Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

13 lut 2013, 14:52

widze ze moja Hanka ostatnia do chodzenia :ico_placzek:

troche sie martwie bo ona nawet sama nie stoi

niby ma czas ale jak narazie wszystko stoi w miejscu i nic nie postepuje

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

13 lut 2013, 15:00

Hej

Dzwoneczku piękne perełki ma Patryś :)
Mad u nas też sypie śnieg strasznie
Eska zdrowka dla Was
Kaja może zaskoczy na nocnik. Plus że kuma że ma majty mokre. Emilia potrafiła siedzieć w kałuży siuskow i jej to nie przeszkadzało :)

U nas nocnik służy do zabawy :) Bobek uwielbia wrzucać do niego piłki :)
Poza tym znowu mamy pod górkę. Ech mogłoby się wszystko zacząć prostowac bo zwariuje za niedługo...

Borys wciągnął na obiad kotlecika drobiowego z ziemniaczkami i kukurydzą :)

Beatka Borys sam też nie chodzi. Za raczke potrafi iść już na krótki spacer. Musi się czegoś trzymać dla pewności :)

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

13 lut 2013, 15:02

Beatka ani się obejrzysz jak zacznie chodzić. Emilia miała 13,5 miesiąca jak zaczęła chodzić. Wogóle wstawać przy meblach zaczęła dopiero koło roku.
Syn koleżanki zaczął chodzić jak miał 15 m-cy.

Podobno im dziecko później zacznie chodzić tym lepiej więc głowa do góry :)

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

13 lut 2013, 15:56

Beatko nie przejmuj się tym że Hania nie chodzi ma jeszcze czas u mnie Kuba też nie chciał chodzić ani stać bez trzymania się aż jak zaskoczył to w ciągu kilku dni zaczął śmigać a teraz to już jak mały motorek pędzi

teraz siędzi w łóżeczku i wrzeszczy bo się jogurt skończył a on jeszcze chce :ico_olaboga: żarłok mały

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

13 lut 2013, 18:11

Beatka, dziewczyny dobrze piszą. Jak Hania zacznie chodzić czy stawać to nagle z dnia na dzień albo i prędzej :-)
Aga26, co to się porobiło że macie pod górkę ?

My dzisiaj same z małą, mąż jutro wraca dopiero.
Kotleciki Martyna często je, tak jak my bo jada to samo :-)
Dzisiaj wsunęła rzodkiewkę :-D i uwielbia rodzynki hehe albo płatki kukurydziane - chipsiki hehe

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

13 lut 2013, 19:18

oj to u mnie Kuba też zjada wszystko to co widzi bez wyjątków jedynie zupka ogórkowa nie bardzo mu podchodzi :ico_oczko: za to pomidorówkę to może jeść codziennie :ico_haha_02: i bardzo lubi jabłko ale koniecznie ze skórką bo jak mu obiorę to nawet nie chce do rączki wziąć :ico_noniewiem:

A ja mam teraz cisze w domu i delektuję się pysznym capucino :ico_oczko: Kuba śpi, Olka u koleg za ścianą, Magda na treningu a męzu na siłowni no żyć nie umierać :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

13 lut 2013, 19:29

Kaja, no tak to można nie ? hehehe :-)
Odprężaj się i czerp siły ;-)
Ja niestety na pełnych obrotach, Martyna wstała i będzie wariować do kąpieli ;-) Biega od salonu do swego pokoju hehe

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

13 lut 2013, 22:05

I ja wpadam, troszke padnięta z sił ale jestem :-D

dzwoneczek Patryś super uśmieszek strzelił, pokazał ciotkom uzębienie prawie jak u dentysty :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Beatka oczywiście że piszę sie na spotkanie z Wami , już nawet myślałam żeby się umowic np w Nibylandii w Katowicach albo innej bawialni gdzie jest miejsce zabaw dla takich maluchów jak nasze. Nie wiem czy bylyscie ale własnie w Nibylandii jest osobny duży pokój gdzie są zabawki i taki tor przeszkód dla dzieci od 0 do 3 lat , no a dla starszych cała mega sala. To oczywiście tylko propozycja :ico_oczko:
A chodzeniem Hani się nie martw , różne dzieci w różnym czasie zaczynają, i na Hankę przyjdzie czas :-)

Kaja ja też uwielbiam taką ciszę :-) a Kuba już spał tak na dobre??? czy to jeszcze jakaś drzemka?
No własnie o której wasze dzieci chodza spać, bo mój Bubuś o 19.00 i wstaje ok 7.00

Aga co tam u Was się posypało znowu?

Kurde czy wasze dzieci też tak psocą?? Bo ja już nie wyrabiam :ico_szoking: , dziś znowu musiałam sprzątać ciuchy Olka bo Kubul powyciągał wszystkie bluzy i spodnie z jego szafy, miski z szafki kuchennej wyciąga na okrągło, trzaska drzwiami, wyciąga z szuflady płyty cd i jest głuchy na słowo "nie wolno" :ico_olaboga: odciągam go w takich sytuacja pokazuje zabawki ale co tam i tak wraca do tego. Nawet mu się po łapach oberwało ale tylko minutkę popłakał i znowu to samo, no w szoku jestem co mi się za dziecko urodziło :ico_szoking: Dziś wrzucił mi do wanny z wodą całą paczke tamponów :-D , a tylko wyszłam po ręcznik i nie było mnie może z 30 sek. Pomysły ma to dziecko niesamowite :ico_dziecko:
W dodatku dziś mi się śniło że w ciąży jestem :-D jakbym miała mieć jeszcze takiego jednego w domu to odlot :-D

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

13 lut 2013, 22:10

a u mnie wszyscy śpią :-D choc pewnie najmłodszy będzie miał niedługo pobudkę...no bo jak bez tego życ :-P

aga co znowu sie stało???? Biedna ty g:( :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel:

beatka przyjdzie czas i pora jak zacznie chodzić...ja zaczelam mając 15 miesięcy... :-) . Przeciez pięknie sie rozwija i lubi mamusie zaskakiwac...nas też :ico_haha_02:

Czytam ze wszystkie dzieciaczki to małe żarłoki... :ico_oczko: choc po Kubusiu tego nie widac...widziałam ten króciutki filmik na fb ...i jest szczuplusi ...i jak ślicznie biega :ico_haha_02: Moj to pączuś sie robi...nawet śniadania nie daje mi spokojnie zrobić, bo już krzyczy tylko "mniam, mniam"...zje dwie kanaki, albo kanapke i parówke...i krzyczy ze jeszcze chce :ico_olaboga: często muszę chować sie zjedzeniem, bo on nie zna umiaru :shock: :shock: :shock:
pokazał ciotkom uzębienie prawie jak u dentysty :ico_brawa_01:
hahaha...specjalnie dla was :ico_haha_01:
No własnie o której wasze dzieci chodza spać, bo mój Bubuś o 19.00 i wstaje ok 7.00
zasypia mniej wiecej 19-19.30-a wstaje tak na dobre o 6.00
Kurde czy wasze dzieci też tak psocą??
bez psocenia nie ma życia :diabel: ale uśmiałam sie z akcja z tamponami :ico_haha_01:
W dodatku dziś mi się śniło że w ciąży jestem
sen proroczy :ico_haha_01:

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

13 lut 2013, 23:05

dzwoneczek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Patryka goni jak burza z ząbkami
Aga trzymam kciuki by sie wszystko ułożyło :ico_sorki:
Eskazdrówka chorowitkom :ico_sorki:
Beatka każde dziecko rozwija się swoim tempem przyjdzie czas na chodzenie i u Hani zobaczysz lada dzień Cię zaskoczy :)
No własnie o której wasze dzieci chodza spać, bo mój Bubuś o 19.00 i wstaje ok 7.00

zasypia 20-20.30 śpi 6-9 plus milion pobudek w nocy
Kurde czy wasze dzieci też tak psocą??
no a jak co prawda u nas w komodach szufladach itp wszystkie uchwyty są poprzekręcane do wewnątrz by nie otwierała wiec o tyle luz jedynie Igorowi skarpetki wyrzuca bo tam nie pochowalismy uchwytów :ico_oczko:
ale wszedzie jej pełno co chwila wchodzi a to na fotel a to na wersalkę czy na narożnik w kuchni :ico_nienie: kilka razy już i na stół wlazła :ico_olaboga: mówię wam urwanie głowy
jak zajdzie do wc to grzebie w kibelku ostatnio włożyła tam Igora koszulkę uprzednio wyjętą z kosza z praniem
notorycznie wyłącza tv guzikiem no i próbuje prstykać guziczkami na zmywarce dostała już za to nie raz po paluszkach ale i tak ciekawość bierze górę :ico_oczko:

eska nie wiem czy wam pokazywałam ale tak w listopadzie moja córcia porzadkowała swoją garderobę
Obrazek
a tutaj sierpien i bielizna R. na przeglądzie :-D
Obrazek

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość