Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

15 lut 2013, 23:04

eSKa, imageshack.us lub fotosik.pl

agaa22
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1386
Rejestracja: 07 mar 2009, 18:50

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

16 lut 2013, 09:12

eska- wszystko jest z masy cukrowej oprócz napisu :ico_haha_01: masy nie robiłam, jeszcze nie doszłam do takiej wprawy żeby sama ją zrobić, ale kiedyś na próbę się pokuszę. Masę kupiłam na allegro, jest naprawdę super

Dziękuję za miłe słowa co do tortu ,ale kurcze jak moj pomysł nie wypalił to sie ptochę zniechęciłam na początku :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
nostromo20
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 26 lis 2011, 18:45

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

16 lut 2013, 15:21

witam przy sobocie :-) a
ale mam ciszę w domu, młody śpi a mąż do pracy pojechał.

eska, no Filip od urodzenia niemały jest :ico_oczko: teraz w kuchni jak się coś na brzegu blatu położy, to sobie ściągnie, więc trzeba uważać :ico_olaboga:
a ogród masz obłędny :ico_szoking: mnie się taki marzy... gdzie TY kurna mieszkasz właściwie? :-D bo wygląda bardzo sielankowo :-D

agaa, fajny torcik, taki dziewczyński :ico_oczko: udanej imprezki :ico_urodzinki:

Mad, Filip też już miewa napady złości i zaczyna mnie to martwić :ico_noniewiem: zaczyna wtedy tak wysoko piszczeć i walić rękami w stół, jak mu się coś nie spodoba. kurczę, mam nadzieję, że nie odziedziczył tego po mnie, bo ja taki nerwus jestem... :ico_noniewiem:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

16 lut 2013, 23:12

Hej, my dzisiaj byliśmy cały dzień u teściów w BB. Mała miała mega wrażeń, po 3 miesiącach widziała się z kuzynka jedyną jak narazie. Powiem tyle - łobuzisko niesamowite z naszej Martyny, choć niepozornie wygląda :-D No i u drugiego dziadzia ma mega względy wyrobione hehe.

Ogrodu dalej nie widziałam i nonono no :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

17 lut 2013, 11:33

Mad zastanawiam sie dlaczego nie mozesz otwarzyc pliku eski? :ico_noniewiem:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

17 lut 2013, 11:48

Otwarłam link - jakiś badziew był zainstalowany na kompie blokujący strony. Ogród przepiękny ! Podobny jest u moich rodziców :-)
Jakie plany na niedzielę ?

Awatar użytkownika
nostromo20
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 26 lis 2011, 18:45

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

17 lut 2013, 22:01

dzwoneczku 100 lat z okazji urodzinek! :ico_tort: :ico_urodzinki: :ico_zdrowko: :ico_buziaczki_big:

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

17 lut 2013, 23:19

Kurde my dzis znowu bylismy na dyżurze w szpitalu, tym razem z Olkiem,
od 4 dni bierze antybiotyk i gorączka nadal nie zniknęła, a dziś jakas wysypka mu wyszla na brzuchu
jutro mamy zglosic sie do przychodni, lekarka w szpitalu powiedziala że nie wyklucza mononukleozy , ale zeby to sprawdzic to trzeba zrobić morfologie krwi,
zwariować można, a takie fajne ferie planowałam, wzięlismy z A. po 3 dni urlopu i .... będziemy dzieci leczyć ,
żal mi Olka bo w trakcie przedszkola nie chorował, a teraz ferie i akurat go wzięło :(

Dzięki za komentarze odnośnie ogrodu, chcialam wam jeszcze wkleic zdjęcia które robiłam jak kwitłly róże mojego taty, ale mam gdzies zgrane na plytce i nie chce mi sie szukać ;)

dzwoneczek jeszcze raz sto lat !!!

mad Martynka rzeczywiście nie wygląda na rozrabiake :) taki aniołek z niej.

nostromo poszlo w piątek

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

18 lut 2013, 11:13

witam

wszystkim dziękuje za życzonka :ico_buziaczki_big: te tutaj i te na fb :ico_oczko: :ico_haha_01:

mad Patryk to też mały złośnik...nie tylko krzyczy ale potrafi też rzucic zabawką, jezeli mu cos nie podpasuje. Taki z niego gagatek. A tez wyglada na aniołeczka ...z różkami :ico_oczko:

eska ogród boski i jaki wielki :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: my tez mamy ogrodek ale mniejszych rozmiarów. I biedny Oluś...trzymam za pozytywne wyniki...aby wszystko wyszło w porządku :ico_sorki:

wczoraj była impreza urodzinowa, najadłam sie tak ze zdychałam w nocy :ico_wstydzioch: :ico_noniewiem: a dzisiaj ledwo skalpel robiłam :ico_noniewiem: .

A Patryk gorączkował w nocy...ma brzydki kaszel i chrypę :ico_noniewiem: :ico_zly: znowu sie zaczyna. A w nastepną niedziele mamy znow impreze urodzinową :-P też pierwsze urodzinki kuzynki :ico_haha_02: . Chnyba ze Patryka totalnie rozłoży to nigdzie sie nie ruszymy.

nastromo moja siostra tez jest po germanistyce :ico_haha_01: tyle ze ona już ponad 20 lat uczy w podstawowce. teraz cięzko z pracą w szkole...moja siostra cioteczna skończyła matemetykę, przez ponad rok szukała pracy, ale za każdym razem potrzebowali kogos z doświadczeniem, a ona tez już po 30-tce (tak jak my :ico_oczko: ). rok temu wyszła za mąż i wyjechała do męża do Irlandii. wiec ten pomysł z Niemcami jest na prawde super, wiec trzymam kciuki

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

18 lut 2013, 13:39

Zdrówka dla wszystkich chorowitków !!!
U nas szaro, buro i ponuro. Chęci totalnie na wszystko brak. Martyna śpi od 1,5h a ja zaraz idę obiad robić.

Gabi, odezwij się co u Was :ico_sorki:
Aga26, mam nadzieję, że mężowi udało się znaleźć pracę. Wiecie już kiedy wyjazd ? Pisałaś, że w lutym więc chyba na dniach ?
nostromo20, jakbym władała doskonale jakimś językiem i ukończyła szkołę w jego kierunku to dawno by nas w Polsce nie było. Owszem tęsknota za rodziną byłaby. Ale np. do Niemiec wcale daleko nie ma ;-)
dzwoneczku łooo ale imprezowo u Was :-D

szyszeczka jak po roczku Laury ? Pokaż nam pięknotkę.
Jadzia, a jak u Was po roczkowej imprezce i urodzinach dziewczynek ? Mało Cię tutaj :ico_sorki: pisz cosik, pisz :-)

:ico_noniewiem:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość