Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Letnie dzieciaczki 2012

14 mar 2013, 12:19

Hejka...

Kurde moja Kajucha skończyła już 8 miesiecy.... jej jak to leci.... :ico_olaboga:

Ja jeszcze nie myślę o zmianie... i też nie wyobrażam sobie bez nosidła... raz dwa i na zakupy i do dziadków mam bujaczek czy w gości to też mam od razu siedzisko :-)

a zapomniałam Wam powiedzieć.... razem z koleżankami zrobiłysmy zdjecie Naszych wózków Obrazek i wysłałyśmy zdjecie do Xlandera a oni przesłali Nam upominki w postaci książki kucharskiej Moniki Mrozowskiej-Szaciłło Przemytnicy na Wakacjach Obrazek audiobuku o niemowlętach i smyczy :-)

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

14 mar 2013, 15:20

A my rzadko oprócz auta korzystaliśmy z nosiedalka więc większej różnicy nam to nie robi:-) Kasiala fajnie z ich strony że książki wysłali:-)

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

14 mar 2013, 18:04

Witam:)

Kasia widzę że macie podobne gusta z koleżankami :-)
Wszystkiego najlepszego dla Kajusi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_buziaczki_big:

Madleine bardzo fajny, praktyczny prezent. A skoro brat z matką Lenki nie są razem to ona nie miała nic przeciwko że chrzestni są tylko z jego strony? W sumie myślałam że są razem, no kiedyś jakieś fotki wklejałaś gdzie ona też była :-)
A fotelik fajny. Tymek też ma coś w tym stylu jeszcze po Jolce. Też dużo za niego nie daliśmy.
Obrazek
Już dawno nie mamy nosidełka bo raz że za mały a dwa kto by tego klocka chciał dzwigać :ico_olaboga:
Zakupy robimy bez problemu :-) Tymek siedzi ładnie w wózku zakupowym :-D

Martę znów gdzieś wcięło :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

14 mar 2013, 18:26

Quanchita -z nią wogole są jazdy i ona nie zgadzała sie zebym ja była chrzestną i wogole.Ale moj brat sie uparł,a moj mąż jest bo z rodziny od tej dziewczyny nikt nie chcial i nikt nie przyjdzie na chrzciny ;/ To jest skomplikowane,ale ona przez to,ze nie jest z moim bratem znienawidzila całą naszą rodzinę i robi straszne rzeczy wiec te chrzciny to bardziej jak stypa będą niestety :-| :-| Tylko dziecka szkoda.

No co do nosidełka to fakt dźwiganie w nim jest straszne. Marcinek juz prawie 9 kg wazy wiec zdecydowanie wole go na rekach trzymac niz w nosidełku :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Kasiala :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: Dla Kajci!

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

14 mar 2013, 21:30

Madleine , no rzeczywiście biedny dzieciaczek bo to ono najbardziej cierpi... teraz jeszcze nie jest tego świadoma :ico_sorki:
A mała na co dzień jest z matką czy z Twoim bratem? Jak dzielą obowiązki?

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

14 mar 2013, 21:32

Madleine , no rzeczywiście biedny dzieciaczek bo to ono najbardziej cierpi... teraz jeszcze nie jest tego świadoma :ico_sorki:
A mała na co dzień jest z matką czy z Twoim bratem? Jak dzielą obowiązki?
Na codzien jest z babcia,bo dziewczyna pracuje i wraca wieczorem.Moj brat jest u niej w tygodniu 1-2 razy i zabiera ja na cały dzien w każdą niedzielę.
Ale wczesniej listopad/grudzien one mieszkał u mojego brata bo mialy zepsute ogrzewanie i wtedy moj brat sie zajmował małą.
Jak w swieta czy sylwestra u nas spali to moj brat spal z małą z jednym pokoju ,a dziewczyna osobno.
wiec teraz moj brat bardzo teskni za Lenką...no,ale co zrobić :ico_noniewiem:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

14 mar 2013, 23:03

Kasiala ale fajny pomysł miałyście :ico_brawa_01: w życiu bym nie wpadła na to :-D

Madleine nie mówiłaś że ten skalpel taki cięzki :ico_olaboga: ja ćwiczyłam ten callanetics i ćwiczyłam 6 razy i taki spoko uwazałam że mam dobrą kondycję haha, no i zaczęłam skalpel o matko myślałam że nie dam rady. Dobrze dało mi w kość a czytałam że to i tak jej łagodne ćwiczenia. A co do brata szkoda go, wiadomo nie będzie takiego kontaktu jakby mieszkał z nimi.

ja po Tomku mam taki renolux inna tapicerka, no i to będzie w jednym samochodzie a drugi fotelik chce taki wygodniejszy fajniejszy kupić
Obrazek

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

15 mar 2013, 13:29

Gosia po kilku dniach bedzie lepiej ze skalpelem.Ja teraz 3 dni nie cwiczylam bo taki zaltany tydzien mam ,ze szok :-(

Musilismy w łożeczku obnizyc materac na najnizszy szczebel bo teraz ulubioną zabawą Marcinka jest to Obrazek

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Letnie dzieciaczki 2012

15 mar 2013, 14:49

Ale Marcinek szaleje z postępami :-D a mamie się pewnie włos na głowie jeży hehehe ;)

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

15 mar 2013, 17:46

Madleine a jaki zadowolony że taki psikus mamie zrobiła :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: strasznie szaleje z postępami Marcinek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Dzisiaj już ćwiczyłam skalpel :ico_sorki: Madleine a ile razy w tygodniu trzeba ćwiczyć wg tej Ewy by były efekty? Bo ten skalpel jest z gazety i niby 4 tygodniowy trening ale jak często?

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość