Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

Praca stała lub dodatkowa - zapraszam :-)

31 sty 2012, 18:57

Witam wszystkich poszukujących paruset złotych dodatkowego zarobku i tych nastawionych jedynie na SUKCES! :-D

Mam do zaproponowania pracę w programie partnerskim o nazwie IdeaLink, z którym nasza firma Idea Financial Group ze Zduńskiej Woli wystartowała od 1.01.2012r.

W ogromnym skrócie, działanie w programie partnerskim polega na tym, że przychodzi się na spotkanie informacyjne, przez nas zwane BIZNES INFO, na którym dowiaduje się wszystkiego nt. programu i samych zarobków oraz wielu innych, bardzo przydatnych w życiu każdego informacji odnośnie własnych finansów, zabezpieczenia przyszłości swojej i rodziny i innych.
Zainteresowani dostają na maila zaproszenie do programu i rejestrują się w nim bez żadnych opłat. Wówczas możemy zacząć już naszą działalność. A mianowicie promujemy program wszędzie, gdzie to możliwe i zapraszamy innych (rodzinę, przyjaciół, znajomych z pracy, szkoły i otoczenia, przypadkowo napotkanych ludzi czy tych, których odnajdziemy w internecie) na takie spotkanie BIZNES INFO. Każdy kto za naszym poleceniem przystąpi do programu i zacznie działać, przynosi nam zarobek.
To tak w dużym skrócie :-)

W firmie mamy wyznaczonych prelegentów, którzy prowadzą takie spotkania informacyjne w różnych miejscach, jednak jeszcze nie dotarliśmy w każdy zakątek PL. Więc moja propozycja jest taka, by osoby zainteresowane pisały gdzie mieszkają i będę się na bieżąco orientować czy i kiedy w okolicach jest jakieś INFO.

Zatem czekam na zainteresowanych :-)

lilo

10 lut 2012, 16:38

karo-22, jednego nie rozumiem - przystąpienie do programu jest gratisowe więc jakim cudem nowe osoby które przez "nas" są przyciągnięte przynoszą "nam" pieniądze???

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

13 lut 2012, 19:56

lilo, oczywiście zarabianie w programie wówczas nie miałoby sensu gdyby chodziło jedynie o zapraszanie nowych ludzi, chociaż po spełnieniu jednego warunku współpracy właśnie tak (przez polecanie, zapraszanie) może wyglądać nasza praca.

Przystąpienie do programu jest bezpłatne, natomiast aby dalej rozpocząć współpracę należy zdobyć 25 punktów poprzez otwarcie konta IKZE, czyli indywidualnego konta zabezpieczenia emerytalnego (nowy produkt rządowy, od 01.01.2012) sobie, bądź komukolwiek, więc nadal nie jest konieczne ponoszenie jakichkolwiek kosztów. A jak chcemy siebie zabezpieczyć na przyszłość, możemy takie konto założyć sobie, IKZE to świetny sposób na zabezpieczenie swojej emerytury, ale i po prostu inwestycja, bo jest to produkt z ulgą podatkową (kwotę którą wpłacimy rocznie, odpisujemy od podatku), więc to lepsze niż lokata.

Ja wyżej tylko naznaczyłam temat, dla bardziej zainteresowanych szczegóły, a tak w ogóle aby wszystkiego się dowiedzieć trzeba przyjść na BIZNES INFO, o którym też wyżej wspominałam :-)

xLikeMex
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 07 wrz 2012, 14:17

07 wrz 2012, 14:19

witam
tez szukam pracy dodatkowej, miałam już styczność z banerami... i moim zdaniem to lipa, nic nie zyskałam, teraz zainteresowała mnie strona z zakupami przez internet i dziele wygodne z pożytecznym podobno da się na tym całkiem nieźle zarobić jeśli ktoś o tym słyszał proszę o opinie a zainteresowanych takimi zarobkami o kontakt mail usunięty przez obsługę forum
Ostatnio zmieniony 07 wrz 2012, 21:25 przez xLikeMex, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
martynkaka
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 629
Rejestracja: 04 gru 2012, 11:37

Re: Praca stała lub dodatkowa - zapraszam :-)

13 gru 2012, 09:21

Przez dłuższy czas pracowałam jako niania. Nie jest to łatwa praca, ale daje mnóstwo satysfakcji i jest fajną opcją, jeżeli chcemy zarobić trochę grosza. Trzeba mieć oczywiście do tego odpowiednie predyspozycje, nie każdy przecież może opiekować się cudzymi dziećmi, bo to jednak niesamowita odpowiedzialność. Poszukując pracy jako opiekunka do dziecka zgłosiłam się w każdym razie do firmy Baby And Care, z którą kontaktują się rodzice w poszukiwaniu niani dla swojej pociechy. Portal jest sprawdzony, więc nie zgłasza się tam byle kto, a i pracownik może mieć pewność, że współpraca przebiegać będzie pomyślnie. To nie jest praca dla każdego - powtarzam, ale jeżeli ktoś czuje, że będzie się dobrze wywiązywał z obowiązków opiekunki, to czemu nie? Można również poszukać wśród znajomych, lub sąsiadów. Może oni potrzebują pomocy w tej kwestii. Nie każdy zawsze ma tyle czasu, ile potrzebuje jego dziecko niestety, więc niania, którą maluch kojarzy jest tym bardziej dobrą opcją.

szinezek
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 13 lut 2013, 15:09

Re: Praca stała lub dodatkowa - zapraszam :-)

13 mar 2013, 12:45

Długo byłam bezrobotna i po zarejestrowaniu się w urzędzie pracy znalazłam ogłoszenie w internecie. Urząd opłacił szkolenie. Teraz zarabiam jako fryzjerka, ale specjalizuję się głównie w przedłużaniu włosów. Szkolenia zrobiłam w Beauty for You. Trwało szybko, wszystko dobrze wytłumaczone i na brak klientek teraz nie narzekam :) Może spróbujesz tego? Można u nich dostać potem rabat na włosy. Zajrzyj sobie na ich stronkę. Pozdr !

Wróć do „Prawo, praca i polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość