Tośka_30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1367
Rejestracja: 09 sty 2009, 10:05

Re: Letnie dzieciaczki 2012

24 lut 2013, 18:39

jaki Maksio niedzielny :)

U nas też chorobowo- mnie rozkłada na amen... płuca bolą, oskrzeli omal nie wypluję tak kaszlę... ehh

anetkajur
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 287
Rejestracja: 22 cze 2007, 09:40

Re: Letnie dzieciaczki 2012

24 lut 2013, 19:10

Czesc dziewczyny slabo z zagladaniem do Was bo meza nie ma stale. U nas jelitowka byla w niedziele ja w poniedzialek julka we wtorek Pawel dobrze ze Szymon sie nie zarazil no i w czwartek puscilam Jule do przedszkola to zadzwonili wpoludnie ze sie wywrocila i ze boli ja reka no i niestety okazalo sie ze zlamana wiec czeka nas 3 tygodnie z gipsem. Szkoda gadac. Pozdrawiam i zycze zdrowka dla dzieciakow moze uda sie Was docztac mi pozniej

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

24 lut 2013, 22:53

w czwartek puscilam Jule do przedszkola to zadzwonili wpoludnie ze sie wywrocila i ze boli ja reka no i niestety okazalo sie ze zlamana wiec czeka nas 3 tygodnie z gipsem.
Ojej...aż mnie ręka zabolała :ico_olaboga: Biedulka...miałam 2 razy złamaną jako dzieciak więc współczuję :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Letnie dzieciaczki 2012

24 lut 2013, 23:13

Dziewczyny jutro do Was już powinnam wrócić.... usiałam się ogarnąć.... nadrobie zaległości i będę "Wasza" :-D

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

25 lut 2013, 11:52

Kasiala to się rozpisałaś :-D ale dobrze że już wpadniesz na dłużej :ico_sorki:

Gosia a Ty co nie w pracy? Na drugą zmianę masz?

a tak w ogóle 7 miesięcy dzisiaj ma Maksio :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

I jeszcze tak myślałam o lekarce Marysi jaka badziewna :ico_zly: Marysia była u niej we wtorek z zapaleniem oskrzeli i miała w piątek już być zdrowa a ta ją tak poleczyła że ma zapalenie płuc :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

25 lut 2013, 12:43

Gosia buziaczki dla Maksia :ico_buziaczki_big:
Gosia a Ty co nie w pracy? Na drugą zmianę masz?
Dziś mam wolne, bo w sobotę idę do pracy (w sumie sama się zaproponowałam). Stwierdziłam ze w sobotę mąż się zajmie dzieciakami przez te kilka godzin...zawsze to rodzic a nie ktoś obcy (niania), ja mam dziś cały dzień dla dzieciaków przynajmniej.
No i dzięki Bogu mam dziś to wolne bo zaraz lecę z dzieciakami do lekarza :ico_olaboga: Tymek jeszcze trochę pokaszluje ale bardziej martwi mnie Jolka... wysoka temperatura znów i z nosa jej leci jak z kranu :ico_zly: A jutro ma 3 latka i już sobie cukiery do p-la uszykowała żeby się z dziećmi podzielić a w domu miały przyjść jej kuzyneczki i miał być kinder party :ico_olaboga:
Tort już upiekłam...muszę go jeszcze przystroić ale pewnie sami zjemy:(
I jeszcze tak myślałam o lekarce Marysi jaka badziewna :ico_zly: Marysia była u niej we wtorek z zapaleniem oskrzeli i miała w piątek już być zdrowa a ta ją tak poleczyła że ma zapalenie płuc :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
Straszne...ale nasza nie jest o wiele lepsza :ico_zly:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

25 lut 2013, 13:00

Gosia rzeczywiście pisałaś a ja zapomniałam :ico_wstydzioch: Zdrówka dla Jolki :ico_sorki: :ico_sorki: mojego Tomka prawie tydzień czasu męczyła gorączka :ico_olaboga: grypę miał ale już dobrze :ico_sorki: chociaż jeszcze kaszle

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

25 lut 2013, 17:50

No i wróciliśmy...ponad 2 godziny w kolejce :ico_olaboga: Całkiem się można rozchorować :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
Tymek czysty na płucach i oskrzelach. Zapisała mu na 20 dni pulmicort. Najpierw 2 razy dziennie i potem raz.
No i zapłaciłam grosze za lek bo zamiast 88zł to 3,20 :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Jak skończymy pulmicort a małemu kaszelek będzie się pojawiał to mam stosować Ventolin.

Jola niby gardło ma czerwone od tego kataru i chciała zapisać pulneo ale poprosiłam o bactrim bo wiem że na samym pulneo to za kilka dni wrócimy z zawalonymi oskrzelami :ico_zly:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

25 lut 2013, 20:08

Gosia zdrówka dla dzieci no i super że tak mało zapłaciłaś :ico_brawa_01: ja za 20 ampułek 80zł zapłaciłam :ico_zly: widzisz a narzekałaś na lekarkę. A co do godzin powiem Ci że ja wolałam w kolejce siedzieć. Zawsze u nas tak było że się szło i czekało. A teraz od stycznia zrobili innowacje i są zapisy na godziny :ico_zly: niby dobrze że się nie czeka z drugiej strony dzisiaj siostra chciała zapisać siostrzenicę dodzwoniła się dopiero o 9:30 i zapisy były na wtorek na jedną godzinę a tak to na środę :ico_zly: :ico_puknij:

A w ogóle przyszłam się pochwalić :-D Byłam z Tomkiem u logopedy mama została z Maksiem no i on spał. Obudził się raz na cycka po 20 minutach dałam mu, potem za 40 minut drugi raz i znowu dałam cycka i pojechałam i mówię do mamy daj mu za 40 minut bebilon. I wypił 100ml przez sen i mama mówi że mało mu było :ico_szoking: :ico_brawa_01: fajnie że mu smakuje :ico_brawa_01: No i muszę kupić większe opakowanie bo kupiłam saszetki na spróbowanie.
I teraz pytanie jaka cena jest dobra za bebilon 2? A w ogóle miałam bebilon 1 ale w końcu dałam 2 tylko bo w sumie ma już 7 miesięcy.
A co do logopedy Tomka pani powiedziała że już Tomek nie musi chodzić bo ładnie wszystko mówi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

25 lut 2013, 20:45

Gosia ceny są rózne w Auchanie kosztuje 39 zł,a w reszcie sklepów juz 48 :ico_olaboga: :ico_szoking: :O Wiec my jezdzimy specjalnie do Auchan. W grudniu podniesli cene tego mleka..koszmar.
Super,ze Maksiowi smakuje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Quanchita - zdrówka dla jolki :ico_chory:


U nas z apetytem juz lepiej,kaszelek dalej jest no i marudny czasem. Z nosa leci okropnie,obszyczpne cale ma pod nosem ;/
Noce są koszmarne! No,ale trzeba to przezyc,....

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość