Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

18 mar 2013, 12:22

ma już kolczyki w uszach, winnych miejscach sama sobie zafunduje za pare lat pewnie;-)))
:ico_brawa_01: a jak Malutka zniosła przekuwanie?odważna jesteś, ja z jednej strony też bym chciała, ale z drugiej cykor ze mnie i mimo wszystko póki co się nie zdecyduję :ico_oczko:

dziewczyny - wiem że któryś dzieciaczek miał problem ze skórą wokół ust, na brodzie, czym smarujecie takie podrażnieniea?coś moja mała ostatnio ma te okolice podrażnione, ślini sie od dawna, a nie wiem od czego toto?

pozdrawiam serdecznie niestety z mega bolącą głową :ico_buziaczki_big:
Moj synek to ma,musielismy odstawic smoczek,teraz ma taki specjalny z tommee tippee air tylko do usypiania. smarujemy aptecznym kreme olivizone - tak nam lekarka kazała. Dodatkowo maśćwitaminowa!
To od "ząbkującej" śliny i smoczka.

Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

Re: Letnie dzieciaczki 2012

18 mar 2013, 13:45

smarujemy aptecznym kreme olivizone - tak nam lekarka kazała. Dodatkowo maśćwitaminowa!
To od "ząbkującej" śliny i smoczka.
dzięki! zapytam o te kremy i maści w aptece, hm smoczka to moja tez tylko do usypiania, anawet w domu nie, a tylko w wózku na spacerze, ale ciekawe czemu akurat ten smoczek w takich sytuacjach tez jest winowajcą?pobudza produkcje śliny?o co chodzi?

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

18 mar 2013, 13:50

smarujemy aptecznym kreme olivizone - tak nam lekarka kazała. Dodatkowo maśćwitaminowa!
To od "ząbkującej" śliny i smoczka.
dzięki! zapytam o te kremy i maści w aptece, hm smoczka to moja tez tylko do usypiania, anawet w domu nie, a tylko w wózku na spacerze, ale ciekawe czemu akurat ten smoczek w takich sytuacjach tez jest winowajcą?pobudza produkcje śliny?o co chodzi?
Smoczek zatrzymuje doplyw powiterza w okolicach ust i to sie " odparza" trochę. dodatkowo podobno ząbkująca ślina jest ostrzejsza wiec podrażnia.
My uzywalismy smoczki Nuk a one są takie "dopasowane" więc Marcinkowi dodatkowo się to odparzało...
Już jest o niebo lepiej,została tylko taka " wysuszona" skóra i teraz intensywnie nawilżamy.

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

Re: Letnie dzieciaczki 2012

18 mar 2013, 16:59

Aleksandrowicz też się bałam przekłuwania i co potem będzie ale z drugiej strony mam dwie siostrzenice i córę kolezanki, już kilkulatki, chciałyby kolczyki a się boją i np. moja siostra żałuje że nie założyła córkom jak małe były. Agatka pierwsze ucho zniosła bez problemu , drugie było z wierceniem się na kolanach i płaczem ale łzy szybko wyschły i pewnie już nie pamięta że płakała;-) uszka nawet się nie zaczerwieniły a wygląda słodko do schrupania;-))) czasem rączką próbuje wyczaić co ma w uchu ale to są wkrętki i nie zaczepia o nie paluszkami

Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

Re: Letnie dzieciaczki 2012

19 mar 2013, 09:09

. Agatka pierwsze ucho zniosła bez problemu , drugie było z wierceniem się na kolanach i płaczem ale łzy szybko wyschły i pewnie już nie pamięta że płakała;-) uszka nawet się nie zaczerwieniły a wygląda słodko do schrupania;-)))
:ico_brawa_01: w takim razie wielkie brawa dla Agatki, na pewno ślicznie Jej w kolczykach, moja jeszcze sobie poczeka :ico_oczko:

a propos uszu- dziś rano wstałam z zatkanym uchem :ico_sorki: myslicie że musze do lekarza, czy samo przejdzie?dodam że karmie jeszcze małą w nocy piersięcia mą;-)
kiedyś juz tak miałam i amolem sobie tam traktowałam na waciku,i mi przechodziło, ale wtedy nie karmiłam

Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

Re: Letnie dzieciaczki 2012

19 mar 2013, 09:12

Smoczek zatrzymuje doplyw powiterza w okolicach ust i to sie " odparza" trochę
:ico_sorki: :ico_sorki: dzięki :ico_wstydzioch: bardziej stawiam na te slinę, bo moja smoka to naprawde tylko na specerach, za to uwielbia papugować po braciszku, bo ten załapał że jak wydaje dźwieki ze swojej buziuchny to Laura go naśladuje i tak sobie pluje dość często, czasem dodając okrzyk indianina, bo młody ją tak wyuczył :-)

Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

Re: Letnie dzieciaczki 2012

19 mar 2013, 09:14

Marta - patrze że Twoja Agatka to prawie równa z Moją Córuchną, powiedz co Twoja jada?

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

Re: Letnie dzieciaczki 2012

19 mar 2013, 09:54

Agatka jest małym niejadkiem jeśli chodzio różnorodność. ona je kaszke malinową, moje mleko, wode, chrupki kukur. i zupki ale też wybrane. a, banana ostatnio ciupie w całości ale musze trzymać palcami tak żeby połowy na raz nie wsadziła. ziemniaki be, kawałki warzyw be, kromka be. Dużo be w porównaniu z urwisem ,ten jadał wszystko co przed nim nie uciekało ;-)
a Laura co jada?

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

19 mar 2013, 10:00

en jadał wszystko co przed nim nie uciekało
Hehe to tak jak Marcinek :ico_brawa_01:
Oby tak było też pozniej bo moj maż był strasznym niejadkiem i moj brat też. A Marcinek poki co z charakteru to cały mój brat :-)


Obrazek

za 8 miesiecy Marcinka!

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

Re: Letnie dzieciaczki 2012

19 mar 2013, 10:52

Madleine mi wogle Twój Marcinem z moim Patrykiem się kojarzy, taki mały chochliczek głodomorek co szybko robi postępy w rozwoju :-D ale teraz to cięzki orzech do zgryzienia z Niego, ma okres buntu, zazdrości. ciągle sie dąsa, jest smutny a jak mu czegoś nie pozwalam że tak czy siak nie wolno to mówi że jest głupi, eh.... co będzie jak nastolatkiem będzie- wolę nie mysleć ;-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość