kaczorek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 822
Rejestracja: 27 gru 2009, 00:34

Re: Dwulatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

12 lut 2013, 13:09

Witam
Nawet nieiwm co mam napisać pisze....kasuje...pisze...kasuje. Z jednej strony ciesze się że jest tyle dykutujących a z drugiej dyskusja odbywa się w dosć nieprzyjemnej atmosferze i to jest przykre że takie złe emocjie nas tu jednoczą a kiedys było zupełnie inaczej.
karo, julchik -bardzo jestem ciekawa co u waszych dzieciaczków napiszcie coś , brakowało tu was.

Myśle że wszystkie niewypowiedziane słowa i niewyjaśnione sytuacjie ciężko będzie rozwiazać jak i napisać tak żeby wszyscy zrozumieli o co nam chodzi. Może odpuścimy sobie na wzajem i postarajmy zarzegnać ten niepotrzeny spór który okazuje się że trwa od dłuszego czasu. Jak i apeluje do osób zanim powiedzą cos na czyjś temat, - to może kogoś zaboleć, starajmy się tutaj nie generowć złych emocji.

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

Re: Dwulatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

12 lut 2013, 15:35

Witajcie
jedyne co mi sprawiło ogromną przyjemność, to przejrzenie zdjęć Maluszków :) Już tak wyrosły! Wszystkie są takie śliczne! :)
otóż to dlatego pisałam żebyśmy wkleili troszkę naszych pociech
jak sie na nich patrzy to buzia sama sie uśmiecha
nie unikniemy burzliwych wymian zdań ani w necie ani w życiu codziennym to nieodłączny element ludzkiego charakteru każdy jest inny kazdy patrzy z innej strony inaczej analizuje ........................

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

Re: Dwulatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

12 lut 2013, 18:59

hej...
Zobaczymy jak skończy się ta dyskusja...
Z jednej strony bez sensu pisac tylko " ładna dziś pogoda.. a u nas pada od rana" itd ale też nie czuję sie uprawniona do wydawania jakichkolwiek osądów na czyjś temat bo nie pisałam systematycznie,nie znam kulisów wcześniejszej niemiłej dyskusji i nawet nie mam zamiaru sie w ten temat zagłębiać.
Wydaje mi się że na tematy osobiste i tak b.mało jest tu pisane właśnie ze względu na dostęp otwarty a teraz ten kto chciał nawet coś napisać od siebie teraz 10 razy pomyśli i prawdopodobnie zrezygnuje z tego pomysłu...
Dyskutujące osoby podzieliły się na tych co wspierają jedną ze stron, a co za tym idzie - "nie lubią" przedstawicieli "obozu" przeciwnego. F
zacytuję aby sprostować przynajmniej z mojej strony tak nie jest
to że stanęłam w obronie Tibby nie oznacza ze mam coś do Nikoli :) poprostu nie spodobał mi się ten "naskok" na co zwróciłam uwagę.
Ktoś kiedyś napisał ze nie chodzi o wzajemne słodzenie sobie i tak to prawda ale co innego skrytykować nowe buty kolezanki a co innego czyjeś zycie i nie chce nikogo tu bronic ani nikogo urazic :ico_oczko:

OCZYWIŚCIE JESTEM ZA PUSZCZENIEM TEGO W NIEPAMIĘĆ :ico_oczko: ALE JAK BEDZIE WYGLĄDAĆ NASZ WĄTEK DALEJ ZALEŻY TYLKO OD NAS SAMYCH :-)

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

Re: Dwulatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

12 lut 2013, 19:21

ale zobaczcie sami jak cos zaczelo sie niemilego dziac to nagle wszyscy powrocili do nas moze jest tez mila niespodzianka tej calej sytuacji

a juchnik szkoda ze chcialas nas opuscic w sumie moglas tylko napisac do widzenia brak czasu albo juz nie mam ochoty ale mam nadzieje ze zmieni sie karo, juchnik i tibby zdanie i znow bedzie tak jak kiedys

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

Re: Dwulatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

12 lut 2013, 19:47

z dobrych wieści Jucia jutro idzie do przedszkola :-) byłam dzis na kontroli i jest juz oki
a ze złych zapitolili nam sanki wyr...

NICOLA_1985

Re: Dwulatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

12 lut 2013, 21:09

Ja nie mam do nikogo urazy , biorę pod uwagę to, że komuś może się nie podobać coś co napiszę , że ktoś może to skomentować tak a nie inaczej.. każdy jest inny .. ja też nie lubię ani nikogo obrażać ani żeby ktoś obrażał mnie ... tylko chyba znowu tutaj jest problem z tym, że każdy może wziąć za obrazę coś innego... wychodzi na to, że albo będziemy pisać tylko o pogodzie i kupach albo wątek umrze śmiercią naturalną...
Wam się nie podoba to, że skomentowałam tak a nie inaczej to co napisała Tibby , a mi się nie spodobało to jak Tibby - tak a nie inaczej- skomentowała swoją mamę... napisała o swoim, życiu prywatnym więc skomentowałam jej życie prywatne bo taki był temat.. jak by napisała o butach to bym skomentowała buty... :ico_oczko:
dalej nie wiem o co takie halo?? byłam nie miła?? ja tak nie uważam... nie miałam w zamiarze być niemiła... wyjaśniałam tylko dlaczego nie podoba mi się to co napisała.. a jak inaczej miałam to napisać?? chyba się nie dało...
nie wiem skąd pomysł, że z moich postów zieje złośliwość :ico_noniewiem: ... może emocje tak.. ale nie złośliwość...
ale koniec już ode mnie na ten konkretny temat..
ja nie mam nic przeciw , żeby wątek odżył i dziewczyny wróciły... wręcz przeciwnie byłoby miło :ico_sorki:


kaczorek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 822
Rejestracja: 27 gru 2009, 00:34

Re: Dwulatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

14 lut 2013, 11:02

gozdzik, super że Julcia juz zdrowa tylko szkoda tych sanek :-/

Jasio przeziebiony już drugi tydzień i nie chodzi do przedszedszkola ma gila i tyle siedzi z dzadkami a ja moge wyskczyć do pracy chociaż na kilka godzin. Musze sie wam pochwalić że jestesmy z męzem właścicielami domu za miastem 130 m2 naszej radości tyle bedziemy mieli do naszej dyspozycji dom jest dużo wiekszy tylko na pietrze niżej bedą mieszkać moi rodzice ale jestem szczęśliwa. Przepowadzamy się za miesiąc i chcemy sprzedać mieszkanie.

Stawiam :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: za siódme okienko

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

Re: Dwulatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

14 lut 2013, 11:39

witam i wszystkiego najlepszego z okazji walentynek.

ja juz dostalam prezent od meze najpierw sliczne perfumy a wczoraj nowy telefon a w sobote idziemy na miasto

kaczorek super ze sie wam udalo z domem teraz bedziesz miala co robic:P

do nas w czwartek przychodzi facet i bedziemy starac sie o odszkodowanie za smierc mojego brata

NICOLA_1985

Re: Dwulatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

16 lut 2013, 12:07

hej

u nas mały szpital, Karolina chora :ico_noniewiem: w nocy dostała kaszlu z krtani i zaraz idę z nią na pogotowie po jakiś syrop, żeby przetrwać dwie kolejne noce.. i w pon zamiast do pkola to do naszej lekarki trzeba iść... :ico_noniewiem: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

S. pojechał z Krystiankiem do "Agaty" oglądać łóżka dla dzieci bo chcemy im kupić nowe :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

rodzice przyjeżdżają w piątek, będą u nas tydzień .. jak wyjada to zaczynamy remont pokoju dzieci

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości