Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

23 lut 2013, 19:12

pizza - mniaaam! <3 uwielbiam.
u nas właśnie M. kąpie Tobika, bo jakiś senny a nie chcemy by zasnął, to może kąpiel go obudzi ciutkę.

Dziś po spacerze (15-20min w jedną stronę) na pocztę -> do mojego McD -> do domu - trochę mnie brzuch pobolewa. Ale znośne to. Na szczęście to raczej zmęczenie, bo nie stawia się boleśnie. Tylko kuje gdzieniegdzie.

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

23 lut 2013, 19:30

Odpoczniesz to na pewno przejdzie,
My lezymy przed tv, a za oknem sniegu sporo napadalo,
Mnie cos nogi i rece bola, nie wiem czy mnie cos bardziej rozklada, zapodam sobie apap

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: wiosna-lato 2013

23 lut 2013, 19:57

kurde pisałam posta takiego obszernego do was i sie nie wgrał,nosz bo mnie trafi :ico_zly:

W skrócie

Anade Mam dokładnie jak ty kochana w brzusiu ciężko i ciągnie w dół,ale to pewnie dlatego,ze nasze ksieżniczki leżą główką już w dół i mamy takie wrażenie wlasnie ciągniecia i latania na siusiu :ico_noniewiem:

Jesli chodzi o zaprcia to mi mój gin zapisał,ale one są w aptece bez recepty lek ziołowy BOLDALOIN wiadomo wszedzie bedą jakies zastrzeżenia co do ciąży,ale mój gin przepisał mi to na zaparcia i biore 3 tabletki na noc i co drugi dzien bez zadnych skurczy sie wyprozniam..


co do bóli głowy i nóg jak u Donatki bardzo współczuje :ico_sorki: mi tylko od ciężaru kolana siadają,trudno musze przyzyć :ico_sorki:

Donatka zdrowiej nam :ico_sorki:
trzymajcie się, odpoczywajcie
staram sie jak moge :ico_sorki:

Byłam w sklepie i na małym spacerku,bo śnieg daje,ale ciepło jest no i kasza manna kupiona :-D Zaraz z mężem idziemy do sąsiadów na 3 pietro bo nas zaprosili to jutro mój R bedzie miał kacyka :-D bo pewnie zostanie czymś poczestowany :-)

do sklikania kochane :ico_papa:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: wiosna-lato 2013

23 lut 2013, 20:25

Ja idę zaraz myc włosy- po pas-mojej księżniczce i chyba jej warkoczyki splotę :-)

My bajkujemy, kolacja potem kładę ich spać, potem prasuję.

Buziaki

anade
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 176
Rejestracja: 18 wrz 2012, 11:02

Re: wiosna-lato 2013

23 lut 2013, 21:57

Hej dziewczyny a ja sie chcialabym z wami cofnac do usg polowkowego. jakie mialyscie wyniki fl,ac.bpd itd? mi ostatnio skojarzylo sie ze nasze malenstwo ma mala glowka i na nieszczęście zaczęłam grzebać w necie.nie pytajcie co znalazłam za informacje bo ryczec mi się chce.

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

23 lut 2013, 22:33

ja mogę napisać Tobie wyniki z 18tc, bo to byłą moja ostatnia wizyta bpd 42, ac 128,fl 27,
ale Ty kochana nie czytaj za dużo, bo pewnie niepotrzebnie się denerwujesz, jeśli Twój gin nic nie mówił to na pewno wszystko jest ok

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

23 lut 2013, 23:24

Witam wieczorkiem.

mezus jak sie wyspal to pojechalismy ogladac wozki ale nic ciekawego w sklepie nie bylo strasznie maly wybor i same kolory wozkow czerwono-czarne wiec ten sklep odpada. w poniedzialek bedziemy dalej ogladac z tym ze w innych sklepach a potem ewentualnie na allegro sie bedzie patrzec. my to raczej kupimy nowy wozek nie jakis uzywany. a co do nosidelka to ja bede namawiac meza na kupno bo ja chce nosidelko ale moj maz twierdzi ze jest zbedne ale on jak od kogos innego cos uslyszy to potem tego sie trzyma i czasem ciezko mu przegadac. potem tez szybkie zakupy spozywcze zrobilismy w innym sklepie i pojechalismy do mojego brata bo mial dla nas 3 wory ubranek :-) mam teraz tyle ubranek body, pajacykow,kaftanikow, spodenek ze glowa mala. moj maluszek juz jest ubrany ze hoho. kilka nowych rzeczy sobie kupie na wybranie ze szpitala czy do lekarza zeby miec a ta reszte to w domu bede zakladac. jak przegladalam te ubranka to takie maluskie niektore ale takie slodkie ze juz bym chciala miec malego przy sobie i mu te ubranka zakladac :ico_oczko:
maz juz w pracy... kolejna noc bez niego :ico_placzek: jeszcze jutro ma nocke dobrze ze ostatnia :ico_sorki:

dziewczyny wspolczuje tych skorczy macicy. ja poki co to nie miewam zadnych. jedynie jakie skurcze mnie od czasu do czasu lapia to w lydce lewej. magnezu tez juz codziennie nie biore bo nie chce sie faszerowac lekami.

u nas juz sniegu nie ma :-D wszystko stopnialo bo dzis byla plusowa temp. jupiiii mam nadzieje ze juz wiecej nie spadnie snieg bo go nie znosze.

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: wiosna-lato 2013

23 lut 2013, 23:31

Hej,

anade, nie szperaj w necie bo tylko niepotrzebnie się stresujesz. Jeśli lekarz nic nie powiedział, czyli wszystko jest ok.

Jem kolację i spać.

monika mój też na nocce, ale ja już się przyzwyczaiłam po tylu latach.

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: wiosna-lato 2013

23 lut 2013, 23:49

monika na skurcze w łydkach właśnie bierz magnez i to codziennie. To nie faszerowanie się lekami. Brak tej witaminy trzeba uzupełnić inaczej pobudki ze skurczami w łydkach będą na porządku codziennym :(

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: wiosna-lato 2013

23 lut 2013, 23:59

Tylko sprawdź czy w witaminach już go nie masz, bo jak jest to nie wiem czy osobno wolno.
Ja w swoich nie mam i łykam osobno.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość