misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: wiosna-lato 2013

13 lut 2013, 00:01

: tibby tak bardzo ci współczuje tych bóli kochana,że akurat Ty musisz tak cierpieć :-/
oj i ja miewam takie dni.
hormony jak nic tak szaleją nie ma innej opcji :ico_noniewiem:
monikaA88 Mój mąż bardzo chciał synka do tego stopnia,ze az zafundował mi to USG 3d/4d żeby sprawdzić na 100% co nosze w brzuszku,bo nie wierzył,ze spłodził córeczkę,a teraz to już córeczka tatusia sie robi baardzo o nas dba :-) mam nadzieje,ze po porodzie to się nie zmieni :ico_noniewiem:

BrodzikowaMama trzymam w takim razie kciuki za dwie dziewuszki :-)
Ja teraz w lustro wolę nie patrzeć, bo narazie to nie promienieje.
czyzby dziewuszka sie szykowała? :ico_oczko:

Mój mąż to mnie z dnia na dzień zadziwia,pytam sie go czy chce cherbaty on poproszę wiec poszłam zrobic i sobie i jemu zanim woda się zagotowała i coś porobiłam w kuchni to jakas chwilka mineła,i on zawołał "halo" ja myslałam,ze przez tel rozmawia a on przybiega do kuchni wystraszony,heh wystraszył się chyba,ze zemdlałam..i jak go nie kochać? :-)

Aaa kupiłam dziś glukoze i cytrynę jutro chyba wybiore się na badanie,dam rade trzymajcie kciuki! oczywiscie jak wstane :ico_haha_01:

dobranoc dziewczynki :ico_papa:

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

Re: wiosna-lato 2013

13 lut 2013, 00:30

misia to prawdziwe szczescie miec takiego meza.
Ja wlasnie zmieniam troszke podpis, bo nigdy sie do tego zabrac nie moglam.

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

Re: wiosna-lato 2013

13 lut 2013, 08:12

:ico_kawa:
Milego dnia dziewczyny

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

13 lut 2013, 09:38

Dzień dobry :ico_kawa:

Jak nocka? Mi się tak dobrze spało, że nawet na badanka do lab. mi się nie chciało wstać. Jutro muszę się wybrać koniecznie! Bo w pt w końcu wizyta. Ale jak widzę ten śnieg, co napadał, to mnie przeraża znów to zimno :-( Nie chcę zimy!!!!!!!!!!! :ico_zly:

:ico_tort: za skończony 19tc!!!!!!!!!!!!!!! :ico_zdrowko:

Gosia, :ico_brawa_01: za skonczony 12tc!

Brodzikowa, cieszę się, że do nas zajrzałaś. Trzymam kciuki za dziewuszki! Albo chociaż za jedną ;-) Wiesz już czy to dwu czy jednojajowe bliźnięta?

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

13 lut 2013, 09:45

Witam :-)

tibby oj wspolczuje tego napietego brzuszka i bolu plecow choc ja sama tez nie raz miewam taki bol plecow ze nie idzie wytrzymac ale jakos daje rade musze bo innego wyjscia nie ma. :ico_noniewiem:

BrodzikowaMama dziekuje :-) Tobie kochana zycze i trzymam kciuki caly czas zeby te male dwie fasoleczki byly dziewczynkami :-) ja to wczoraj po USG juz zaczelam do meza mowic ze bede zyc z samymi siurkami w zartach oczywiscie. maz siurek, synus siurek i jeszcze pies na dodatego siurek :-P smialam sie ze trzeba bedzie sobie chyba jakas kotke kupic zebym nie byla sama z siurkami :-P hehe

misia powodzenia na badaniu jesli wstaniesz i pojdziesz zrobic. JA to sie zbieram do tego badania i zebrac sie nie moge :-P oj nie wiem kiedy pojde zrobic moze w tym tyg. ale kiedy to nie wiem najchetniej to bym nie robila :-P

ziolo ale jakie masz ladne zdjecie malusza z USG wstawione w podpisie :-) to tego nowego czy OLI?

Ja dzis sie wybieram w poludnie z mezem do tescia do szpitala idziemy go odwiedzic bo nie bylismy u niego od piatku wiec wypadalo by odwiedzic i sie pokazac bo jeszcze nas zapomni albo co... potem pewnie obiad i odpoczynek. maz dzis idzie na nocke ehhh tak mi go szkoda :cry:


tibby :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 19 tydz. jeszcze tydz. i polowa ciazy za Toba :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

Re: wiosna-lato 2013

13 lut 2013, 09:50

tibby wow to Juz 19tydzien? :ico_brawa_01: kiedy to zlecialo? Za tydzien Juz polowka.
A ja chociaz spalam tylko jakies niecale 5godzin to jestem wyspana. Takze mam dosc energii Na dzisiejszy dzien.
Chce po pracy Wybrac sie do h&m kupic leginsy ciazowe I bluzke, bo te leginsy ktore mam zaczynaja mnie cisnac w dole brzucha. Dzisiaj odwazylam sie zwazyc i o dziwo 1kg Na minusie. Moze waga sie zepsula.
monika Dziekuje ;) to zdjecie USG jest maluszka, ktorego nosze pod sercem. Ssie sobie kciuka ;)

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

13 lut 2013, 09:56

Tak, zleciało, zleciało. Oby kolejne 19tc tak uciekło jak te ;-)

Monika, ja też jestem skazana na same siusiaki ;-) Mąż, pies i dwóch synów :-D Powiedziałam, że następny pies to suczka i nie ma bata!!!!!!!!

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

Re: wiosna-lato 2013

13 lut 2013, 10:02

No I ja sie dolaczam. Mam dwoch mezczyzn w domu. Ciekawe czy maluszek to tez maly mezczyzna.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

13 lut 2013, 10:12

sprzed chwili: 13.02.2013 - skończony 19tc

Obrazek

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: wiosna-lato 2013

13 lut 2013, 11:38

:-D :-D Tibby śliczny brzuszek no i :ico_brawa_01: 19 tc!

A my :ico_haha_01: już ! 12 tc :-D też pięknie!

Zakupy ja odkurzyłam spodnie ciążowe 4 pary i wczoraj byłam w ciuchlandzie i trafiłam na tuniki ciążowe 5 sztuk cudnych za ...10 zł :ico_sorki: za dwa tygodnie ma być już wiosenna wystawka to będę szła po jakieś z krótkimi rękawami.

Monika :ico_brawa_01: synuś! Wspaniale! Gratulacje!

Misia każda ma gorsze dni, i często ma doła. Przeżyjemy!

Brodzikowa trzymamy w takim razie kciuki za córeczki!

A tu nasz dzidziuś: (za niedlugo usunę, bo nie chcę by wszyscy oglądami moje foty)
Ostatnio zmieniony 13 lut 2013, 13:47 przez Małgorzatka, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość