margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

08 lut 2013, 12:37

a Amelka to chyba ze wszystkim przoduje , idzie kobieta do przodu jak burza :ico_brawa_01:
ostatnio jak na fb poczytałam że bez pampka po domu śmiga to mi się oczy trzy razy większe zrobiły
miło się czyta :ico_wstydzioch:
ja swoje dzieci do nocnika przyzwyczajałam jak tylko zaczynały siadac po porannej pobudce i przed kapielą sadzałam na nocnik i tyle
w ciagu dnia czasem tez ale rzadko
nie wiem jakos samo tak wyszło i w sumie od 14.12.2012 Melka kuma że chce siku wola "eee" ale jednak na zdjecie pampersa zdecydowałam się dopiero 24.01
już 2 dni śpi w dzien i wychodzi na spacer bez
ale nie powiem zdarza jej sie jednak nasikac nie oszukujmy sie mala jest i zapomni zawolac czasem
Igor miał rok i 2 mce jak pozbyliśmy się pampersa zarowno w dzien jak i w nocy ok 2 tyg nam to zajęło
z Melką będzie dłużej bo ona cyckuje nalogowo w nocy wiec byśmy milion razy przebierały piżamkę bo pampers po nocy porzadnie zasikany
dzwoneczek jaki tuptuś kochany :ico_buziaczki_big:

miałam napisac coś jeszcze i zapomniałam :/

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

08 lut 2013, 13:49

haha eska weszlas na forum i az nadgonic nie moge :ico_brawa_01: tak dziwczyny pisza

wczoraj mialam ciezki dzien Hania bardzo cierpi przez to gardlo, kaszle i katar ma
dostala antybiotyk , musze jej tez dawac paracetamol bo inaczej goraczka sie pojawia
mysle ze jeszcze ze dwa dni i bedzie lepiej

dzwoneczek ja nie pisze o chlopcach bo w sumie nie bardzo was to interesuje bo dzieci macie mniejsze
a wieksze to inne problemy
mlodszy Marcel to moje oczko taki przytulasek a starszy to adhdowiec mozna rzec, caly czas w ruchu nawet przy jedzeniu, dlatego taki chudy bo na 8 lat wazy 21kg :ico_olaboga: to naprawde malo, a je duzo

margolcia jestem pelna podziwu, masz strasznie madre dzieci , nie mowie ze my tu wszystkie nie mamy ale chodzi ze takie kumate te twoje dzieci i wszytko robia z wyprzedzeniem, co ty masz za mleko w cycusiach :-D
my przy Marceku pozbylismy sie pieluchy jak mial 2,5 roku

Gabi mnie tez takie stroje w przyszlosci czekaja bo zawsze byli policjanci , piraci itp a teraz trzeba sie na dziewczynke przestawic :ico_oczko:

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

08 lut 2013, 15:23

margolcia to bardzo gladko i szybko ci poszło odpieluchowanie..i jaka to potem oszczędność :ico_haha_02: .
..moje drugie dziecię jeszcze na oczy nocnika nie widziało :ico_oczko:

bylam dziś u gina, mam wreszcie tabletki :-D zrobili mi cytologię, mam skierowanie na usg piersi, bo "coś " wyczułam pod pachą.

Gabi
u nas tez przekupstwo zawsze pomaga :-P . Oczywiście aby nikt nie pomśłał ze zawsze tak wychowuje swoje dzieci...ze coś za coś :-P :-)
Zdjęcia mile widziane Emilki w przebraniu :ico_haha_02:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

08 lut 2013, 16:01

margolcia jak zawsze zadziwiacie ! Wielkie brawa dla Amelki, że jest chętna na załatwianie potrzeb w nocniczku.
Nocnik mamy ale póki co tylko sobie stoi nie zauważony ;-)

Znowu Martyna ma tak mega odparzoną pupkę że aż ma ranki :(
Robię jej fioletem naprzemian z clotrimazolem i łagodnieje ale masakra nooo :(
Znowu inne kupy się zaczęły i żrą w przeciągu sekund. Także nocnikowanie w tej kwestii byłoby superowe, a tak walczymy.
Wczoraj nawet się kąpać nie chciała od razu wrzask :( Chyba zasypia teraz... Pisze chyba bo już 2 podejścia miała i nic.

Dałam wczoraj skosztować jej pomarańczy bo takie smaczne kupiłam ale dwa kawałeczki miąszu i zasmakowało. Dzisiaj zjadła ze mną na pół pomarańczkę :) Jakoś strasznie bałam się podać cytrusy...

Idę zjeść obiad a potem spalę kalorie ćwiczeniami :-D

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

08 lut 2013, 16:23

. ..moje drugie dziecię jeszcze na oczy nocnika nie widziało :ico_oczko: :
:-D to tak jak moje :-D

Mad nie martw sie moja Hanka tez niedawno miala taka pupcie smarowalam bepantenem tym razem , niczym specjalnym i po trochu schodzilo

wlasnie maruda wstala, ja troche mieszkanie ogarnelam, zaraz :ico_odkurzanie: i moze jakos przy niej pocwicze, ciekawe co z tego wyjdzie

wiecie uwielbiam w skalpelu te cwiczenia na brzuch szczegolnie te ostatnie co nogi sa zlaczone jak po turecku,
a ze sa ostatnie to robie ich wiecej juz bez Ewki.

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

08 lut 2013, 16:53

Ciekawa jestem jak Wiewiórki sobie radzą z nową sytuacją. Mogłaby Aga wpaść choć na chwilunię napisać co u nich. Ale pewnie głowy zaprzątnięte czym innym mają.

Dopadło mnie lenistwo i senność. Kurna no :/

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

08 lut 2013, 18:14

margolcia jestem pelna podziwu
Margolcia, jestem pełna podziwu!
margolcia jak zawsze zadziwiacie !
:ico_wstydzioch:
dziś ma dzień sikania chyba już ze 3 pary majtek zasikala chowa sie np za firanke i jak zrobi biegnie w kierunku wc i wola "eee" ja to sie smieje ze ona jak taki maly kotek/piesek znaczy teren :ico_smiechbig:

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

08 lut 2013, 18:35

Hejo, wpadłam poczytać, na pisanko wpadne wieczorem jak dzieci poło ze

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

08 lut 2013, 21:06

margolcia albo to przez nas ze ja tak chwalimy i chciala zrobic na psikusa :-D

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

08 lut 2013, 21:26

ALbo chciała mamę rozbawić by za ponurego dnia nie miała :P

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość