Awatar użytkownika
BrodzikowaMama
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 89
Rejestracja: 21 gru 2012, 21:01

Re: wiosna-lato 2013

28 lut 2013, 12:16

hejka;)

Misia-fajne foto;)
Monika-widze ze ty juz sie szykujesz na swieta;)

Coraz blizej Wiosny wiec humorki dopisuja;) u Nas wreszcie chlopcy Zdrowi!!! :ico_brawa_01: wiec ciesze sie niezmiernie...Ja sie dobrze czuje juz troszke brzusia Widac....:) nie ma co sie dziwic ja juz mi leci 14tydzien:)

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

28 lut 2013, 13:54

misia, świetnie wyglądasz. każdą z nas ciąża zmienia. ja będąc w pierwszej, to myślałam, że w ogóle się nie zmieniłam na twarzy i że byłam ładna i szczupła i tylko w brzuś poszło. a jak z czasem spojrzałam na fotę, kiedy na następny dzień po porodzie przynieśli mi młodego, to doznałam szoku! jaka ja byłam pyyyyyza gruba! szok! dwie brody, wielkie poliki... szok! i ta bladośc :-D ale co się dziwic, jak Hb mialam 6.0 :-D

Brodzikowa, buziaki dla fasolek! Niech rosną zdrowo. Super, że chłopaki zdrowi!!!!! Tak trzymaj. Przygotowania do roczku Ziemka pełną parą?

Ja wysłałam mojego M. do Biedronki po zakupy.

A dziewczyny, nie wiem czy dostałyście reklamówkę z Rossmana, ale wypatrzyłam, że od 01.03 jest promocja na patyczki do uszu dla dzieci (te grube!) i będzie op. w cenie 1,99zł!!!!!!!! Ja lecę w sobotę na zakupy i od razu dwa kupuję, bo i Tobiko nie ma i dla Bobka będzie.

A mój mąż stwierdził, że jednak nie będziemy mieli Mikołaja, tylko TOMKA.
Tobiasz & Tomasz :-D (sp. z o. o. brakuje i będzie idealna nazwa firmy) :-D
I męczy mnie, że jak się okaże dziewczynka, to ma byc Tola :-D (a ja wciąż nie wiem!)

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

28 lut 2013, 15:01

witam :)

u nas słonko, nawet wyszłam na spacer do sklepu, mały z babcią siedział, bo ciagle smarka i jeszcze mu kaszel doszedł :ico_zly: ,

misia super wyglądasz :ico_oczko:
Monika śliczne ozdoby :ico_brawa_01:
jenny za 11 tc :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

zmykam obiad robić, miłego dnia! :ico_oczko:

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

28 lut 2013, 15:09

misia wygladasz mow co chcesz kwitnaco :-)
To Ty sobie badasz szyjke? ja tam sobie nie gmeram :-P jakos zawsze sie balam wole nie wiedziec jaka jest bo potem tylko czlowiek sie stresuje. zreszta ginek jest od tego zeby to sprawdzac i badac :ico_oczko:

tibby a ja z tej gazetki z rossmanna wypatrzylam emulsje do kapieli oilatum w bardzo dobrej cenie 54,99 tylko nie wiem ile ta butelka ma ml. bo ostatnio widzialam w sklepie z art. dzieciecymi ta sama emulsje niby tez w promocji ale kosztowala 59 zl. wiec jesli bedzie ta sama pojemnosc ml to wole tu w rossmannie kupic bardziej sie oplaca :ico_oczko: a patyczki tez w niezlej cenie. tez chyba dokupie sobie choc kiedys kupilam jedno opakowanie juz ale jak bede miec dwa to zawsze bedzie na zas :-) no i krem bambino widze ze tez nie drogi wiec tez kupie :-)

BrodzikowaMama :ico_brawa_01: za 14 tydz. ciesze sie ze dzieciaczki w koncu zdrowe :-)

co do ozdob to ja bardzo lubie takie rzeczy, takie ozdobki robic to mi sprawia przyjemnosc i satysfakcje jeszcze wieksza jak takimi rzeczami moge obdarowac bliskich i sprawic ze beda mieli usmiech na twarzy. A swiat to ja juz sie bardzo nie moge doczekac!!! to sa moje ulubione swieta ! :-D

dzisiaj podczas prysznica rano zauwazylam ze mam strasznie opuchniete juz stopy :ico_szoking: tych we wnatrz kostek w ogole mi nie widac a ja taka koscista bylam ze wszystkie kosci na wierzchu tak teraz takie bulwiaste te stopy ze az sie przerazilam. wczoraj jeszcze takich nie mialam a dzis jak zobaczylam to szok :ico_szoking: musze o tym chyba gin. powiedziec choc wiem ze to normalne w ciazy ale moje stopy wygladaja tragicznie i jeszcze jak chodze to mnie bola. wyszlam dzis jedynie z domu na chwile do sklepu i z psem na spacer i mam takie obolale te stopy i spuchniete ze chyba sobie jakis oklad zrobie.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

28 lut 2013, 15:12

ja na szczęście żadnych opuchlizn na razie nie mam.

Dziewczyny, nie wiem czy wspominałam wam, ale zapisałam się u nas w Poznaniu do bezłatnej szkoły rodzenia. stamtąd też będzie do mnie przyjeżdżała po porodzie położna. I dziś ogłosili, że organizują warsztaty dla cieżarnych z masażu naturalnego (i o ile dobrze zrozumiałam będą nas masowac na koniec warsztatów!) i się zapisałam. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Warsztaty bezpłatne oczywiście również.

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: wiosna-lato 2013

28 lut 2013, 15:51

Dziekuje dziewczyny,ze wam sie podobam w tej ciązy,ale jak patrze na siebie to kompletnie nie ja i nie moja twarz :ico_sorki: mam tylko wielką nadzieje,ze po porodzie wróce do siebie baardzo bym chciała :ico_sorki: Fakt,ze już jakos bardzo nie puchne na tej buzi,ale przybrałam i się sobie nie podobam,a mój mężuś mi wczoraj powiedział,ze jego zdaniem mam niedowage :ico_puknij: skąd on to wzioł ? :ico_noniewiem:

tibby co do Rossmana to ja dzis pójde po tą kartę ROSSNE bo poczytałam troszke o niej i fajna sprawa zawsze to o pare zł mniej za jakies kosmetyki czy pampersy dla maluszka :ico_noniewiem:
wciąż nie wiem!)
jeszcze kilka dni i się dowiesz :-D

BrodzikowaMama leci ten czas jak oszalały :-) swietnie,ze u was wszystko dobrze :ico_oczko:
To Ty sobie badasz szyjke?
wiesz co badałam sobie ją przed ciążą i potem chwilkę jak juz w niej byłam potem przestałam,ale jak ostatnio byłam u tego starego gina i tak mnie nastraszył z tą moja szyjką to az musiałam sobie sprawdzić co tam sie dzieje i jutro dlatego tak szybko biegne do mojego gina aby ją zobaczył bo zeswiruje :ico_olaboga:

A co do nóg,noo mogą juz zacząć puchnąć niunia jesteś juz wysoko w ciąży woda sie zbiera,chodzisz itd i na wieczór pewnie będą opuchniete,mi jeszcze stopy nie puchną ani dłonie,ale to pewnie kwestia czasu :ico_noniewiem: Jak lezysz unoś sobie troszke nogi będa lepiej ukrwione a Ty odpoczniesz :ico_sorki:
Warsztaty bezpłatne oczywiście również
Noo i fajna sprawa jak za darmo :-)

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: wiosna-lato 2013

28 lut 2013, 16:16

Helooo,

będę wieczorem!

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

28 lut 2013, 16:18

a ja właśnie przeglądam oferty przedszkoli... i mamy teoretycznie 2 typy, ale każą podac trzy... i myślimy teraz.
Od jutra szał na zapisy do przedszkola :P

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

Re: wiosna-lato 2013

28 lut 2013, 16:38

Witajcie :ico_ciezarowka:
Co prawda połowa ciąży już za mną, ale dopiero teraz dołączam na wątek. Termin mam na 28 czerwca i czekamy na Tomka.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

28 lut 2013, 16:41

Shiva przybijaj 5, bo i u nas na 60% będzie chłopak - Tomasz! :-) i witaj. cieszę się, że dotarłaś jednak.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Devinnut, Google [Bot] i 1 gość