moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

26 lis 2010, 18:34

Jeśli Twoja córcia ma zaczerwienione uszy a migdał duży to znaczy ze płyn z uszu nie spływa swobodnie,migdał go blokuje.Przy katarze tak się dzieje.Dbaj by miała drożny nos-to podstawa.I kontroluj uszy żeby nie było jak u nas.Od czasu zabiegu co infekcja to w uszach u mojej córki pojawia sie płyn,nerwy mam poszarpane bo boję sie i chucham by nie trzeba było znów do szpitala na zabieg jechać.

Ważne też jak sie czyści uszy.Nie wolno używać patyczków do uszu!!Ja robiłam ten błąd :ico_puknij: Teraz stosuję VAXOL-taką oliwę w sprayu i tym 1-2 razy w tygodniu psikam do uszu.Woskowina się rozpuszcza i sama wypływa,wystarczy potem tylko małżowinę wytrzeć i po sprawie.
Staram się aby nos był drożny, teraz ma krople robione . Mamy je stosować przez 4-6 tyg.
Dobrze że Martyna umie sama oczyszczać nos :-)

Muszę kupić tez ten płyn do czyszczenia uszu.

rkrecona13
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 27 paź 2012, 22:45

Re: Trzeci migdałek

05 mar 2013, 23:45

Ja teraz walczę u mojego synka z powiększonym migdałkiem. Robię wszystko, żeby nie iść mimo wszystko na operację. Jest tyle opinii za i przeciw że zdecydowałam się w ostateczności iść do szpitala. Lekarz przepisał nam thonsilan. Syropek jest niedrogi, naturalny i ma podobno zmniejszyć czy tam obkurczyć migdał. Za parę dni się okaże :-)

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: Trzeci migdałek

05 mar 2013, 23:55

rkrecona13 a ile ma lat syn?

Awatar użytkownika
angeloo
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 133
Rejestracja: 10 paź 2012, 13:44

Re: Trzeci migdałek

06 mar 2013, 14:09

Ja miałam wycinany w wieku 6 lat i trochę mi to pomogło. Jednak migdał odrósł, tylko, że mniejszy ;)

dorotea
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 23 sie 2016, 14:20

Re: Trzeci migdałek

24 paź 2016, 09:12

Myślę że bez operacji się nie obejdzie. Byłaś u laryngologa? Bo tak jak mówi angeloo migdał może odrosnąć dlatego możesz przeczytać ten artykuł o postępowaniu z trzecim migdałem http://www.raczkujemy.pl/usuniecie-trze ... -poradnik/

Wróć do „Zdrowie dziecka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość