margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

Re: Zimowe Roczniaki 2011/2012

16 mar 2013, 13:13

Beatka cudna Hania :)) i fakt mieszkanko to masz super :)) zazdroszcze
hmm... a co u nas .... dzieciaczki dzis juz skoncza antybiotyk nie kaszla jest ok Melka dostala plesniawek ;/ ale leczymy je fioletem i wit.c w poniedzialek juz pojedziemy do pediatry na kontrol a od wtorku mlody do pla (mam nadzieje) to troche spokoju bedzie
w srode lazienka ma byc skonczona wiec wezme sie za porzadki :ico_brawa_01: bo szczerze mowiac mam juz dosc :ico_olaboga: samego prania to gora sie uzbierala a gdzie jeszcze poesciele firany itp :ico_olaboga:
pracy jak nie bylo tak i nie ma :/ ech ...

agasio
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 687
Rejestracja: 05 lip 2011, 18:00

Re: Zimowe Roczniaki 2011/2012

16 mar 2013, 15:42

Hej'
Wpadlamzeby poczytac co u moich ulubionych mam. U mnie nadal bez zmian, nastroj do d u p y . Dzis zrobilam sobie wolne i nie pojechalam na zjazd, bo czuje sie wyczerpana, pogoda dolujaca. Mialam nadzieje wziac sie za porzadki swiateczne, a tu wiatr okropny i -12 za oknem, brr. We wtorek idziemy z Ola do ortopedy na wizyte kontrolna, mam nadzieje, ze bedzie ok.
Beatko- sliczna ta Haneczka, Twoja corcia wg mnie wyglada bardzo powaznie, taka mala panienka.

agasio
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 687
Rejestracja: 05 lip 2011, 18:00

Re: Zimowe Roczniaki 2011/2012

16 mar 2013, 15:50

Hej
Wpadlam zeby zapytac co u moich ulubionych mam. U mnie nadal bez zmian, nastroj do d u p y . Dzis zrobilam sobie wolne i nie pojechalam na zjazd, bo czuje sie wyczerpana, pogoda dolujaca. Mialam nadzieje wziac sie za porzadki swiateczne, a tu wiatr okropny i -12 za oknem, brr. We wtorek idziemy z Ola do ortopedy na wizyte kontrolna, mam nadzieje, ze bedzie ok.
Beatko- sliczna ta Haneczka, Twoja corcia wg mnie wyglada bardzo powaznie, taka mala panienka a nie dzidzus :ico_haha_02: Mad- Martynka jak zwykle fajna modelka :-)
Czesto piszecie, ze macie problemy ze znalezieniem pracy, a ja mam problemy z wytrzymaniem w niej, mamy tak wymagajaca szefowa, ze czasami jak wracam do domu to nie mam juz na nic ochoty, a tu zawsze stos papierow do zrobienia
Czasami to zazdroszcze Wam, ze mozecie spedzic czas z dziecmi, ja niestety nie mam na to czasu, rano wychodze Ola placze, bo chce z mama, wracam do domu mam sporo rzeczy do zrobienia, ta znow placze do mnie, itp.. ale koniec, troche Wam pomarudzialam, sorki, ale musze sie wygadac wtedy mi lepiej.
A teraz pytanko z innej beczki- czy ktoras z Was mila wymrazane pieprzyki, czy to boli?

agasio
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 687
Rejestracja: 05 lip 2011, 18:00

Re: Zimowe Roczniaki 2011/2012

16 mar 2013, 15:56

Nostromo- dzieki za przepis :ico_haha_01: wyprobuje na swieta

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe Roczniaki 2011/2012

17 mar 2013, 11:28

Cześć Babeczki :)
Przez tą zwariowaną pogodę dorobiłyśmy się ja zapchanego całego gardła i początki kataru, a Martynka cała zakatarzona :( Psikam jej gardełko, ale zaczyna kaszleć. Zobaczymy jak dzisiaj i jutro jak wstanie... Wtedy w razie czego do lekarza.
Wczoraj padłam na pysk dosłownie. Nawet nie wiem jak się znalazłam w łóżku, no kompletnie nic. Ledwo na oczy widziałam.

Zaraz idę zrobić rosołek rozgrzewający.

agasio wrzucisz fotki roczniaki Olusi ? :-)
Muszę zabrać się za dokończenie naszej 1 stronki.

A w ogóle teściu nabawił się porządnego zapalenia płuc. Jutro do rodzinnego z wynikami idzie i pewnie czeka go szpital. Chyba że się gorzej poczuje szybciej to pogotowie... Podobno 2/3 jednego płuca ma zajęte.

A co u Was ?

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe Roczniaki 2011/2012

17 mar 2013, 12:07

Jaki syropek mogę podać małej na przeziębienie ?
Lipomal ? Pyrosal czy coś innego ?

Awatar użytkownika
Asieńka86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2011, 17:48

Re: Zimowe Roczniaki 2011/2012

17 mar 2013, 13:10

Wtrącę się w Wasz wątek trochę :ico_oczko:
A teraz pytanko z innej beczki- czy ktoras z Was mila wymrazane pieprzyki, czy to boli?
ja miałam, na twarzy blisko oka. Nie boli, dziwne uczucie jest, jakby delikatne ukłucie. I efekt świetny- nic nie widać :-D Także jak musisz jakiegoś się pozbyć to się nie obawiaj!!

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe Roczniaki 2011/2012

18 mar 2013, 14:16

A tu dalej pusto...

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

Re: Zimowe Roczniaki 2011/2012

18 mar 2013, 15:23

witam...chadra powoli mija :ico_oczko: znow odzyskuje siły.

beatka pozazdrościć mieszkanka...jak spojrzałam na swoje to ja jakbym w sredniowieczu żyła :ico_oczko: u nas w domku jeszcze dużo pracy przed nami...duzo jest planow, ale jak narazie przez dwa lata nie ruszymy z niczym bo jeszcze zaległy kredyt spłacamy.

agasio
trzymaj sie mamuśko. :ico_pocieszyciel:

Patryś jest zdrowy, w tym tyg wreszcie pojdziemy na zaległe szczepienie. W tamtym tyg załatwiliśmy hematologa i nefrologa, nastepne wizyty kontrolne dopiero na jesień. Umie naśladoweać pieska, krówke i kotka. Jak sie gdzieś stuknie trzyma sie za bolące miejsce i biegnie do mnie abym "podmuchała", wtedy przestaje boleć. Ostatnio hitem jest wchodzenie na wszystkie meble.

Zdrówka chorowitkom!

u nas jest bardzo mroźno, ze mycie okien odchodzi w dal.
...a i ostatnio pobudki o 5-tej rano to standard :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
nostromo20
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 26 lis 2011, 18:45

Re: Zimowe Roczniaki 2011/2012

18 mar 2013, 15:40

hej
ale ponuro :ico_puknij: Filip śpi, a ja się obijam przy komputerze, bo kompletnie nie mam energii na nic :ico_placzek: z dietą odpuszczam coraz więcej, ćwiczenia to samo :ico_placzek: no dół totalny jakiś mam...
wczoraj byliśmy z mężem na kabarecie, całkiem przypadkiem się trafiło, ale się uśmiałam :ico_haha_01:
Beatka, mi sukienka również się podoba :-) no i Hania jaka fajna :ico_brawa_01:
A teraz pytanko z innej beczki- czy ktoras z Was mila wymrazane pieprzyki, czy to boli?
ja miałam i zamrażane, i wycinane chirurgicznie. zamrażanie, z tego co pamiętam, nic nie boli. robi się strupek i wszystko odpada po paru dniach :-)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości