Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

Re: Dzieciaczki 2007

08 lut 2013, 17:56

my jeszcze żadnej książeczki do nauki literek nie mamy

barbara123
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1059
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:41

Re: Dzieciaczki 2007

08 lut 2013, 21:48

Kilolek dzięki za podpowiedzi ćwiczeń. Jeśli chodzi o Ole to moje obawy były by mniejsze ggyby musiała iść jako sześcio latek. Jak nic sie nie zmieni to Karol bedzie musiał już ruszyć do szkoły dlatego, jeśli mi tylko czas pozwala ćwicze co sie da. Wiem,ze najlepsza byłaby rehabilitacja ale niestety finanse zmuszają do rezygnacji.

Moni wyjaśniła jakie to szczepienie. A ty pisałaś ,ze ostatnio twoi chorowali na Koklusz to nie wiem jak w takim przypadku.
ale szczepionka jest też na błonice teżec i Haine


Kocura Bura dziecko potrafi byc całkiem inne w przedszkolu a inne w domu. Sa dni kiedy zestresuje go jakaś sytuacja i nie pokaże co potrafi,albo krąży myślami gdzie indziej i nie odpowie chociaż wie

Ola wie jaka rzeka jest najwieksza , bo jeździ do Babci do Krakowa. Myśle,ze nie zna znaczenia egzotyczne

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: Dzieciaczki 2007

08 lut 2013, 23:27

ale szczepionka jest też na błonice teżec i Haine
to tak jak pisałam wyżej :ico_oczko:
Jest to szczepionka przypominająca na: błonice, krztusiec i tężec oraz na poliomyelitis bo poliomyelitis to jest właśnie haine-medina
my jeszcze żadnej książeczki do nauki literek nie mamy
My kupiliśmy bo Marti sama chciała.

CZy wasze dzieciaki mają już szóstki? Okazało się że nie wiadomo kiedy górna prawa Martynie wyszła, a teraz jeszcze lewa się wybija. I teraz zastanawiam się czy lakować czy nie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

Re: Dzieciaczki 2007

10 lut 2013, 22:14

Kuba ma dwie 6, jedna na górze, druga na dole, po przekątnej :ico_haha_02:

szczepienie sprawdziałam. Byłam przekonana, ze ono jest na bilansie 6-cio latka a to jest w 6 rż. Będę musiała Kubę zapisać ale jest czas, w sumie cały rok na to. Z reszta musi być cąkiem zdrowy, czyli nie wiem gdzies latem chyba.
Moni badania wykazały, ze krztuśca nie było. Szkoda, ze musiałam na nie wybulić kupę kasy

Macie cisnienie na to pisnaie i czytanie.
Aniawlkp ja też nic takiego nie mam. Na razie szlaczkujemy

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

Re: Dzieciaczki 2007

10 lut 2013, 22:17

ja nawet nie wiem czy Hania ma 6 muszę jutro zajrzeć do buźki

co do pisania literek to ja Hani nic nie mówię,sama przychodzi i mówi "mamo napisz mi literkę..." to jej piszę jaką chce a ona sobie sama ćwiczy,jak chce to pisze jak nie to nie,my ciśnienia na to nie mamy ;-)

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: Dzieciaczki 2007

10 lut 2013, 22:20

Macie cisnienie na to pisnaie i czytanie.
jakie ciśnienie? Jeżeli Martyna sama chce i prosi o to. Często jest tak że ja robię obiad a ona przychodzi z zeszytem siada przy stole i prosi aby jej dyktować literki, i co mam powiedzieć że nie....
. Będę musiała Kubę zapisać ale jest czas, w sumie cały rok na to.
ale ciekawe czemu z przychodni do ciebie nie dzwonili

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

Re: Dzieciaczki 2007

11 lut 2013, 01:10

no nie wiem, moze dzwonia w drugiej połowie roku a może po prostu kojarzą nas a my w sumie przynajmniej raz w tygodniu jestesmy w przychodni bo chorzy. Może by jeszcze zadzwonili. Albo maja jakas inny pomysł na to bo np bilans dwulatka robią jak dziecko ma skończone 2 lata i miesiac, czterolatka tak samo miesiac po urodzinach, wiec moze i na to maja jakis inny pomysł

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

Re: Dzieciaczki 2007

11 lut 2013, 17:40

kilolek to jak będziesz w przychodni to się zapytaj co z tym szczepieniem

my mieliśmy miesiąc przed 5 urodzinami bo akurat Milenka miała swoje szczepienie to przy okazji Hanię wzięłam i miałam spokój

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

Re: Dzieciaczki 2007

11 lut 2013, 20:10

Julcia jest właśnie na etapie 6 :ico_haha_02:
co do nauki pisania to ja podjęłam decyzje ze względu że Jula mimo wszystko właśnie przychodziła i prosiła żeby jej pokazać jak dana literka wygląda i bez kontroli pisała jak chciała a przez to nabierała swoich nawyków co zaczęło mnie troche niepokoić tak wiec postanowiłam kupić książkę zeszyt w linie i codziennie zaczęliśmy ćwiczyć literki tak jak je powinno sie pisać 20 min a raczka sie ćwiczy bez stresu na spokojnie
poznajemy literki
a co za tym idzie juz pomału czytamy :)
fajne tez sa różnego obrazki gdzie cos sie dzieje takie niby komisy gdzie dziecko musi opowiedzieć co według niego dzieje sie na obrazku
My jutro idziemy do kontroli mam nadzieje ze juz od środy Julka zacznie uczęszczać do przedszkola
bo od Stycznia siedzi w domu :ico_noniewiem:
i oby choroby omijały juz nas dużym łukiem :ico_sorki:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: Dzieciaczki 2007

11 lut 2013, 23:26

gozdzik zdrówka :ico_oczko:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość