eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

08 lut 2013, 22:14

Margolcia twoje dzieci to chyba z innej planety :-) w pozytywnym tego słowa znaczeniu :-D Strasznie szybko załapują co to siedzenie, chodzenie, gdzie powinno się załatwiać swoje potrzeby :ico_brawa_01: Kurcze Olek miał 1,5 roku jak zaczął robić kupe do nocnika ale na dobre zaczął śmigac bez pampersa - tak jak tutaj chyba większość dziewczyn pisała - jak miał 2,5 roku. Ja już byłam przerażona bo przedszkole się zbliżało a on dalej z pieluchą latał :ico_olaboga:
hehe teraz doczytałam o tym dzisiejszym sikaniu Meli :-D chyba usłyszała kiedy inne dzieci pozbyly się pieluch i stwierdziła że nie będzie się wysilać skoro tyle czasu do 2,5 roku :ico_smiechbig:

Gabi dawaj foty Emili królewny :ico_sorki: Olo wczoraj miał bal i był piratem a kochająca mamusia nawet mu zdjęcia nie pstryknęła :ico_wstydzioch: Na szczęście w przedszkolu był fotograf więc jakieś fotki będą :ico_oczko: Wrócił cały w skowronkach bo mieli prawdziwego dj'a i był dym i kolorowe światełka i jakieś bańki i "wiesz mama nawet puścili .. ona tańczy dla mnie i nawet gangnam style" :ico_szoking: :ico_smiechbig: Jeszcze troche i dzieci bedą mądrzejsze od nas :ico_olaboga:
ja nie pisze o chlopcach bo w sumie nie bardzo was to interesuje bo dzieci macie mniejsze
Beatka wszystko nas interesuje, dowiemy się co nas czeka w przyszłości :-D ja już troche wiem, choć czuje że wybryki Olka to małe psinco w porównaniu z tym co czeka nas z Bubusiem :-D A jakie relacje maja twoi chlopcy z Lenką ??

dzwoneczek jakie tabletki ci przepisał?? może sylvie? kurde ja brałam przez 4 miesiące i odpuściłam, jak chcesz to mam chyba 2 recepty do odstąpienia :ico_haha_01:

mad ja na odparzenia stosuje tormentiol i jest super u mnie działa tak jak u Gabi szybko i skutecznie ale chyba jest na recepte :ico_noniewiem: wczesniej miałam bepanten tez pomagał ale trzeba było dłuzej czekać na efekty.
a co to za ćwiczenia na brzuch macie?? ja miałam brzuszki robić od nowego roku , tu już luty a ja zero brzuszków na koncie , nie miałam czasu tak jak i na forum, teraz znalazłam czas dla was wiec może i brzuszki porobie :ico_oczko: więc pisz tu zaraz co to za cwiczonka.

U nas dziś gorącza 38'7 i nie wiem czy taka tempka może byc od zębów??? :ico_noniewiem: Oprócz niewielkiego kataru nic mu nie jest. A widzę że teraz woli jeść papki a niżeli jakieś kawałki co trzeba gryźć więc wydaje mi sie że to zęby no bo gdyby gardło to papki też by nie przełknął , już sama nie wiem. :ico_olaboga: Chodzi marudny, po południu spał na mnie , aż boję się dzisiejszej nocki, choć od roku w całości przespałam chyba 2 nocki. Teraz u nas standardowo 1-2 pobudki w poszukiwaniu smoczka, i ostatnie dni pobudki kończą się tym że ląduje w naszym łóżku bo w łózeczku ryk. A dla mnie Kuba w naszym łóżku = kiepskie spanie :ico_zly:

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

08 lut 2013, 23:16

wiecie uwielbiam w skalpelu te cwiczenia na brzuch szczegolnie te ostatnie co nogi sa zlaczone jak po turecku,
a ze sa ostatnie to robie ich wiecej juz bez Ewki.
ja kocham wszystkie ćwiczenia na brzuch...bo sa na leżąco hihi :ico_oczko:

eska dziękuję...ale ja od lat stosuję harmonet :ico_haha_02: . A ćwiczymy już od 4 tygodni z Ewą Chodakowską...jeżeli chcesz sie do naszej grupy wsparcia "duchowego" :ico_oczko: dołączyc to zapraszamy :-D

Termentiol w moich rejonach jest bez recepty. Też go stosuję jak już widze ze coś zaczyna sie dziać..., zawsze pomaga!

Mandarynki, pomarańcze to już na święta dwałam Patrykowi...oczywiście zajadał sie aż uszy sie trzęsły...zresztą on wszystko "kocha" jeść...normalnie pasibrzuszek z niego :-)
A dla mnie Kuba w naszym łóżku = kiepskie spanie
ja tez śpię z moją przylepą...i do tej pory żadna nocka nie była przespana :ico_noniewiem: przyzwyczaiłam sie

na i mam nadzieje ze ta gorączka u Kubusia to nic poważnego...pewnie masz rację...ze to przez ząbki

mad biedna Martynka:(

gabi
jak było na balu???

też jestem ciekawa co u Agi....mam nadzieje ze niedługo sie odezwie z dobrymi wiadomościami

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

09 lut 2013, 13:34

hehe teraz doczytałam o tym dzisiejszym sikaniu Meli :-D chyba usłyszała kiedy inne dzieci pozbyly się pieluch i stwierdziła że nie będzie się wysilać skoro tyle czasu do 2,5 roku
:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: hehe no siedziała u mnie na kolanach jak czytałam co napoisałyście to wszystko możliwe :ico_smiechbig:
a dziś przeszłą samą siebie wpakowała nonono do pojemnika na zabawki nasikała na nie i wstała zadowolona wolając "eee" :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
Margolcia twoje dzieci to chyba z innej planety
ja od zawsze twierdziłam ze jestem inna wiec może one też?? :ico_noniewiem: nie no żartuje
wiesz mama nawet puścili .. ona tańczy dla mnie i nawet gangnam style
jak bym słyszała mojego Igora tylko tych dwóch utworów słuchamy jadąc do p-la Obrazek
ja tez śpię z moją przylepą...i do tej pory żadna nocka nie była przespana
ja też czasem to nawet z dwoma przylepami a wtedy R. idzie do Igora łóżka bo on wchodzi do nas i mówi "tato dziś ja śpię z mama" Obrazek

Gabi zdrówka dla Lili :**

pisałyście o relacjach między rodzeństwem u nas jest hmm... no ok ze tak powiem zdarza się ze Igor popchnie/ przewróci Melkę zabiera jej zabawki np jak zobaczy coś czym on chciałby sie w danej chwili bawić (pomijając fakt ze gdyby Melka nie wziela to i on by nie chciał :ico_oczko: ) ona jest wniebowzieta gdy on wraca z przedszkola gdy otwiera drzwi ona stoi i piszczy z radości :) jak mają chęci tulą sie całują :) uwielbiam gdy leżymy razem na łóżku np wieczorem czy też po przebudzeniu a on ja przytula i mówi "Kocham Amelkę" normalnie rozpływam się :ico_wstydzioch:
tyle że Melka nie daje mu rysowac czy też układać puzzli bo zaraz mu zabiera psuje wczoraj gdy ona zasnęła ok 20 to on do 22 siedział cicho jak mysz pod miotłą i kolorował :shock: dziś też wstał wcześniej niż ona to pierwsze co to kredki kolorowanki i dalej kolorowal :)

i jeszcze fotki
tak się kochają :)
Obrazek
a tak Melka dba by mama się nie nudziła :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

09 lut 2013, 15:40

margolcia u mnie doslownie to samo jest z chusteczkami jak Hanka sie drowie i mokre tez potrfi wszystkie powyciagac a pozniej pies po calym domu je roznosi i targa
a widok rodzenstwa nie do opisania

eska pewnie ze od zabkow moze byc, lub bierze go jakies przeziebienie, oby nie

no ciekawe co u Agi ? no i reszty dziewczyn, szkoda ze wiekszosc juz wcale nie pisze, a na fb sa aktywne np martam, ika ? :cry:

agasio
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 687
Rejestracja: 05 lip 2011, 18:00

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

09 lut 2013, 17:22

Witam sobotnio, wpadłam Was podczytać.
Dzwonek-ja też brałam harmonet 5 lat,bardzo dobrze go tolerowałam.
Gabi- współczuje choróbsk,u nas tez podobnie jak u Ciebie, ja w końcu prezszłam na inhalachje solą i odstawiłam antybiotyk Oli.
Margolcia- mała ma świetne pomysły:) No i masz wspaniałe dzieciaki!!! Rozpływam sie jak widze takie zdjęcia;)
Eska- zdrówka dla Bubusia;)
U nas nic ciekawego,feriujemy,bo od poniedziałku powrót do pracy i szkoły:( U mnie miedzy dziećmi jest duża różnica wieku wieć Olato taka nasza maskotka, wszsycy ją pieszcza i pozwalają na wszystko, aż sie boję co z niej wyrośnie:)))

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

09 lut 2013, 17:38

eska a chlopcy strasznie uwielbiaja Hanke, bardzo sie nia opiekuja choc czasami sie wsciekaja na nia jak idzie do ich pokoju i rozwala im lego, to straszy ja wtedy bierze na rece i odstawia z pokoju po czym ona zaraz wraca a oni maja ubaw z tego :-D

agasio a ja widze ze starsza corka cie przerosla, sliczna dziewczyna, oj bedzie miec adoratorow :-)

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

10 lut 2013, 12:12

Hej, poczytalam co i jak ale odpisze wieczorem,
u nas zero poprawy , Kuba na okrągło gorączkuje, jest przy tym marudny i nie złazi ze mnie, dziś nawet do wc musiałam z nim iść, pierwszy raz taka przylepa z niego. Pije jak szalony za to je tylko papki. Jak ma coś gryźć do płacz od razu i pluje. Obstawiam zęby albo jakieś zapalenie jamy ustnej, choć ani jednego ani drugiego z Olkiem nie przechodziłam (ząbkowanie było bezproblemowe) więc nie wiem czy tak to może wyglądać. Dla świetego spokoju wybiore sie dzis do szpitala na dyzur, niech go lekarz obejrzy.
Teraz stara się spać więc ja szybko obiad szykuje.

agasio
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 687
Rejestracja: 05 lip 2011, 18:00

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

10 lut 2013, 21:14

]
Beatko,tak przerosła, to wielkolud po tacie:) Ma z tego wielką radochę:) Aż sie boję tej jej dorosłości:))) ;-)

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

10 lut 2013, 22:02

eska oj to zdrowka dla Kubusia, oby szybko mu przeszlo

Hank juz dzis duzo lepiej

agasio fajnie miec taka pomoc w domu, przynajmniej jak do sklepu chcesz wyleciec nie musisz gromadki ciagnac tak jak ja

a reszta gdzie :ico_nerwusek:

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

10 lut 2013, 22:42

hej... :ico_haha_02: błogie weekendowe lenistwo mnie porwało :ico_oczko:

eska biedny Kubuś...ucałuj go ode mnie :-) . I byliście na pogotowiu??? Co lekarz powiedział???

margolcia cudnych masz rozkoszniaczkow :-)

agasio z okazji urodzinek wszystkiego naj naj naj :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

a ja znow sie pochwalę...bo mamy już 13 ząbków, wiec sie nie dziwię czemu nasze nocki sa takie jakie są...dzisiaj mnie zadziwia, bo śpi już od 19.30... :ico_szoking: a zawsz po 30 minutach płakał....

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość