zwaiowanna
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 04 cze 2012, 11:31

Warsztaty kulinarne

04 cze 2012, 11:34

Witam myśleliście kiedyś aby może zapisać się na kurs gotowania ? za Granica ? !

Moja Koleżanka jakiś czas temu wyjechała na warsztaty gotowania na Cypr i była megaa zadowolona co o tym sądzicie ?
podobno wygląda to tak iż Wyjazd jest połączeniem wakacji w słońcu z różnorodnymi warsztatami gastronomicznym np odwiedzamy rodzinę z która ugotujemy wspólny posiłek, a potem odwiedzamy słynne restauracje i ich pracę

Awatar użytkownika
angeloo
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 133
Rejestracja: 10 paź 2012, 13:44

Re: Warsztaty kulinarne

26 paź 2012, 14:45

Bardzo fajny pomysł :) Ostatnio jak byłam w kinie na kobiecym wieczorze był do wygranie właśnie kurs gotowania dla 2 osób w Warszawskiej szkole. Baaaardzo żałowałam, że mi się nie trafił :) Mogłoby być to fajne doświadczenie.
Za granicę tym bardziej bym pojechała! Są jakieś firmy u nas które organizują coś takiego?

Katarynka100
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 50
Rejestracja: 15 lis 2012, 15:53

Re: Warsztaty kulinarne

22 lis 2012, 21:48

fajna sprawa,sam taki wyjazd jest ciekawą propozycją,a dodatkowo możemy się jeszcze czegoś nauczyc.

Doloress
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 02 sty 2013, 12:26

Re: Warsztaty kulinarne

02 sty 2013, 12:30

Może to nie kurs, ale w ciągu dwóch dni dowiesz się wielu rzeczy na temat diety, w tym diety bez glutenu, a na koniec skosztujesz prawdziwego kebaba, Gdańsk, targi FOOD-to-GO.

Akinomka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 16 sty 2013, 14:38

Re: Warsztaty kulinarne

20 sty 2013, 17:20

Nawet jak jedziesz na same wakacje, to dowiesz się o ich jedzeniu i może o gotowanie. Ale ogólnie fajny pomysł :)

Viki1976
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 15 sie 2012, 23:20

Re: Warsztaty kulinarne

23 sty 2013, 00:54

W wakacje jest dużo wyjazdowych szkół gotowania i marzy mi się kiedyś wyjazd na kurs ajurwedyjskiego gotowania. Póki co chodzę na taki w ciągu roku 3-4 godzinny od czasu do czasu, ale czuje, że to nie to samo, co gotowanie np. na Mazurach

Awatar użytkownika
martynkaka
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 629
Rejestracja: 04 gru 2012, 11:37

Re: Warsztaty kulinarne

28 sty 2013, 09:19

ja też bym się chętnie na takie warsztaty zapisała. Mała szkoła gotowanie jeszcze nikomu nie zaszkodziła, a może nauczyłabym się czegoś pożytecznego :)

Akinomka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 16 sty 2013, 14:38

Re: Warsztaty kulinarne

22 lut 2013, 15:46

Ostatnio byłam na kursie sushi połączonych z kursem fotografii żywności. Pan Marcin mówił jak się potem sprzedają zdjęcia na stockach. Ale trzeba robić bardzo dobre fotki, bo selekcjonują.
Działa to tak, że wysyłasz zdjęcia, do "banku zdjęć" i jak ktoś zainteresowany to kupuje i płaci w zależności od wielkości i wykorzystania od kilku dolarów wzwyż.

Wracając do kursu, to robiłam sama w domu sushi wcześniej, a teraz wiem jakie błędy popełniałam. Polecam Wam takie kursiki :)

goskafracka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 07 maja 2013, 09:23

Re: Warsztaty kulinarne

07 maja 2013, 09:39

oj tez chetnie bym sie wybrała na kurs :) zawsze przyjemnie jest sie nauczyc gotowac cos nowego :)

lili
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 203
Rejestracja: 23 maja 2013, 18:11

Re: Warsztaty kulinarne

29 maja 2013, 14:08

Ostatnio byłam na kursie sushi połączonych z kursem fotografii żywności. Pan Marcin mówił jak się potem sprzedają zdjęcia na stockach. Ale trzeba robić bardzo dobre fotki, bo selekcjonują.
Działa to tak, że wysyłasz zdjęcia, do "banku zdjęć" i jak ktoś zainteresowany to kupuje i płaci w zależności od wielkości i wykorzystania od kilku dolarów wzwyż.

Wracając do kursu, to robiłam sama w domu sushi wcześniej, a teraz wiem jakie błędy popełniałam. Polecam Wam takie kursiki :)
W jakim mieście był ten kurs? To jakaś jednorazowa inicjatywa czy regularny kurs?

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość