Tośka_30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1367
Rejestracja: 09 sty 2009, 10:05

Re: Letnie dzieciaczki 2012

01 mar 2013, 21:42

Moja Matylda miała właśnie 3 krostki ospy- w zeszłym roku podłapała w przedszkolu. Przeszła baaaardzo łagodnie; ale słyszałam opinie, że jak jest taka łagodna ospa to dziecko może ja przechodzić 2 razy ( nie wiem na ile jest to opinia wiarygodna)

Ja mimo, że karmię Małą cały czas to dostałam już drugą @ ( po 23 dniach) :ico_szoking: i potwierdzam, że ja też miałam bardzo bolesne miesiączki- jechałam na ketonalu często, a po Iszym porodzie jak ręka odjął, teraz też - jedyny plus

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Letnie dzieciaczki 2012

01 mar 2013, 21:51

Aleksandrowicz ja nie doradzę bo w moim otoczeniu nikt ospy nie przechodził.... a ja przechodziłam 23 lata temu to do dziś pamiętam jak mnie swędziało :ico_szoking: i właziłam pod wersalkę zeby plecy podrapać :-D

a ja dzisaj wzięłam się za generalne pożądki w kuchni i odpisaowałam tak że hej :D nawet kamień z czajnika wykurzyłam i wyszorowałam z zewnąrz że wygląda jak funkiel nówka :-D jutro za cel biorę szafę Kajuśki.... i poządek w pokoju... a od przyszłęgo tyg przenosimy się do spacerówki.... wiecie dla mnie każdy taki etap to straszny smutek w sercu że ona konczy coś za zaczyna nowego tzn że tak szybko rośnie... npp jak chowam jej za małe ciuszki to mi przykro ze juz z nich wyrosła ahhhh no penwie mnie nie rozumiecie :-P idę walnąć sobie Radlerka :P a właśnie słyszałyscie o plastrach anty Evra? Masakra.... a tak zachwalane... ehhhh....

Tośka_30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1367
Rejestracja: 09 sty 2009, 10:05

Re: Letnie dzieciaczki 2012

01 mar 2013, 22:18

Kasiala rozumiemy rozumiemy i to bardzo dobrze :) Mój smutek jest tym większy, że chyba już kolejny raz tego nie będę doświadczać... Ty planujesz jeszcze dzieci, więc Twój smutek powinien być ciut mniejszy

PS. Czym wyszorowałaś ten czajnik? Ja przymierzam się do kupna nowego, bo nie mogę doczyścić starego- mam srebrny i jakoś powłaziło w te rowki i kamienia troszkę i przypalenizny też...

PS. 2. postanowiłam od jutra znów rzucić się w wir dukana... trzymajcie kciuki co bym wytrwała

Tośka_30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1367
Rejestracja: 09 sty 2009, 10:05

Re: Letnie dzieciaczki 2012

01 mar 2013, 22:19

Kasiala a czemuż te plastry do du.. py są? Myślę o niech ostatnio...

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

02 mar 2013, 00:11

Kasiala rozumiemy rozumiemy i to bardzo dobrze :) Mój smutek jest tym większy, że chyba już kolejny raz tego nie będę doświadczać... Ty planujesz jeszcze dzieci, więc Twój smutek powinien być ciut mniejszy
no i ja rozumiem i zgadzam się z Tośką. A u mnie jeszcze większy smutek bo wiem jak dzieci szybko rosną :ico_olaboga: przecież niedawno mój Tomuś taki malutki był a już ma 7 lat :ico_placzek: strasznie dzieci szybko rosną.

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Letnie dzieciaczki 2012

02 mar 2013, 10:48

czemuż te plastry do du.. py są? Myślę o niech ostatnio...
Tośka trąbią w wiadomościach od kilku dni że te plastry są nie zdrowe dla kobiet zwiększają ryzyko zachorowania na trombolizę i to znacznie zlaecają zeby brać tabletki a te plastry najprawdopodobniej będą wycofywać.... a ja też właśni chciałam te plastry.... siorka je teraz miałam (do operacji potrzebowała) i chwaliła sobie....

ale słoneczko pięknie u Naw wita.... luksior chyba spacer zaraz zaliczę...

a u Nas nocka koszmar.... kajka w ogóle ostatnio coś nie teges ze spaniem... dzisiaj np pobiudka o 04:30 i do 05:40 ona się bawić chce....

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Letnie dzieciaczki 2012

02 mar 2013, 11:15

Tośka a czajnik wyczysciłam takim odkamieniaczem z biedronki za 1,99zł a najlepsze bo jak wylewałam do zlewu wodę to tam była jeszcze metalowa tarka i też wygląda jak nowa bo się oczysciła :-) no i możesz na szmatkę potem nalać (uważać zeby się nie opażyć) i wytrzeć te zakamienione miejsca a zeby czajnik wydawał się nowszy to wzięłam ukradłam pomysł od Perfekcyjnej Pani domu i wyczysciłąm zewnątrz te metalkowe części oliwką bambino i wygląda jak nowy :-D

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

02 mar 2013, 17:32

no i u nas ładna pogoda i co z tego jak Maksio stał z takim kaszlem :ico_olaboga: robię inhalacje z mucosolvanu i nawet udało mi się dać pulneo mam nadzieję że się nie rozchoruje :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

02 mar 2013, 21:27

Hej. U nas za oknem też wiosennie się robi ale dzieciaki jeszcze nie do końca zdrowe. Poza tym boję się teraz wychodzić żeby znów czegoś nie złapali :ico_olaboga:
Mnie też gardło boli a muszę się trzymać bo mąż w poniedziałek znów w delegacje wyjeżdża a ja mam II zmianę :ico_szoking: Kąpiel i położenie dzieciaków do łóżek będzie musiała niania załatwić :ico_noniewiem:

Chorobowo na wątku...zdrówka!!! :ico_sorki:

Tośka_30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1367
Rejestracja: 09 sty 2009, 10:05

Re: Letnie dzieciaczki 2012

02 mar 2013, 21:36

Kasiala, dzięki za rade- jutro czyszczę czajnik :
co do tych wiadomości to nie wiedziałam- nie odglafdam tv ostatnio...
U nas wyszedł kolejny ząbek - górna dwójka; razem mamy ich już 5 szt :) Marcelka ładnie daje myć te zębolki :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość