Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

09 mar 2013, 20:59

Witam się wieczorkiem.
Tobiko się kąpie, a zaś jakiś jeszcze program w tv i pewnie o 21 do spania. :-D

Mróweczka, mam nadzieję, że jednak od czasu do czasu o nas będziesz pamiętała i się odezwiesz.

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: wiosna-lato 2013

09 mar 2013, 22:49

:512: :516: :607:

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

Re: wiosna-lato 2013

09 mar 2013, 23:15

mroweczka bugaboo to dosc fajne wozki I bardzo popularne w uk. W polskich wozkach podobaja mi sie gondole, ale angielskie wozki sa mniejsze I lzejsze.
Ja dzisiaj wyciagnelam wyniki z ostatniej morfologii 12.7 takze jet ok. Witaminki biore, zdrowo sie odzywiam, oby hemoglobina nie spadla, bo mi od Razu wlosy poleca a I tak ich niewiele zostalo.

Wymasowalam dzisiaj Oliwierka z Jakas godzine. Swietna sprawa. Oli Na poczatku ciagle sie smial. Pozniej sie uspokoil. Lezal spokojnie I zasnal, a ja dalej kontynuowalam masaz.

Spokojnych snow dziewczyny

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

Re: wiosna-lato 2013

10 mar 2013, 03:36

Moj maz mial godzine temu wypadek Na motorze. Jak jechal, jakis inteligentny pasazer otworzyl drzwi I moj maz przekoziolkowal kilka metrow tak go wyrzucilo. Najgorsze, ze najpierw uderzyl glowa jak upadl. Twierdzi, ze jest caly i raczej nic powaznego sie nie stalo. Ja mam dosc Na dzisiaj. Jak ja moge sie nie stresowac a Tym bardziej spac spokojnie. Nie znosze motorow, ale to jego hobby I nie wyobraza sobie nie jezdzic. Niestety nie moge pojechac do szpitala, bo nie ma kto z Oli zostac.
Mam nadzieje, ze chociaz Wy macie spokojna noc.

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: wiosna-lato 2013

10 mar 2013, 09:25

Ziolo007 i jak mąż wrócił już ze szpitala?
Małgosiu a jak Ty czujesz się?

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

Re: wiosna-lato 2013

10 mar 2013, 11:37

jenny dziekuje, ze pytasz. Maz wrocil I spi. Bardzo go noga I stopa boli tam gdzie dostal tymi drzwiami. Na szczescie byl ubrany odpowiednio. Buty tez specjalne usztywniane za kostke. Moglo sie skonczyc o wiele powazniej. Wyrzucilo go Na chodnik, a nie Na droge w przeciwnym kierunku.

Ja troche niewyspana. Dzisiaj w Anglii obchodzony jest dzien matki.
Dziewczyny zycze Wam spokojnej niedzieli.

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

10 mar 2013, 14:57

Witam Was w niedziele :-)

stawiam :ico_tort: za 32 tydz.

Mróweczka ja mialam robiony cukier po obciazeniu 75 g i wynosil 145,5 . teraz powtarzalam bo wg. gina byl o 5,5 za wysoko. a czemu z palca bo u nas tak robia. ale z tego co wiem to chyba wszedzie z palca robia cukier.

Zagladaj do nas czesciej i dawaj znac co u Ciebie :-)

ziolo kochana tak mi przykro z powodu tego co sie stalo Twojemu mezowi :ico_sorki: ale dobrze ze to tak wszystko sie skonczylo a nie gorzej :ico_sorki: jejjj jak przeczytalam ten Twoj wpis to az mi ciarki przeszly. ja to chyba bym nie wiem padla na zawal serca jakbym ja sie takich rzeczy dowiedziala. kochana trzymaj sie i duzo zdrowia dla meza bo teraz mu sie na pewno przyda zeby nie bylo wiekszych powiklan ani nic z tych rzeczy. zeby go nogi i stopy juz nie bolaly :ico_pocieszyciel:

A ja dzis kolejny dzien sama. maz w pracy jak zwykle na 2 zmianie. rano bylismy w kosciolku i oczywiscie dawno nie padalo :ico_zly: tyle sniegu napadalo ze szok :ico_zly:

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: wiosna-lato 2013

10 mar 2013, 16:32

witam niedzielnie

Mroweczka fajnie,że nas odwiedziłaś,zagladaj częściej kochana jak tylko ci czas pozwoli :ico_sorki:
ziolo007 No to najadłas się biedna stracha przez męża,ja to bym pewnie też tak przezywała,albo i zawału dostała ze strachu o męża ehh widzisz tak to już jest jak sie lubi motory takie hobby,dobrze,ze jest cały :ico_sorki: i wszystkiego dobrego na dzień matki :-)
Małgosiu Jak sie dzis czujesz kochana?
Monika za 32tc :ico_brawa_01: masakra leci Ci to tak szybko,a ja za tobą biegnę :ico_haha_01:

My zaraz do tesco jedziemy na jakies zakupki oby szybko dzis dzień minoł bo juz jutro wyczekane USG i sie z obacze z moją kruszynką :ico_haha_02: I nasza Donatka tez na wizyte do gina... także prosimy o kciuki jutro,no i mój mąż jutro na 12 ma rozmowe w sprawie pracy :ico_sorki:

No i moje kochane dzis kończymy 30tc :ico_brawa_01: :ico_tort: Jest po mału co świetować :ico_brawa_01:

spokojnej niedzieli


No i tu sie pochwale brzusiem z dzisiaj :ico_sorki:
Obrazek

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

10 mar 2013, 18:53

misiu, przeogromnie się cieszę z tego waszego skonczonego 30tc!
monika, brawa za 32tc! jeszcze chwila i dzidziuś będzie bezpieczny i będziesz mogła spokojnie już czekac na rozwiązanie :-)

brzuszek misia cudowny! sterczący do przodu :-D Bardziej męski niż babski :-D pępulek poszedł do przodu :-) u nas wciaż w środku. Ale ja mam chyba jakiś głęboki, bo z Tobikiem w ogóle mi nie wylazł.
Tom dośc aktywny ostatnimi dniami. Świetnie go czuc. Chyba wczoraj miał czkawkę bo regularnie mnie kopał w dole. Dziś kilka kopniaków w górze/po boku, więc może się mu fiknęło w międzyczasie w tych harcach :-D

Dziś odcinek Ugotowanych z Poznania ;-) Czekam z niecierpliwością, co tam dobrego ugotują moi mieszczanie.

Kochane, ogladacie ten program Kasi Bosackiej na tvn style w sob o 17?

spokojnej końcówki niedzieli

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

10 mar 2013, 20:39

witam :)

u nas jakoś weekend zleciał, wczoraj byliśmy u szwagierki wróciliśmy o 22, było wesoło :),

dziś tyle śniegu napadało :ico_szoking: , my cały dzień siedzieliśmy w domu i leniuchowaliśmy,

jutro rano do przedszkola, o 14 odbiorę Szymka, teściowa przyjdzie do niego a my śmigamy do gina na 15.30, już się nie mogę doczekać :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ,

ziolo no to strachu się najadłaś :ico_olaboga: , dobrze, że nic mężowi poważnego się nie stało :ico_sorki: :ico_sorki: ,

misia super brzusio :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i za 30tc :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Monika za 32 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], maximllCeap i 1 gość