misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: wiosna-lato 2013

14 lut 2013, 11:36

witajcie dziewuszki,jak fajnie wejść rano do was ,tak się ciesze,że was mam :ico_sorki:

tibby Zapodaj na PW mi linka :-)

monikaA88 Bardzo sie ciesze,że nie mam już cukszycy bo się martwiłam,że jeszcze cos zostało po operacji,ale mój Profesor mówił,że i cukszyca ustąpi,no,ale teraz jestem w ciąży więc myślałam,że cukier nadal będzie wysoki a tutaj niespodzianka :ico_haha_02:
ps:Nadal twierdze,ze masz wspaniałego męża :ico_brawa_01:

anade Super kochana,ze nie zapomniałas o nas :-) wpadaj najczęściej do nas jak sie tylko da,najwazniejsze,ze u was wszystko dobrze :ico_haha_02:

U nas nadal biało śnieg padał dwa dni więc nazbierało się tego,po tych 3 dniach spacerkowania weszłam dziś na wage i dała 0,5kg mniej czyli jednak woda w organiźmie mi sie zbiera,a jak sie ruszam jest lepiej :ico_sorki: Wszystkie badania mam dobre także ciąża po prostu a milenka zabrała mi urode,no cóż uroki :ico_haha_02:

Mąż dzis się mnie pyta w łóżku czy chcę kwiatuszka? a może cos słodziutkiego ? :-) Ja mówie nieee pójdziemy na lody,szkoda mi troszke aby wydawał pieniądze na kwiatka jak i tak uschnie za pare dni a bynajmniej na jakies dobrocie pójdziemy,ale to sie zobaczy,póki co pojechał do mamy ja wypiłam kawe i zaraz zjem sniadanko :-)

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

14 lut 2013, 11:55

misiu, poszła PW.

Tak, ja też nie lubię za bardzo jak mąż kupuje mi kwiaty choc to bardzo miłe je dostawac, ale mysle w tej samej kategorii co ty. Kosztuja majatek, a uschną za dwa dni. A kaski szkoda.
Dziś kupil mi serduszko duże z rafaello w srodku :) i mam kolczyki w kształce serduszka :) do tego łancuszek z przywieszka z dwoma serduszkami. zas wstawie zdjecia.
a ja dla niego robie obiadek! :) moze zas jakis numerek wieczorkiem w lozeczku :P

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

14 lut 2013, 12:08

misiu, dostałaś PW? chodzi o polubienie komentarza mojego, a nie linku jakby co :P

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: wiosna-lato 2013

14 lut 2013, 12:14

Dziś kupil mi serduszko duże z rafaello w srodku :) i mam kolczyki w kształce serduszka :) do tego łancuszek z przywieszka z dwoma serduszkami
No pięknie kochana z męża strony :ico_brawa_01: zdięcie koniecznie wstaw :-)

Ja wole iśc na jakis obiadek dobry bynajmniej skozystamy ja z Mileną,a po kwiatkach nic nie zostanie,ważne,że miał dobre zamiary :ico_sorki:
chodzi o polubienie komentarza mojego, a nie linku jakby co :P
Aaa to źle zrobiłam juz polubiam :ico_sorki:


PS: tibby kiedy wskakuje mi 7 okienko? bo ja to nigdy nie wiem kiedy :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: wiosna-lato 2013

14 lut 2013, 12:17

Witajcie dziewczyny stawiam :ico_tort: za skończony 9 tc i rozpoczęty 3 miesiąc ciąży :ico_brawa_01:
Witaj Anade.
Dziś to już nie mój dzień przez całą noc głowa mnie bolała rano nasmarowałam się amolem, nie pomogło wypiłam mocną herbatę nic wzięłam apap i za minutę zaliczyłam pierwszy uścisk z muszlą klouzetową i głowa przestała boleć :ico_brawa_01: szykuje się dziewucha jak nic, oj zdziwie się jakby synek mi takie numery robił.
Na walentynki nawet nie mam ochoty czekam z utęsknieniem na 2 trymestr.
Tibby jak mogę pomóc to wyślij link na pw tylko napisz co mam zrobić :-D

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

14 lut 2013, 13:34

Jenny, śliczny suwaczek kwiatkowy widzę ;) Super! Gratulluję skończenia kolejnego tygodnia! jeszcze chwila i nas wyprzedzisz z tymi kwiatkami ;-) pędzisz!

misiu, JUTRO masz 7 okienko. Od 93 dni pokazuje suwak.

jenny, lajkow nie trzeba. nie pobije 700 głosów w jeden dzien :( a szkoda.

DorotkaZoz
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 14 lut 2013, 10:54

Re: wiosna-lato 2013

14 lut 2013, 13:50

Już prawie a jeszcze trochę :) Moja zgada jest mega ogromna i już nie wiem jak mam sobie z nią radzić...że o kręgosłupie nie wspomnę...Czy korzystacie z takiego rogala do spania dużego? Bo coraz bardziej rozważam kupno...

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

14 lut 2013, 14:08

ja osobiście nie mam.
Dorotka, witaj wśród nas. :) na kiedy termin?

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

14 lut 2013, 16:15

tibby dostalam wiadomosc i lajk juz poszedl :-)

anade super ze u Ciebie wszystko dobrze :-) zazdroszcze takiej kolyski musi byc na prawde piekna :-) dla coreczki bedzie jak w sam raz bedzie w niej wygladac jak ksiezniczka :-)

jenny :ico_brawa_01: za 9 tydz. :ico_brawa_01:

Ja osobiscie nie obchodze jakos szczegolnie walentynek ale w tym dniu nawet najmniejsza rzecz czy niespodzianka cieszy np. takie sniadanko jakie mi dzis zrobil mezus. mysmy byli dzis u taty w szpitalu i jutro juz wychodzi do domu tesciu :-) czekac go bedzie jeszcze tylko rehabilitacja z logopeda zeby mowa mu wrocila w pelni bo ciezko sie znim porozumiec niestety :ico_noniewiem: ale miejmy nadzieje ze logopeda zrobi tak ze tesciu bedzie mial mowe jak sprzed tego udaru i ze wszystko wroci do normy. moj mezus sobie smacznie spi bo dzis znowu na nocke do pracy idzie ale mi go szkoda :ico_noniewiem: ale wiem ze robi to dla nas moze bardziej dla malego bo jak dla mnie nie musial by sie tak poswiecac bo strasznie mi go szkoda jak patrze na niego i widze jak on sie meczy na tych nockach.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

14 lut 2013, 17:09

monika, mój mąż też dziś ląduje na nocce. A dopiero co przyszedł z jednej pracy. Ale również robi to dla nas. Żeby było więcej pieniążków i z czego utrzymac naszą małą rodzinkę :)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość