Tośka_30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1367
Rejestracja: 09 sty 2009, 10:05

Re: Letnie dzieciaczki 2012

28 lut 2013, 13:29

Kasiala fajnie że już zajrzałaś :ico_brawa_01: Co do taty rzeczywiście przykra sytuacja a co do długów masz pół roku by nie przyjąć spadku po ojcu co za tym idzie tego co posiada i jego długów. Tylko nie zapomnij i wszystkie osoby które są upoważnione do spadku po nim by odmówiły :ico_sorki:

Właśnie miałam toż samo napisać

Kasiala Kajka słodka

Awatar użytkownika
laupina
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3921
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:39

Re: Letnie dzieciaczki 2012

28 lut 2013, 19:53

[quote="Tośka_30"]no a ja będę się upierać, że źle postępuje... Moja pediatra robi zupełnie inaczej w przypadku pulmicortu, a też jest bardzo ostrożna...[quote="gosia888"]
do pierwszej kontroli z NFZ :ico_oczko:

Tośka_30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1367
Rejestracja: 09 sty 2009, 10:05

Re: Letnie dzieciaczki 2012

28 lut 2013, 20:04

Laupina, ja na prawie farmaceutycznym się nie znam ( musiałabym męża podpytać), ale moja pediatra to ponad 50letnia kobieta, z dużym stażem pracy i mówiła mi, że już kilka kontroli przeszła... Mówiła mi, że może postępować tak jak napisałam wyżej dlatego pisałam, że tak było i jest w naszym przypadku. Powiem więcej- u mojej córki ani alergia ani astma się nie potwierdziły i ostatnio alergolog dała nam inf do pediatry, że córka nie wymaga leczenia specjalistycznego ( tak więc już na ryczałt tego leku nie dostane w razie w )

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

28 lut 2013, 22:30

Co tam ciekawego słychać :-) to która jeszcze nie ma okresu? Powiem wam że tak mi nie spieszno do niego tak dobrze bez okresu :ico_sorki: :ico_sorki: ale boję się że dostanę jak będę jeszcze karmiła i nic poza ap apem nie wezmę :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Letnie dzieciaczki 2012

28 lut 2013, 23:01

Hellou babochy :-)
Gosia powiem CI że ja o za tym że przeciekam" to nie czuję że mam okres bo nic mnie nie boli.... co jest szokujące bo miesiączki przed ciązą to były koszmar ]... biegunka. czasem wymioty a ból brzucha to koszmar.... no ale nie zmienia to faktu ze mam dziisaj totalną załamkę wiem to śmieszne ale kurde tak mi dobrze było tak mnie denerwuje okres ze szkoda gadać ja to cały czas się boję ze przecieknę.... no cóż...

U Was też taka piękna pogoda jak u mnie? Dzisiaj było +8 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: byłam 3h na spacerku a kajka cały czas spała :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: no i w prac byłam wypisałam wychowawczy do 31 grudnia narazie... ale wiem na 100% tam nie wracam!!!! atmosfera jest dramat... szkoda gadać... :ico_zly:

Dziewczyny teraz u nas skok rozwojowy... a Kajka ideslnie w niego się wpasowała tak daje czadu że głowa boli :ico_olaboga: ja nawet siknąć w spokoju nie mogę.... bo ona :ico_olaboga: szału dostaje jak mnie nie widzi więc zabieram ją ze sobą i sawiam przed drzwiami :D a kąpię się z mnią w ązience tzn on w bujaczku a ja w wannie :D :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Ciekawe co u mamusi...

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

28 lut 2013, 23:13

to która jeszcze nie ma okresu?
Ja nie mam :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: I oby jak najdłużej :ico_sorki: Chociaż jak teraz pracuję to nie karmię małego przez 8 godzin więc mogę dostać :ico_zly:
to nie czuję że mam okres bo nic mnie nie boli.... co jest szokujące bo miesiączki przed ciązą to były koszmar
Często po porodzie bóle miesiączkowe ustępują.
U Was też taka piękna pogoda jak u mnie? Dzisiaj było +8 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: byłam 3h na spacerku a kajka cały czas spała :ico_brawa_01:
U nas też pięknie słonko świeciło ale aż 8 st nie było :ico_noniewiem: No ale jakkolwiek by nie było to my jesteśmy i tak uwięzieni w domu przez chorobę :ico_zly:
Dziewczyny teraz u nas skok rozwojowy... a Kajka ideslnie w niego się wpasowała tak daje czadu że głowa boli :ico_olaboga: ja nawet siknąć w spokoju nie mogę.... bo ona :ico_olaboga: szału dostaje jak mnie nie widzi więc zabieram ją ze sobą i sawiam przed drzwiami :D a kąpię się z mnią w ązience tzn on w bujaczku a ja w wannie :D :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Mały też ma takie jazdy. Na szczęście Jolka czasami go tak fajnie zajmie zabawą że na chwilkę mogę się wymknąć do toalety albo do kuchni coś zrobić. A kąpię się i tak dopiero jak dzieciaki spać położę.

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

28 lut 2013, 23:28

co jest szokujące bo miesiączki przed ciązą to były koszmar
u mnie przed porodem było bardzo źle a po porodzie w sumie cały czas na tabletkach więc wiadomo bez bólu a jak nie na tabletkach to nie było tak źle jak przed porodem ale tabletki tak brałam.
A kąpię się i tak dopiero jak dzieciaki spać położę.
jak tak samo jak Maksia położę to się kąpię dopiero. Ale on też chce mnie widzieć cały czas :ico_olaboga:
U nas też pięknie słonko świeciło ale aż 8 st nie było
a u nas tak o. 1 stopień był i na spacerze 30 minut byliśmy :ico_haha_01:

Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

Re: Letnie dzieciaczki 2012

01 mar 2013, 09:58

Cześć dziewczynki!

Gosia - ja jeszcze okresu też nie mam :-D i oby jak najdłuzej, póki co karmię i zamierzam jeszcze karmic ile się da :ico_oczko: nawet kosztem gorszych nocek, bo po powrocie do pracy to taka dla mnie i dla Malutkiej forma bliskości którą nadrabiamy "stracony" czas..

a ja wpadłam bo musze się wyżalić, moja mała złapała od brata ospę;-(młody własnie skończył, a jej sie pojawiła od wtorkowego wieczora :ico_olaboga: i wcale tak lekko moja bidulka nie przechodzi, wysyp na całego :ico_placzek: na buźce, wokół oczu, cała główka i ciałko oczywiście też, bardzo się męczy mimo smarowania, bo te wrażliwe cześci twarzy, za uszami dają nam popalić :ico_olaboga:

plus dopiero teraz Laura ząbkowała, od tygodnia dwie jedyneczki jej się przebijały

Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

Re: Letnie dzieciaczki 2012

01 mar 2013, 10:04

mam pytanie do mam, ktorych dzieci starszaki ospe przechodziły, albo ktoś w rodzinie - jak wasz lekarz sie zaopatruje na mycie malucha w czasie ospy?u nas była info przy starszym ze przez 9 dni nie kąpać w ogóle, tylko myć na bieząco, ale nie krostki, no więc młodego tak traktowaliśmy, bo bez problemu mozna z nim było tak postepować, bez ryzyka że sie odparzy czy coś tam będzie nie tak, choć ja czytałam ze można myć aw nadmanganianie potasu, w krochmalu, no i własnie teraz przy małej nie wiem jak postąpić, owszem przemywam ją ale to nie to samo

Awatar użytkownika
laupina
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3921
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:39

Re: Letnie dzieciaczki 2012

01 mar 2013, 11:48

Dziecko przy ospie należy kąpać, przecież każda krostka, może stanowić wrota zakażenia, bo to przerwanie ciągłości skóry, nie moczyć długo w wanience tylko szybko wykąpać. W zeszłym roku była chyba głośna sprawa, też matce kazali dziciaczka nie kąpać przy ospie i dziecko dostało zakażenia skóry a potem ogólnoustrojowego.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość