Awatar użytkownika
agakomorrr
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 10 lut 2013, 20:43

BŁAGAM POMOCY - CHLOPAK KŁAMSTWO

10 lut 2013, 20:45

Witam,
Nie wiem co mam robic rycze juz godzine i błagam was o pomoc. Otoz mój tż z którym jestesmy juz 1,5 roku zadzwonil dzisiaj do mnie z pytaniem czy chce mu cos poweidziec, chodzilo o to ze usunelam wszystkie zdjecia jego bylej z jeggo nowego laptopa, ale od poczatku. Gdy zaczynalismy byc ze soba tz nie byl zdecydowany na mnie po 4 miesiacach zaczal mnie inorowac i olewac, okazalo sie po czasie ze przez miasiac gadal codziennie ze swoja byla dziewczyna , spotkal sie z nia i sie pocalowali, powiedzial mi na nastepny dzien troche to trwalo bo nadal nie wiedzial czy chce ze mna byc no ale przeprosil ja wybaczyłam bo kocham, 3 miesiace pozniej za moimi plecami znowu sie z nia spotkal przyjechala do niego no ale powiedzial ze tylko rozmawiali , ja sie zdenerwowalam ale on powiedzial ze nie zerwie z nia kontaktu no i wybaczylam bo kocham. po 3 miesiacach dowiedzialam sie ze ona nadal do niego pisze i chce sie z nia spotkac a on odroku nie powiedzial jej ze sie ze mna spotyka, no i sie bardzo zdenerwowalam wiec napisal jej wiadomosc zeby o nim nie zapominala ze mile wspomnienia i tak dalej wyslal jej zdjecie ktore mialo jakies wazne znaczenie w ich zwiazku , no i zerwal z nia w ten sposob kontakt, no ale 2 miesiace pozniej zgral zdjecia na jego nowego laptopa 'kraków z madzią itd' i wtedy choc bylam wsciekla :mur: powstrzymalam sie. Nadszedl czas jej urodzin date zapamietam do konca zycia - i poklocilismy sie bo nie chcialam zeby do niej pisalnie napisal i byl obrazony tydzien do czasu az nie wyszlo ze nie zna mojej daty urodzin. Miesiac pozniej czyli 2 tyg temu napisala do niego zeby oddal jej ksiazke , zgodzil sie umowili sie o 22!!!!!!!! , w tym samym dniu jeszcze okazalo sie ze plakietka ktora wisi obok naszego zdjecia to prezent od niej - bo taki to typ zbieracza - no i nie wytrzyamalam i za jego plecami pousuwalam tezdjecia - wiem to bylo glupie , dzwonie do niego powiedzial ze nie bedzie ze mna rozmawial, ze cos sie miedzy nami zmienilo po tym jak to zrobilam zebym mu dala swiety spokoj, ze odezwie sie jutro ale nie wie co dalej a ja go tak strasznie kochami nie chce go stracic wiec błagam was dziewczyny pomozcie bo nie wiem co jeszcze moge zrobic -

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: BŁAGAM POMOCY - CHLOPAK KŁAMSTWO

10 lut 2013, 22:28

Dziewczyno, ile masz lat? Nastolatka jesteś, tak się zachowujesz. Wybacz.

Co mamy doradzić?Mamy Ciebie wesprzeć, może chłopaka zbluzgać, jak cię potraktował? Czego oczekujesz konkretnie- potakiwania, że dobrze robisz?

Awatar użytkownika
agakomorrr
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 10 lut 2013, 20:43

Re: BŁAGAM POMOCY - CHLOPAK KŁAMSTWO

10 lut 2013, 22:35

chcialam sie dowiedziec co mam zrobic zeby mi wybaczyl usuniecie tych zdjec- takie bylo pytanie - i mam 22 lata

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: BŁAGAM POMOCY - CHLOPAK KŁAMSTWO

10 lut 2013, 22:53

Moim skromnym zdaniem chłopak lgnie do tamtej, a usunięciem zdjęć pomogłaś tylko wyjaśnić sprawę.
Tkwiąc naiwnie w takim związku - nie potrafiłabym.
Pomimo uczucia jakim go darzysz... nie walczyłabym o powrót. Jeśli kocha - wróci. Jeśli nie to wiadomo..

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: BŁAGAM POMOCY - CHLOPAK KŁAMSTWO

10 lut 2013, 23:58

chcialam sie dowiedziec co mam zrobic zeby mi wybaczyl usuniecie tych zdjec- takie bylo pytanie - i mam 22 lata
jeżeli nie potrafi ci tego wybaczyć... to wychodzi na to że zdjęcia a tym samym jego przeszłość jest ważniejsza od ciebie. Nie wiem może się mylę, bo znamy tylko relację z twojej strony :ico_sorki: i opisałaś wszystko to jak ty to odbierasz, widzisz. A może być tak że on czuje się w potrzasku, że czuje się zbytnio kontrolowany, że twoja zazdrość go osacza. I obawia się trwałego związku z tobą... nie wiem to tylko takie moje gdybania :ico_sorki:

Tamta dziewczyna była częścią jego dawnego życia, i jeżeli faktycznie chciał zachować te zdjęcia to mógł je np nagrać na jakąś płytkę i tam przechowywać.

Na upartego z tego co wiem zdjęcia da się odzyskać, potrzebowałabyś dobrego informatyka.

NICOLA_1985

Re: BŁAGAM POMOCY - CHLOPAK KŁAMSTWO

11 lut 2013, 00:11

zdjęcia prawdopodobnie można odzyskać tak jak pisze Moni.... ale szczerze to na Twoim miejscu zapomniałabym o nim... skoro będąc z Tobą ciągle tak jawnie wraca do tematu byłej dziewczyny, chce z nią utrzymywać kontakt.. ba spotykać się... tzn, że nie zależy mu na Tobie tak jak Tobie na nim.. przykre ale co zrobisz....na siłę nikt nikogo nie pokocha... daj sobie z nim spokój... jesteś młoda i całe życie przed Tobą.. po co sobie je marnować tracąc czas z kimś kto nie jest Ciebie wart.. :ico_noniewiem:

lilo

Re: BŁAGAM POMOCY - CHLOPAK KŁAMSTWO

11 lut 2013, 09:59

Szanuj się dziewczyno - jak facet kocha to wybaczy prawie wszystko, jak nie to każdy pretekst jest dobry.
Jeśli mu wyjaśniłaś dlaczego to zrobiłaś i przeprosiłaś a on nadal nie widzi, że cię krzywdzi takim postępowaniem, a może widzi ale niewiele go to obchodzi - to po co chcesz z nim być?


Związek dwojga ludzi powinien przynosić im radość, spełnienia a nie być ciągłą walką i niepewnością - a już zwłaszcza na początku ich drogi. Problemy są zawsze ale oboje muszą chcieć je pokonać.


Ale tak od początku być "tą drugą"??? Bez sensu....

Awatar użytkownika
Agunia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1281
Rejestracja: 12 lut 2012, 21:59

Re: BŁAGAM POMOCY - CHLOPAK KŁAMSTWO

11 lut 2013, 10:58

jak facet kocha to wybaczy prawie wszystko, jak nie to każdy pretekst jest dobry.
Też tak uważam. Po przeczytanym Twoim wpisie odnoszę wrażenie, że dla niego każdy pretekst jest dobry. Szkoda tylko, że on nie potrafi postawić sprawy jasno - wóz albo przewóz. W takim razie Ty musisz mu jasno przedstawić czego chcesz/nie chcesz i jeśli na to przystanie (i umowy dotrzyma) to okej, a jeśli nie, to nie ma sensu w tym tkwić.

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

Re: BŁAGAM POMOCY - CHLOPAK KŁAMSTWO

11 lut 2013, 11:36

agakomorrr wiesz jest taka mądra myśl że jeżeli dwoje chce tego samego to nie ma siły by tego nie osiągnęli :ico_sorki:
w tym związku gdzieś się mijacie ,nie po drodze wam jest ,na to samo patrzycie zupełnie inaczej
możesz być zakochana w nim ale on tego uczucia nie odwzajemnia i jesli on nie chce to ty nic nie zrobisz i nie zmusisz jego do pokochania ciebie i bycia razem z tobą

Bellafonte
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 17 sty 2013, 15:28

Re: BŁAGAM POMOCY - CHLOPAK KŁAMSTWO

07 mar 2013, 00:37

Twój chłopak nie może zapomnieć o swojej byłej. Zastanów się, czy jesteś na pewno szczęśliwa w związku, w którym nie jesteś ani szanowana, ani kochana, a Twoje potrzeby są na dalszym planie. Poniekąd sama się zdecydowałaś na bycie w takiej sytuacji. Wiedziałaś, że On nie jest pewny uczucia do Twojej osoby.

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 1 gość