gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

11 mar 2013, 23:00

Madleine to cosik innego ćwiczy z mężem ;)
:ico_smiechbig: to ja wolę normalne ćwiczenia :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Letnie dzieciaczki 2012

11 mar 2013, 23:19

Gosia z tego co pamiętam to Madleine ćwiczy "Ewę Chodakowską Skalpel" :-D

No i super ze u Maksia się popraiwło :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jeszcze Marysieńka i będzie zdrowo na wątku :ico_sorki:

Aneta też uważam ze powinni poinformować!!!!! :ico_nerwusek:

U Nas ok... Kajka ma mały katarek ale to w związku z zębolami bo górna 1 nam się przebija :ico_brawa_01: a tak to super spi do 6-6:30 (ciekawe czy jutoro też taka szczęśliwa będę) potem cycuś i tak do 9:30 :-) kurde zamóiłam Kai ubrania ze stanów i chyba mnie fantazja poniosła :ico_olaboga: wydałam 400zł :ico_szoking: więc oecnie nic nie kupuję i nic nie wydaję eraz oszczędzama Kaja do wakacji po za :ico_szoking: ielchami to do ubrania nic nie będzie miała kupione dopiero na Jesień pomyślimy :-) ale pokażę Wam jaki kombinezon w GAP jej zamówiłam normalnie cudo :ico_brawa_01: Obrazek noi spodnki też się zakochałam takie tylko niebieskie w granatowe kropy Obrazek

Tośka_30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1367
Rejestracja: 09 sty 2009, 10:05

Re: Letnie dzieciaczki 2012

12 mar 2013, 08:28

Kasiala fajne ciuszki :)
Ja też troszkę przeinwestowalam, bo Matyldzie adisasy trzenba było do przedszkola kupić, butki wiosenne do sukienki, płaszczyk i kurtkę sportową do przedszkola, no i Marcelince też kupiłam słodki bezrękawnik i kurteczkę taką wiatrówkę i na moje buty już mi kasy nie stykło :ico_placzek:


Byłyśmy wczoraj w żłobku i nawet mi się tam podoba... OD 25go Marcelka się adatować ma...

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

12 mar 2013, 10:28

Gosiu ja ćwiczę Skalpel i niestety sama :-) Mąż wtedy zajmuje się małym bo bez tego nie dałąbym rady :-)

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

12 mar 2013, 21:32

chyba spróbuję ten skalpel ale nie wiem czy nie za cięzki jest i czy się nie zniechęcę no ale zobaczymy. W ogóle chęci na ćwiczenia nie mam ale ten brat cioteczny mnie mobilizuje :ico_haha_01:

Kasiala ale z Kajki będzie modelka w tym ubranku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a jaki rozmiar kupujesz? I gdzie z usa na allegro?

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

12 mar 2013, 21:43

Gosia skalpel jest dośc lekki,Killer albo szok trening to masakra.
Mi sie tez nie chce cwiczyc i to baaardzo ,ale staram sie przynajmniej codziennie od pon do pt ;/

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Letnie dzieciaczki 2012

13 mar 2013, 00:06

a jaki rozmiar kupujesz? I gdzie z usa na allegro?
kupuję 12-18msc tam dość mała ta rozmiarówka... a zamawiam bezpośrednio z USA przez pośrednika... wszystkie przesyłki trafiają do niego ze wszystkich zamówionych sklepów on z tego bierze 10% wartosći zamówienia i wysyła do Polski do Nas a uzbierało się Nas 3 dziewczyny więc koszty wysyłki do Polski dzielimy na 3 a potem szwagierka (bo do niej paczka przyjdzie) wysle do dziewczyny pocztą Polską bo nie z Krakowa :-) w sumie ten kombinezon drogo wychodzi bo 59zł na Polskie ale kurcze taks ię w nim zakochałam że nie do wairy!!!!!!! a spodnie.... uwielbiam Kaję w groszkach!!!! więc my mamy mnóstwo ubrań w groszki :-) więc jak zoabczyłyam te gatki to musiałam... a ogólnie bardzo dużo zamówiłam... bo spódniczki, bluzczki, spodenki, spodnie, sukienki, tuniki no całą wyprawkę wiosenno-letnio-jesienną :-) na jesień wiadomo coś dokupię ale wiosna i lato mam już fulll a potem będę to sprzedawać :-)

Madleine a mozna gdzieś z neta sciągnąć trening Chodakowskiej za darmo? ja co prawda chodzę na fita 3x w tyg ale te pozostałe dni a przynajmniej od pn-pt bym pocwiczyła jeszcze....

Tośka a kiedy wracasz do pracy?

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Letnie dzieciaczki 2012

13 mar 2013, 00:08

a w ogóle ostatnio jak byłam w PEPCO to widziałam identyczną kórtkę jak w OLD NAVY tylko że w PEPCO obcinają metki i swoje dają :-) cena była troszku wyzsza ale wiadomo że trzeba doliczyć koszty... szwagierka kupiła córce bluzkę w 5-10-15 za 25zł a chwilę póxniej identyczna była w PEPCO tyle ze za 5 zł :-D

Tośka_30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1367
Rejestracja: 09 sty 2009, 10:05

Re: Letnie dzieciaczki 2012

13 mar 2013, 09:31

Kasiala PEPCO często taki robi.

Wracam do pracy tuż po świętach, 2go kwietnia, miesiąc mam na jedną zmiane, a potem zobaczymy, albo pół etatu, albo... Może szefo mnie zredukuje jak jedną kolezankę po macierzyńskim- dostałam propozycję nie do odrzucenia: albo pół etatu albo wypowiedzenie- wybrała to drugie.
Już po nocach nie śpię... Jak to moje mlekowe dziecię da sobie radę...

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

13 mar 2013, 10:08

Kasiaoa na you tube sa wszystkie trejingi ewy i chyba na jej stronie www.ją mam dvd z gazety shape.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości