chloe
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 124
Rejestracja: 07 sty 2010, 16:37

Re: Wspaniałe mamy październik 2006 :)

05 paź 2012, 15:45

Hej! U nas w porządku, Maciej ciągle chodzi do przedszkola. Cieszę się, bo do szkoły musi dorosnąć. Trochę mi podrósł, ale nie mierzy więcej niż 112 cm. W końcu my też jesteśmy średniego wzrostu.
Pozdrawiam serdecznie:)
riterko, boskie masz dzieciaczki, kiedy ten czas minął?

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

Re: Wspaniałe mamy październik 2006 :)

09 lis 2012, 10:17

Halo Kobietki

Co u Was :)

chloe
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 124
Rejestracja: 07 sty 2010, 16:37

Re: Wspaniałe mamy październik 2006 :)

16 lis 2012, 22:22

Hej!
Maciej sześć lat skończył dopiero 12 listopada:) Zrobiliśmy mu imprezkę w sali sportowej:D, były regularne zawody dla dziesięciorga sześciolatków. Zabawa była wspaniała:)

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

Re: Wspaniałe mamy październik 2006 :)

27 lis 2012, 19:41

Witam

Jak ten czas leci i niedługo święta. Kornel już 6-latek, rośnie jak na drożdżach ma 130cm. Jeszcze parę lat i nas przerośnie.My urodzinki w domku robiliśmy. Teraz trzeba o Mikołaju pomyśleć. Pozdrawiam wszystkich, zagladajmy cześciej. Buziaki :-)

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

Re: Wspaniałe mamy październik 2006 :)

05 gru 2012, 16:02

To ja ostatnio tylko zagladam,
siedzimy w domku mały ma chore oko zapalenie, Wszystkim życzymy wspaniałych prezentów od Mikołaja, pozdrawiamy

chloe
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 124
Rejestracja: 07 sty 2010, 16:37

Re: Wspaniałe mamy październik 2006 :)

08 gru 2012, 20:16

HEj! Czyli Kornelek ciągle rośnie jak na drożdżach? Mój Maciej niewielki, na pewno jeszcze nie ma 120 cm, ale rośnie, bo to kontroluję.
Muszę się pochwalić, że u mnie zaszły zmiany, jak wszystko będzie dobrze, to Maciuś będzie miała rodzeństwo. Jestem w ciąży i mam nadzieję, że za pół roku pojawi się dzieciątko:). Nie wiem jeszcze jakiej płci, ale wszystko mi mówi, że to będzie synuś:)
Pozdrawiam grudniowo:)

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

Re: Wspaniałe mamy październik 2006 :)

21 gru 2012, 19:07

Chloe- gratuluje, super wiadomość!
My szykujemy sie do wyjazdu na świeta, mały tylko wciąż kaszle mam nadzieje, że mu przejdzie.
Wszystkim życzymy zdrowych radosnych i rodzinnych świąt. Pozdrawiamy cieplutko.

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

Re: Wspaniałe mamy październik 2006 :)

14 sty 2013, 21:39

Witam kochane
Chloe strasznie się cieszę i gratuluję daj znać jak się czujesz no i jak tam będziecie wiedzieć kto się pojawi :-)
Mery ja cię kręcę 130 cm ma Kornel szok, to mój Jaś to raczej malutki jest nie wiem czy ma 116 :)
a dzieci faktycznie szybko rosną za szybko i tylko po zdjęciach widzę że i ja się starzeję ;-)
teraz Jaś przeziębiony więc siedzi w domu z Leną i babcią, ale pomimo choroby oboje szaleją czasem ręce mi opadają jakie to są wulkany energii nie ma mowy o chwili wytchnienia, czy odpoczynku takie kochane szkodniki małe :)
Lenka mało mów ogólnie po swojemu, nie chce wołać siku więc bardzo często mamy wypadki z mokrymi gaciami, jak jej nie wysadzę to mogła by się posikać i nic jej to nie przeszkadza, za to jest bardzo rozwinięta manualnie i sprawnościowo. Jaś już widać, że typowy ścisłowiec będzie, liczy rewelacyjnie dodaje, odejmuje, literki też chce poznawać i pisać i czytać jednak matematyka to jest to.
też mi brakuje tych naszych pogawędek ciągle coś się działo ;-)

chloe
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 124
Rejestracja: 07 sty 2010, 16:37

Re: Wspaniałe mamy październik 2006 :)

10 lut 2013, 22:50

Hej!
To widzę, że nic się nie zmieniło i Jaś, i mój Maciej są w dole tabelki. Maciuś ma chyba 115cm, malutki jest na tle grupy. Najważniejsze, że rośnie, bo to akurat kontroluję. Też chętnie pisze literki, liczy, ale za długo na pracy nie chce się skupić. Nie chcę go za bardzo uczyć, bo boję się popełnienia błędów w nauce czytania.
Co do mnie to czuję się dobrze, nie tak dobrze jak przy Maciusiu, no ale lata już nie te :ico_haha_01: Maluszek nie ujawnił jeszcze płci, na usg połówkowym nie chciał pokazać, co ma między nóżkami. Czekam cierpliwie na kolejną wizytę. Pozdrawiam serdecznie.

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

Re: Wspaniałe mamy październik 2006 :)

16 mar 2013, 10:57

Hej:-)Czy jeszcze ktoś tu zagląda?
Chloe GRATULACJE!
Asia pisz jak Twoje studia?To piękne,że możesz zrealizować swoje marzenia co do zawodu.
A u nas?
Ja pracuję.Młody chodzi do przedszkola.Został jeszcze rok w przedszkolnej zerówce,ale od września juz obowiązek szkolny go czeka.A tak ogólnie to ma wielki zapał do nauki.Czyta wszytko co mu wpadnie w rekę,pisze,liczy,dodaje,odejmuje..zadziwia mnie jego pęd do nauki...oby mu to zostało.
Ma 124 cm i coś około 23 kg i z dnia na dzień widzę,że robi się taki powazniejszy na buzi...już nie taki maluszek,dzieciaczek.Bardzo samodzielny się zrobił i bardzo go świat interesuje w sensie,że dużo pytań zadaje odnośnie świata i wszystkiego co go otacza.Kiedy ten czas zleciał??Zębów stałych mamy już 4 na dole,górna prawa jedynka szykuje się do wymiany :ico_oczko: Wypadają tak jak rosły :ico_oczko: Czekamy na wiosnę...

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość