Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

11 lut 2013, 13:12

Gosiu, jak miło czytac o sobie "kruszynka" :* Dziękuję! :* No ja do niskich osób nie należę, bo mam 171cm. Ale wage zdecydowanie nieodpowiednią do wzrostu :P Zawsze za dużą :P Jak mi się zachciało prządnie wziąc za dietkę, to II kreski hop na teście i koniec diety. Teraz bobek mnie ogranicza ze słodyczami. ciekawa jestem swoją drogą ile już mi przybyło :P Dziś pewnie odczytam kolejny 1-2kg więcej :( No, ale co zrobic... Taka kolej rzeczy. Na szczęście jak bobaski wyjdą z brzuszków będzie na tyle ciepło, by móc spokojnie dietkowa i spacerowac na powietrzu :) Choc apetyt przy karmieniu to skacze w górę :D
Powodzenia na wizycie! Daj znac jak będziesz po.
Ja z nowinami wlecę wieczorem.
Jutro z rana idę na badania... moczyk i morfologia. Ble! znów kłucie.

misia, jak u was? nic nie piszesz jak po wizycie. :(

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: wiosna-lato 2013

11 lut 2013, 14:13

U mnie wszystko oki. Maluch ma dobrze się. Trafiłam na miłą pani doktor to i pogadałam z nią.

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: wiosna-lato 2013

11 lut 2013, 14:14

hej dziewczynki ja juz po wizycie :-)

Pan Doktor zbadał mi brzusio i szyjke i stwierdził brak zagrożenia,brzuś rośnie jak na ten tc co jestem idealnie i niczym mam się nie martwić USG nie zrobił nawet prosiłam,ale kategorycznie odmówił,poniewaz nic sie nie dzieje i nastepne USG ok 10 marca tak ok 30tc... Ale ja w tym czasie jade z mężem na USG 3d/4d do tego samego Pana Doktora co byłam w 21tc i on mi zrobi USG a z wynikami pojade tylko do mojego gina pokaże mu bo po co robic 2 razy USG jak bedę miała wszystko z tego 3d/4d [prawda? :ico_oczko: i moze w końcu Milenka pokaże swoją buzinke :ico_sorki:
Na te moje skórcze mam brac magnez i odpoczywać,a jak mu powiedziałam,że to może to te skórcze braxtona to stwierdził,że za wcześnie :ico_noniewiem: I dostałam skierowanie na glukoze na 75mg :ico_oczko:
U mnie od rana znów napięcia brzuszka. Ostatnio to dośc częste
Jak sobie przypominam tez tak miałam w tych tygodniach kochana,ja myślałam,ze to wlasnie napiecia brzuszka a to macica sie rozrastała bo brzusio rusł szybciej,mysle,że to nic złego :ico_oczko: trzymam kciuki za szyjke kochana i wogóle wizyte :ico_sorki:
jutro USG
jestem baaardzo ciekawa jak tam Twój maluszek się ma,ale na pewno dobrze :-D
on inaczej bedzie wygladac w sensie bedzie duzy bardzo niz u innych kobiet bo ty niziutka bardzo jestes
ehh nic mi nie mów,ale wytrzymam,wytrzymam :ico_sorki:
Misiu sliczny brzuszek!!!!
dziekuję, :ico_sorki:
witam :)

ja dziś się nie wyspałam, bo poszłam za późno spać :ico_spanko: ,

na 11 idziemy z Szymkiem do lekarza,

tibby na pewno będzie wszystko dobrze :ico_sorki: , może zaleci Ci magnez czy no-spę :ico_noniewiem:
mnie to od wczoraj kość ogonowa, biodra i w pachwinach boli :ico_olaboga: ,

misia super fajny brzuszek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
dziękuje :-) A co do bólu jak sie rozchodzisz to tez boli?

Małgorzatka Od łapsk mojego męża na moim tyłku nie odpędze sie nadal,ale z brzuszkiem obchodzi sie jak z jajkiem,on mi tłumaczy,ze ja tego nie zrozumiem co on czuje,tylko ,ze sie boi i trudno mu to wytłumaczyc mi :ico_noniewiem:
Brzuś spory, piękny i bardzo do Ciebie pasuje!
Dziekuję,ale jak dziś w poradni patrzyłam na Panie w moim tc to ja mam maleńki :-)
i trzymam kciuki równiez za wizytę :-)
Dziś pewnie odczytam kolejny 1-2kg więcej
ja juz mam 8kg na plusie :ico_noniewiem:
jenny1983 baardzo sie cieszę :ico_brawa_01:

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

11 lut 2013, 14:56

Dziś wizyta i kontrola szyjki :) oby ładnie trzymała.
trzymam kciuki ale z pewnoscia nie beda potrzebne bo jest na pewno wszystko wporzadku ale potrzymac nie zaszkodzi :ico_oczko: daj znac koniecznie jak tam po wizycie :-)

Malgorzatka rowniez trzymam kciuki i za Twoja wizyte kochana :-)
monika a po co po tych urzędach biegasz?
zaczal sie okres rozliczania pitow i niestety trzeba te urzedy odwiedzic :-/ za mnie tego nikt nie zrobi choc by mogl maz ale w pracy siedzi wiec nie ma jak...
No ja do niskich osób nie należę, bo mam 171cm. Dziś pewnie odczytam kolejny 1-2kg więcej :(
to wzrostowo jestesmy prawie podobnie wysokie tyle ze ja mam 173 cm wzrostu heh raptem 2 cm roznicy :ico_oczko: a co do wagi to ja juz mam na plusie 10 kg :-D
U mnie wszystko oki. Maluch ma dobrze się. Trafiłam na miłą pani doktor to i pogadałam z nią.
to super oby tak dalej :ico_brawa_01:
Pan Doktor zbadał mi brzusio i szyjke i stwierdził brak zagrożenia,brzuś rośnie jak na ten tc co jestem idealnie i niczym mam się nie martwić
super :ico_brawa_01:

jutro USG
jestem baaardzo ciekawa jak tam Twój maluszek się ma,ale na pewno dobrze :-D [/quote] oj a zebys wiedziala jaka ja jestem ciekawa jak tam moj maluch sie ma ... juz normalnie sie tak doczekac nie moge ze siedze i tylko o USG mysle :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

Re: wiosna-lato 2013

11 lut 2013, 15:33

misia Kochana moj maz w mojej pierwszej ciazy bal sie dotykac mojego brzuszka. Przez praktycznie cala ciaze. Troche tego nie potrafilam zrozumiec. Teraz znowu jest taki ucieszony, przystawia glowe, mowi do Maluszka, glaszcze.
Ciesze sie, ze z Twoim Maluszkiem wszystko ok.
tibby Czekamy Na wiesci od gin.
Wlasnie jestem w drodze do domu. Nareszcie. Troszke moje hormony szaleja.

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

11 lut 2013, 15:40

dziewczyny moj maz tez malo kiedy kladzie reke i glaszcze brzuszek ... a juz nie wspomne zeby do niego mowil tego w ogole NIE ROBI! tez jakos tego nie moge zrozumiec dlaczego tak nie robi ale ja w sumie juz zaczelam malo na to zwracac uwagi w sumie nic na sile nie mozna kazac ani robic. czasem sie smieje ze jak wezme meza reke i przyloze do brzuszka kiedy maly kopie to wtedy przestaje. moj maz to w ogole jakis taki wylewny nigdy nie byl i nie jest ani o uczuciach nie potrafi mowic za specjalnie. wiem ze sie tak samo doczekac nie moze malenstwa jak i ja ale jakos tego nie mowi i nie okazuje. ale wiem ze w glebi duszy tak jest.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

11 lut 2013, 15:47

ja dopiero co widziałam mojego bąbla, a już bym chciała znów móc na niego popatrzec. No i przekonac się, że to faktycznie chłopak.

Do mojej wizyty jeszcze całe 3h! :( Jejku, jak dlugo.

misiu, jenny, cieszę się, że wizyty udane.
Jenny, coś nowego i pocieszającego powiedziała nowa gin?

Mój pomimo tego, że to nasza druga ciąża, to tez jakoś strasznie gorących uczuc nie okazuje Bobkowi. Czasem pogłaszcze brzuch, dziś dał buzi i tyle. Czasem coś podszepnie. Ale jak to mówi, to są ich sprawy ;-)

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: wiosna-lato 2013

11 lut 2013, 16:16

Tibby tak ta lekarz była bardziej empatyczna. Powiedziała, że jeśli powodem tam było bakteria i dlatego odeszły wody to nie ma zasady powtarzalności. A jak opowiedziałam jej historie to stwierdziła, że to pewnie bakteria zawiniła.
I w pakiecie startowym dostałam w prezencie od położnej smoczek i butelkę plus broszurki informacyjne, biorę to za dobrą wrõżbę.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

11 lut 2013, 16:24

No i super. Najważniejsze, to miec w swoim lekarzu oparcie. :) Mam nadzieję, że będzie taka optymistyczna do końca i ladnie przeprowadzi was przez ten okres kolejnych 8mcy.

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

11 lut 2013, 18:53

donatka a synek chory czy na kontrolę?
chory, w sumie ma tylko zielone smarki, dr przepisała mu biseptol i mam nos oczyszczać i zakraplać,
także znów na tydzień wolne od przedszkola,
kupiłam mu książeczki edukacyjne i tak sobie siedzimy i robimy różne zadania,

była u nas babcia na obiedzie i kawie, mąż w pracy, ja bym musiała w kuchni ogarnąć, ale jakoś mam lenia :ico_spanko: ,

jenny super, że u was wszystko OK :ico_brawa_01
A co do bólu jak sie rozchodzisz to tez boli?
jak za dużo chodzę i robię, to mnie boli, no ale nieraz jak nic nie robię to też mnie boli, na pewno więcej muszę się ruszać, ale pewno nie przesadzać za dużo :ico_noniewiem:

tibby jak tam po wizycie?

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość