Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

Re: Zimowe Roczniaki 2011/2012

18 mar 2013, 16:27

dzieki dzwoneczek my tez caly czas remont mamy salon i jadalnia z kuchnia nawet skonczone a reszta uff lazienka przedpokoj czeka na remont.

a powiedzcie mi czy do tej sukienki taki zakiet kawa z mlekiem i rekaw do lokcia bedzie pasowal?
bo Mad mowi ze czarny nie bardzo :ico_noniewiem: i chyba tez tak uwazam

nostromo ja tez nie cwicze i jem wszystko, tylko widze jak brzuch sie powieksza czyli efekt jojo jak nic

i dzis bardzo dietetyczny obiad mam :-D slaskie z sosikiem i czerwona kapusta zasmazana a wieczorem bede marudzic ze do komuni musze sie odchudzic :ico_puknij:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe Roczniaki 2011/2012

19 mar 2013, 11:04

Witam zimowo :/
Hmmm... ja jestem wzrokowcem i musiałabym widzieć sukienkę i marynarkę...

Rozłożyło mnie :/ siedzę w domu tyłka nie ruszam... a czuję się gorzej. Gardło zafajdane całe, zaczyna się katar ehh :/ Ale za to po Lipomalu Martynka zaczyna wyglądać i czuć się duuuużo lepiej :) Najważniejsze, że ona zdrowieje. Chociaż nie jestem pewna ale coś mi się wydaje że ten katar to od zębów bo przy okazji ślini się jak nigdy dotąd... aż cieknie jej z buzi... No nic pożyjemy zobaczymy.

Wczoraj zasnęła na podłodze na poduszce, o tak:
Obrazek

No i mam do Was pytanie... bo nie wiem czy powinnam to z lekarzem skonsultować, czy to normalne.
Chodzi o to, że Martyna od jakiegoś czas kładzie się na brzuszku np. na butelkę, na kocyk... na poduszkę...
i pupą wykonuje ruchy kopulacyjne... Nie wiem czy mam jej bronić tak robić czy nie zwracać na to uwagi...
Jak dotąd staram się odwrócić jej uwagę próbując zainteresować ją czymś innym.

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe Roczniaki 2011/2012

19 mar 2013, 11:14

No właśnie w necie nic nie znalazłam.
Myślę jeszcze co wpisać w wyszukiwarkę by coś znalazło.

Awatar użytkownika
nostromo20
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 26 lis 2011, 18:45

Re: Zimowe Roczniaki 2011/2012

19 mar 2013, 16:15

hihi Mad, ta Twoja Martyśka jest niemożliwa z tym zasypianiem gdzie popadnie :-D a jeśli chodzi o Twoje obawy, to nie sądzę, żeby to był powód do niepokoju, przecież to jest roczne dziecko :ico_oczko: chociaż z drugiej strony, gdybym zobaczyła coś takiego u Filipa, też pewnie by mnie zatkało i nie wiedziałabym co robić :ico_noniewiem:

nas zasypało totalnie :ico_olaboga: i pomyśleć, że pojutrze zaczyna się wiosna :ico_puknij: siedzę sama w domu i już mam znowu kosmate myśli, bo mnie korci, żeby coś upiec :ico_olaboga: tak mi się chce czegoś słodkiego, no normalnie wyszukuję sobie pretekst, żeby coś pokombinować w kuchni, potem to zjadam, a na koniec siebie za to nienawidzę :ico_puknij: ktoś też tak ma? :-D

zaskakuje mnie co chwila to, jak Filip rośnie :-) przedwczoraj wyciągnęłam z szuflady czyste śpioszki wieczorem i jak je założyłam to się okazało, że Filip nie może wyprostować nogi w nogawce :ico_haha_01: od ostatniego użycia śpiochy zrobiły się za małe... a też macie tak, że z niektórymi ubrankami trudno wam się jest rozstać? ja niektóre tak lubię, że żal mi je potem pakować :-)

kurcze, kupiłam mu już dawno kubek niekapek, i Filip nie chce z niego pić :( ustnik jest twardy, plastikowy, i tu chyba zrobiłam błąd, bo mogłam kupić miękki. co jakiś czas próbuję jeszcze, ale wcale nie chce nawet spróbować i kubek stoi niechciany... może któraś z was go chce?
Obrazek

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe Roczniaki 2011/2012

19 mar 2013, 17:22

Ja wyprzedaję, a perełki zostawiam póki co :-)
Co do niekapka.. mleko Martyna jeszcze pije z butli ale właśnie muszę zainwestować w porządny niekapek. Ma z Canpol Babies do wody/herbatki i lubi go. Na początku był miękki ustnik wyszyły jej zęby i go pogryzła :D założyłam twardy ustnik i jest ok. Ostatnio się napiła nawet ze słomki ale odrobinkę :)

A zachowaniem Martynki nie tyle się martwię tylko zastanawiam jak mam podejść do sprawy by nie zaszkodzić.

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

Re: Zimowe Roczniaki 2011/2012

19 mar 2013, 20:48

Mad moj Oscar tak robil , kladl sie na brzuchu i robil dziwne ruchy ocierajace sie o podloge i nie pamietam co dalej ale chyba samo mu przeszlo bo nie kojarze zebym z tym gdzies chodzila


a jakie piersi maja wasze dziewczynki bo moja Hanka ma bardzo odstajace jak przy dojrzewaniu i wyczuwa sie na nich zgrubienia, porownywalam z dwiema innymi dziewczynkami od kolezanek i one maja plasko, zastanawiam sie czy taka jej uroda, a moze bedzie dobrze obdarzona, tylko po kim :ico_noniewiem:
Ostatnio zmieniony 20 mar 2013, 12:08 przez Beatka78, łącznie zmieniany 1 raz.

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

Re: Zimowe Roczniaki 2011/2012

19 mar 2013, 22:47

hej

a mnie przez tą pogodę non stop jest zimno :552: moim ulubionym miejscem jest grzejnik :-) Dawid i mąż chodzą w krótkich rękawach a ja w swetrach i nadal mi zimno :-/ . I senna jestem straszliwie...gdzie ta wiosna????

Patryk ma jednego niekapka z twardym ustnikiem, i czesto z niego pije, z butelek również. A swoją drogą mad przypomniałaś mi o buteleczce ze słomką, aż wybiore sie i ją kupię...Dawidek jeszcze przed roczkiem w takiej pił i świetnie sobie radził :-)

nastromo ja tak mam często :ico_oczko: z drugiej strony ty już prawie 5 miesięcy jak jesteś na diecie, wiec nie dziwie sie ze masz chwile załamania...ja też coraz częsciej je mam, mimo ze sobie pozwalalam na wiecej w weekendy, ale taki styl życia coraz bardziej mi sie uprzykrza...ale pocieszam sie ze do świąt już blisko i kończę z dietą! I tak już jestem blisko swego nowego celu :-)

wiecie na co teraz czekam...na rozliczenie podatkowe...jak ja marzę kupic sobie nowy ciuch...nowe buciki, dzieciom pokupywać, mężowi...bo my prawie jak dziady już chodzimy :ico_oczko: .

ja też podziwiałam zawsze dzieci ktore same zasypiaja w dziwnych miejscach...moim ani razu sie to n ie zdarzyło...Patryka do tej pory trzeba troszke pokołysac.

beatka na pewno po stokroc taki żakiecik będzie bardziej pasował...nawet optymistyczniej jak na taką imprezę :ico_haha_02:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe Roczniaki 2011/2012

21 mar 2013, 10:10

Wczoraj zauważyłam w stopkach Martynki popękania między paluszkami. Muszę poczytać co można stosować i jakie kroki podjąć w zwalczeniu tego. Pewnie to grzybica :/ Strasznie pocą się jej stopki czy na boso, czy w skarpetkach, rajstopkach czy bucikach...
Może któraś z Was miała z tym problem u dziecka ?

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

Re: Zimowe Roczniaki 2011/2012

21 mar 2013, 13:50

mad ja też nie wiem co to moze być...moze taka uroda...ze nożki tak mocno sie poca ze az przy paluszkach pękają...

gabi moj mega smokowy...ale na szczęscie nie jest takim gryzoniem jak Lilusia hihi :ico_haha_01: . Ja narazie nie zamierzam oduczac bo on tak go kocha ze odczekam choc do drugich urodzin. Śpi z nim i w dzien tez często go ma...To moje pierwsze dziecko smokowe i nie mam pojecia jak to dalej bedzie. A Lilusia to niezły chomiczek...i rzeczywiście kilka smokow na dzien to nie lada problem...a jak tylko do snu to moze łatwiej bedzie Ci ją oduczać. Pewnie pierwsze nocki beda kiepskie ale trzymam kciuki.


zaraz idziemy na szczepienie

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe Roczniaki 2011/2012

21 mar 2013, 14:19

Martyna korzysta ze smoczka ale głównie na noc do zaśnięcia. Chyba, że ząbkuje wtedy smoczek działa jak gryzak. A tak staram się używać go jak najmniej. Z tych droższych smoczków przeszłyśmy jakiś czas temu na te z BabyDreama i są superowe :) Myślę, że latem zaczniemy terapię anty smokową :)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości