Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

Re: Zimowe Roczniaki 2011/2012

13 mar 2013, 00:26

Nostromo no Hania kiwa sie smiesznie :-D co do podlogi w kuchni to ani mi nie mow, tak sobie kiedys wymyslilam zeby miec czarne kafelki na wysoki polysk i teraz glupia ja musze dwa razy dziennie ja przecierac jednoczesnie na mokro i sucho bo zostaja mazy,
juz mecze mojego M zeby zmienil te kafle ale jeszcze tyle jest do zrobienia w domu ze daleko do poprawek

Awatar użytkownika
nostromo20
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 26 lis 2011, 18:45

Re: Zimowe Roczniaki 2011/2012

13 mar 2013, 15:26

heh ano właśnie tak to jest, że się wszystkiego nie przewidzi :ico_noniewiem: coś się spodoba i bach - kupujemy, a potem człowiek żałuje... my też się zastanawiamy, co nas podkusiło, żeby do kuchni kupić chropowate płytki :ico_puknij: teraz trzeba szczotą ryżową szorować, bo zwykłym mopem tego umyć nie idzie :ico_placzek: a czarne płytki z kolei mamy w łazience :-D pięknie wyglądają, ale co z tego, skoro kurz widać już niedługo po umyciu :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

Re: Zimowe Roczniaki 2011/2012

13 mar 2013, 23:39

nostromo a moja znajoma ma chropowate i nawet spoko co dwa trzy dni myje i mowi ze zadowolona jest,
a ja nigdy wiecej bym czarnych nie kupila, mam co chcialam


widzialyscie dzis modelki? kurcze jakos zadna mi nie wpadla w oko, wszystkie jakies dziwne i figury jak wieszaki

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

Re: Zimowe Roczniaki 2011/2012

14 mar 2013, 09:39

Hejka dziewczyny :ico_haha_01: stawiam :ico_kawusia:

normalnie święta coraz bliżej a tu zima znowu przyszła a ja okna dalej nie pomyte mam :ico_olaboga:
a ja wstawiam wam filmik z Hanki pierwszymi kroczkami
Beatka świetnie Hania chodzi :ico_brawa: :ico_brawa: :ico_brawa: i faktycznie płytki śliczne są ale nie zazdroszcze ich mycia :ico_oczko:

ja chyba zacznę zbierać kasę na remont łazienki bo juz nie moge patrzeć na te kafelki takie bure mam bezpłciowe :ico_noniewiem: no ale to pewnie dopiero za jakiś rok jak już mezu studia bedzie kończył i kasy więcej będzie zostawało
`

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe Roczniaki 2011/2012

14 mar 2013, 14:41

Hej, rany pizga jak nie wiem co. Kaloryfery odkręcone, a ja się trzęsę. Chyba coś mnie bierze, bo gardło obolałe na maksa i dziwnie się czuję. Jeszcze dostałam ZNOWU @ :/ dokładnie 2 tyg temu mi się skończyła i znowu :/

W przyszłym tygodniu jak będzie ładnie pójdę zamówić chrzest.
Mam trochę obawy co do naszej łobuzicy czy wytrzyma tyle w kościele :-D

Uśmiałam się dzisiaj, ściągnęłam płytkę z muzyką dla dzieci puściłam... a Martynka w kółeczko tańczyła. Ubaw po pachy hehe. A wczoraj akcja mega.. pokazywałam jej jak się wchodzi do łóżeczka (wyjęłam szczeble). No i nie złapała totalnie. Potem się bawiłyśmy. Ja robiłam w kuchni. Nagle cisza... mówię kurka coś pewnie majstruje. Zaglądam do pokoju a ona w łóżeczku spała :-D pojętna uczennica hehe. Ale byście widziały moje zdziwienie !

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

Re: Zimowe Roczniaki 2011/2012

15 mar 2013, 07:22

Hejka
Jej w zimie nie było tyle śniegu co dzisiaj :/ masakra jakaś...

Beatka super jest Hania i jakie ma fajne włoski już :)
Mad Martynka super jest na tych zdjęciach :)

My nadal czekamy na ospę. Dzisiaj mija 14 dzień odkąd Emilie wysypało a u Borysa nadal cisza. Mogła by wyjść już ta ospa bo nie wiem na czym stoję ;) W nocy bardzo źle spał myślałam że może się coś rusza ale to chyba zęby bo rano obudził się po 5 uśmiechnięty i gotowy do rozrabiania :)

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe Roczniaki 2011/2012

15 mar 2013, 11:42

Beatka78, zapomniałam Ci napisać że strasznie ładnie masz w mieszkanku, choć fragmentami go widać na fotkach :-)
Czarne kafle piękne, ale pięknie się to czyścić musi... Jeszcze z białymi włosami naszego psa :O no szok...
Sama walczę z tymi kudłami i mam dość. Na łapach masa piasku wciągana na mieszkanie :/ jakiś kryzys chyba mam.

Aga26, obiecałaś jakiś czas temu foty Bobka i jak tam ? :-D

Dzisiaj Martyna wstała o 7 ale leżała grzecznie do 8 jeszcze więc się wygrzałam w łóżku. Coś mnie przeziębienie łapie. Ale dzisiaj się odpukać lepiej czuję niż wczoraj.

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

Re: Zimowe Roczniaki 2011/2012

15 mar 2013, 14:25

Mad dzieki ja kiedys wam pokazywalam te meble drewniane ze chce kupic i wlasnie to one
co do sierci to nasz pies naszczescie sie nie leni ale moich wlosow jest pelno no i paprochow jak Hanka cos glimie w raczce np ciastko,
ja namawiam M na zmiane tych kafli ale on nie chce o tym slyszec :cry:

Aga moze go nie dorwala ospa? Moj Oscar mial a Marcela nie zlapalo a szkoda

szukam sukienki na komunie, co myslicie o tej ? moj M twierdzi ze nie wypada bo wyglada jak gola mimo ze podszewka jest
mnie tam sie podoba i dotego np zakieciek czarny

Obrazek

a tak Hania sie dobiera i je Luny jedzenie

Obrazek

i jeszcze w calej okazalosci :-D

Obrazek

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe Roczniaki 2011/2012

15 mar 2013, 14:44

Beatka78, Sukienka prześliczna ! Takie są modne i bardzo eleganckie i nie wyglądają na ciele że naga jesteś bez przesady :-D Tylko czarny żakiet ? nie za ponuro ? a w maju lubią być upały to się ugotujesz.

Hania widzę karmą ma taką samą zabawę jak Martyna. Odpędzić ją ciężko od miski psiej.
Haniulka prześliczna i jak jej fajnie włoski urosły :) Martyna by nie ustała tak w miejscu do fotki :-D

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

Re: Zimowe Roczniaki 2011/2012

15 mar 2013, 15:32

Mad wlasnie mam ten sam problem co do Hanki jak ja ustawiam do zdjec to idzie do mnie zamiast stac i zdjecia wychodza nie ostre bo aparat sie przestawia a to zdjecie wyszlo z nienacka przed jej rozpedem do mnie

co do zakietu to tak na wszelki wypadek jak by zimno bylo, a czarny dlatego ze wysmukla i nie mam innego :ico_noniewiem:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość