donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

10 lut 2013, 10:08

witam :)

Szymek wstał z bólem gardła, do tego te smarki żółte :ico_olaboga: , jutro nas czeka wizyta u lekarza :(,
ziolo prześlij w wolnej chwili ten przepis, bo smaku narobiłaś i na dniach bym spróbowała :)

miłej niedzieli :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: wiosna-lato 2013

10 lut 2013, 12:11

No to badanie glukozy nie jest takie okropne - ja dałam rade majac jeszcze mega mdłości ,ale ja czekalam 2,5 h ;/ wiec dosc długo. ale tez mogłam wcisnac połowe cytryny i dałam rade.
Powiem Wam,ze dziwie sie,ze niektorzy lekarze tego badania nie przepisuje - przeciez to jest bardzo wazne badanie na cukrzyce ciazarnych ktora jest niebezpieczna dla dziecka.
Mojej kolezance lekarz nie dał skierowania bo uznal ze nie ma potrzeby,ale zrobiła całe szczescie prywatnie i okazało sie,ze jednak tą cukrzyce ma ;/

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

10 lut 2013, 13:52

Hej dziewczyny. Piszę z mojego naprawionego lapka. Dziwnie mi się teraz przestawic na pisanie na lapku... miesiąc męczyłam się z wielką klawiaturą a tu tak wygodnie teraz. Jednak mieliśmy rację, że padł nam wentylator i schłodzenie i się lapek przegrzał.

misia, cudowna szafa. Ja kolejne ciuszki dołożę już chyba z tobikowych kartonów. Aczkolwiek pewnie jakieś perełki dokupię dla Bobka na allegro czy fb.
misiu, poszukaj na fb w tych grupach z ciuszkami rzeczy, które ci brakują. Ja z chęcią oddam majtki siateczkowe rozm. 40 (mam 4 sztuki) za koszt przesyłki. nie są mi potrzebne, bo znalazłam jeszcze jedną paczkę z rom 42-44 ktore będą moim zdaniem lepsze, bo mi się przytyło.

Od rana u nas spokojnie. Weekend mija. Jutro popołudniu wizyta u ginka. Mam nadzieję, że powie mi, że szyjka trzyma i długa, bo miałam ostatnio takie bóle jak na @ i wczoraj takie nieprzyjemne kłucia, jakby szpilkę mi ktoś tam wbijał ostro.

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

10 lut 2013, 14:52

Jutro popołudniu wizyta u ginka. Mam nadzieję, że powie mi, że szyjka trzyma i długa, bo miałam ostatnio takie bóle jak na @ i wczoraj takie nieprzyjemne kłucia, jakby szpilkę mi ktoś tam wbijał ostro.
na pewno wszystko będzie dobrze, mnie dziś troszkę pobolewa w pachwinach i w dole brzuszka, ale pewnie dlatego, ze długo stałam w kuchni, bo robiłam placek i rolady na obiad, teraz po obiadku muszę odpocząć,
ja jak byłam u gina to mówił, że mam jakieś rozwarcie na 1cm, ale to nic groźnego,że wszystko jest dobrze, szyjka zamknięta, po prostu takie rozwarcie zdarza się u kobiet które już rodziły, zrobił mi też cytologię, a i mam małą nadżerkę,

a usg masz we wtorek?

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

10 lut 2013, 15:16

donatka, jutro wizyta sprawdzająca na fotelu ;-) A usg ponowne i wizytę u ginki nr 2 mam w pt - 15.02. :-) Ja też wg ginka nr 1 mam nadżerkę.
Ja mam nadzieję tylko, że szyjka teraz będzie wiedziała co robic jak przyjdzie czas porodu. Że za dlugo nie każe mi czekac na bąbla.

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

10 lut 2013, 15:44

A ile dni po terminie rodzilas? Ja mialam termin na 5.01 a urodzilam 3.01 teraz tez bym chciala blisko terminu, oby tylko nie po

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

10 lut 2013, 16:24

ja rodziłam 13 dni po terminie :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
teraz nie chciałabym się tyle męczyc. :ico_sorki:

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

10 lut 2013, 16:29

hej dziewczyny...

u mnie nie ma zadnych nowosci. przeziebienie mi odpuscilo ufff :ico_sorki: dzisiaj na obiad poszlismy do tesciowej bo zapraszala. z tesciem juz jest jakas poprawa to choc tyle dobrze :ico_sorki: jeszcze lezy w szpitalu i z mowa sa problemy ale miejmy nadzieje ze szybko wszystko wroci do normy. dzisiaj siedze u szwagra na kompie bo nasz laptop niestety padl dzisiaj i nie wiem maz chyba bedzie musial wieczorkiem system nowy postawic bo nie wyobrazam sobie tak zostac bez laptopa :ico_noniewiem:

misia szafka wyglada super. widze ze przygotowania wyprawki poszly pelna para a jeszcze nie dawno sie tak wzbranialas od kupna czego kolwiek :ico_oczko: to ja w sumie jeszcze tak prawde mowiac nie mam nic przygotowane :ico_olaboga: tyle co mam kilka rzeczy kupione ale w szafce nawet nie mam nic poukladane bo musze najpierw znalezc jakies miejsce a zanim ja sie do tego zabiore to pewnie zleci i zrobie to przed samym porodem :ico_noniewiem:

jenny :ico_brawa_01: dla meza :-)

donatka zdrowka dla synka!

tibby na pewno bedzie wszystko dobrze :-)

ja usg mam we wtorek i juz sie doczekac nie moge :-)

AAAAAAAAAAA i stawiam :ico_tort: za 28 tydz. :-D

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: wiosna-lato 2013

10 lut 2013, 18:49

witajcie

Cały dzien latania jak zawsze,ale chociaz nie nudzimy sie z mężem w domku ,dopiero co zasiadłam i odpoczywam :ico_sorki:
Jutro mam wizytę u innej gin w sprawie moich wyników
trzymam wiec kciuki za wizyte kochana :ico_sorki:
Jejku ja dopiero w 15 tygodniu Jestem, a juz wszystko chcialabym mice gotowe an przyjscie maluszka
zleci kochana nawet sie nie obejzysz :ico_oczko:
jutro nas czeka wizyta u lekarza
zdrówka dla synusia i jeszcze raz zdrówka :ico_sorki:
Ja z chęcią oddam majtki siateczkowe rozm. 40
majteczki równiez juz dostałam,tak tak ja wiem będę się pytała tam na FB jeszcze dziewczyn o reszte :ico_sorki:
to Ty kochana jutro tez wizyte masz? i ja tez ale na rano ok 8 chciałabym chociaz aby zwazył małą bo normalnie cięzko sie robi :ico_noniewiem:
widze ze przygotowania wyprawki poszly pelna para a jeszcze nie dawno sie tak wzbranialas od kupna czego kolwiek
Nadal mam opory,dlatego tez jeszcze tak na prawdę łózeczko schowaliśmy do piwnicy i wózek :ico_noniewiem:
Dobrze,ze z tesciem jest lepiej :ico_sorki:


Ja tak wam pisze,ze się mi ciężko robi a mi dzis "siostra"zrobiła zdięcie a tu taki brzuchol :ico_szoking: :ico_haha_01:
Obrazek

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

10 lut 2013, 20:49

misiu, skarbie, masz śliczny ten brzuś :) z boku taki spiczasty się zdaje mi :D
ja niestety wizytuję dopiero o 17:45 :( więc cały dzień czekania.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość