z czasów panieńskich... :ico_oczko: niby nakupiłam sobie bluzek jak byłam u siostry w Holandii bo były fajne promocje po 5E :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: ale spodni nie mam... już S. powiedziałam, że teraz zamiast dzieciom kupować to my musimy się obkupić.. dzieci ciuchów mają sporo na wiosnę i lato :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: w zeszłym roku ich zaopatrzyłam... :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: a teraz dla nich to tylko buty na ten rok , ja na szczęście butów mam trochę więc o to się nie martwię.... :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: co najwyżej jedną parę adidasków bo mam tylko jedne..
dobra ja spadam będę później.. może wieczorkiem jak sie z wszystkim ogarnę :ico_oczko:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

Re: Dwulatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

08 lut 2013, 11:44

już S. powiedziałam, że teraz zamiast dzieciom kupować to my musimy się obkupić..
hahah tez tak mówię co roku i co.... kończy sie ze kupuje znowu dzieciom :ico_haha_01: mam do tego słabość
po ostatniej inspekcji w szafie Bartoszka jestem podłamana na lato nie mam dla niego prawie nic z wszystkiego powyrastał :ico_szoking:
moze ze dwie bluzeczki sie ostały a z szortów nic wiec kasy troche trzeba będzie poświecić z Julcia juz trochę lepiej bo z racji przedszkola cos tam jej podkupuje co jakiś czas
U mnie :ico_duzepranko: mieli a sterta czeka do prasowania
ale mieszkano juz ogarnełam :ico_odkurzanie:
kawka wypita Jula robi zadanie z książki przynajmniej choc trochę nadgonimy zaległości

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

Re: Dwulatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

08 lut 2013, 12:04

Sprzedam niedrogo zestaw nowych rajstopek dziewczęcych rozmiar 98-104

http://naobcasach.pl/forum/post5804847.html#p5804847

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

Re: Dwulatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

08 lut 2013, 12:07

gozdzik ja mam to samo u zuzi. wszystkie ciuchy na 110 musze jej kupic

wlasnie byl listonosz i przyniosl mi ksiazke 50-twarzy greya ale wciaga:P

NICOLA_1985

Re: Dwulatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

08 lut 2013, 12:38

gozdzik wiem ja też tak co roku mówię.. :ico_oczko: ale w tym to już na pewno muszę kupić sobie ciuchów tym bardzie, że do pracy pójdę to nie mogę tam wyglądać jak "pół du*py z za krzaka " :ico_oczko: , w domu jak jestem to se mogę dresy założyć... ale do pracy już trzeba się jakoś ubrać.... :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: po za tym zacznę być trochę bardziej niezależna finansowo więc i będę sobie mogła pozwolić na przyjemności takie tylko dla mnie :ico_oczko:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

Re: Dwulatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

08 lut 2013, 13:19

hehhe a ja sobie tlumacze ze najpierw schudne a potem bede sobie ciuchy kopowac a tak w ogole to caly dzien moge nic nie jest a wieczorem dzieci ida spac i slodycze sa moje:D

ile teraz wasze dzieci ważą? bo zuzka 19.5 a na bilansie miala 18

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

Re: Dwulatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

08 lut 2013, 13:41

w domu jak jestem to se mogę dresy założyć... ale do pracy już trzeba się jakoś ubrać.... po za tym zacznę być trochę bardziej niezależna finansowo więc i będę sobie mogła pozwolić na przyjemności takie tylko dla mnie
i tu jest pies pogrzebany :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Wisienka Mój Bartoszek waży 15,5 a ciuszki tak na 104
Julcia za to 25,5 a ciuchy na 134
:ico_nerwusek: a Ciebie to po pupie trzeba bić za to wieczorne podjadanie słodyczy

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: Dwulatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

08 lut 2013, 15:07

ile teraz wasze dzieci ważą? bo zuzka 19.5 a na bilansie miala 18
Twoja waży prawie tyle co nasza Martyna. Teraz przez zimę przytyła i ma 20,5 kg a tak do tej pory to 19-19,5 a ubrania ma na 122-128
Julcia za to 25,5 a ciuchy na 134
wysoka dziewczyna :ico_brawa_01:

a zaglądasz czasem na http://naobcasach.pl/forum/dzieciaczki- ... -1600.html ? :ico_oczko:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości