Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: wiosna-lato 2013

10 lut 2013, 21:18

Stawiam torcik na 6 urodzinki mojego synka :-)
Obrazek

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

10 lut 2013, 22:12

Gosia, najlepszego dla Wojtka! Kawał chłopa już!!!!!!!!!!

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: wiosna-lato 2013

10 lut 2013, 22:57

misia, rany ale Cię fajnie wybrzuszyło :-) cudny brzusinek - rośnijcie ładnie :-)

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

Re: wiosna-lato 2013

10 lut 2013, 23:52

Misia Alez piekny brzuszek.
Ja przejrzalam dzisiaj ubranka po Oliwierku i siostrzenicy. Wyglada ma to, ze czekaja mnie zakupy, bo the ubranka juz nie sa w najlepszym stanie. Zreszta nie ma sie co dziwic, po dwojce dzieciaczkow.Fajnie gdyby udalo mi sie trafic na wyprzedaz w h&m albo gapie. U nas sa wielkie wyprzedaze w czerwcu o ile sie niemyle.
Jak sie dowiem czy bedzie chlopczyk czy dziewczynka to wybiore sie na male zakupy.

Dobranoc

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: wiosna-lato 2013

11 lut 2013, 00:14

Tibby Noo mój mąż twierdzi to samo,ze zrobił sie spiczasty hmm ciekawe jak dalej będę rosła :ico_noniewiem:
Doczekasz się wizyty niunia :-) ja mam o 8 i spac juz z nerwów nie mogę :ico_oczko:

Małgosiu Wszystkiego co najlepsze dla synusia :ico_buziaczki_big: torcik wyglada wyborowo :ico_haha_02:

Mad. dziekuje no wybrzuszyło mnie tak teraz :-)
Jak sie dowiem czy bedzie chlopczyk czy dziewczynka to wybiore sie na male zakupy
Ja sama sie nie moge doczekac kto u Ciebie zamieszkal w brzuszku :ico_sorki:

Mój mąz mnie dziś niedawno baardzo zaskoczył przyszła znajoma sąsiadka to po piwku sobie kupili i piją a mój mąz jest taki,ze jakos boi sie dotykac mojego brzuszka,więc ta nasza sąsiadka bierze mojego R rękę a on jak nie ucieknie i mówi "o nie ja po alkoholu nie dotkne brzuszka" wiecie,ze chłop sie boi jak dziecko,ze cos mi zrobi bo n ma ciężką rękę? i za nic nie przekonam go,że nie.. :ico_noniewiem: Ja wiem,ze stracił synka jak miał 6 miesiecy,ale żeby az tak sie teraz bac? ehh ale miłe to nie chce nam zrobic krzywdy,bo baaardzo o nas dba oj bardzo :ico_sorki:


Dobranoc dziewczynki

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: wiosna-lato 2013

11 lut 2013, 05:35

Misiu sliczny brzuszek!!!!

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

11 lut 2013, 09:02

hej

misia super brzuszek :-) ... u Ciebie on inaczej bedzie wygladac w sensie bedzie duzy bardzo niz u innych kobiet bo ty niziutka bardzo jestes i dlatego. na dziewczynke zawsze tez jest ten brzuszek taki rozlany duzy niz na chlopca z tego co mi wszyscy mowia.
ale nie patrz na to jaki on jest wazne ze z mala jest wszystko dobrze i zdrowo rosnie :-)

mnie dzis czeka troche chodzenia po urzedach... musze isc do urzedu skarbowego :-/ nie znosze tam chodzic i sie uzerac z tymi babami. potem zakupy .... spacer z psem... obiad i dopiero pewnie popoludniu znajde czas na odpoczynek. jutro USG i ja juz przebieram nogami bo juz bym chciala zeby ten dzien mi szybko minal... a tu pewnie jak na zlosc bedzie sie dluzyl.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

11 lut 2013, 09:25

Dzień dobry.
U mnie od rana znów napięcia brzuszka. Ostatnio to dośc częste :(
Dziś wizyta i kontrola szyjki :) oby ładnie trzymała.

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

11 lut 2013, 11:18

witam :)

ja dziś się nie wyspałam, bo poszłam za późno spać :ico_spanko: ,

na 11 idziemy z Szymkiem do lekarza,

tibby na pewno będzie wszystko dobrze :ico_sorki: , może zaleci Ci magnez czy no-spę :ico_noniewiem:
mnie to od wczoraj kość ogonowa, biodra i w pachwinach boli :ico_olaboga: ,

misia super fajny brzuszek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: wiosna-lato 2013

11 lut 2013, 12:30

Witam,

Misia, Tibby - dziękuję, że życzenia, kochane jesteście!

Misiu, och, wiesz, chłop tak mają- my mamy swoje strachy oni swoje-przyjdzie czas, że od łapsk jego na tylku i brzuszku się nie opędzisz :-) musi to przetrawić.
Ps. Nie wiedziałam, że Twojemu mężowi zmarło dzieciątko, przykre i bardzo smutne ...
Ale ciuszków! Zaczynacie mnie nakręcać na przekopywanie szaf a tu tyle czasu jeszcze!
Brzuś spory, piękny i bardzo do Ciebie pasuje!

tibby też dziś idę do ginekologa, szyjka, usg sprawdzimy w końcu.
Wiesz nie martw się, to o czym piszesz może być spowodowane rozciąganiem się dalszym.
Twój brzuszek zgrabny bardzo ale Ty to kruszynka jesteś chyba :-)

monika a po co po tych urzędach biegasz?
28 tc :ico_brawa_01:

donatka a synek chory czy na kontrolę?

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość