Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

Re: wiosna-lato 2013

26 mar 2013, 20:22

Witajcie
Misia super, ze szyjka mocno trzyma. Oby tak Dalej :ico_brawa_01:
Jenny jak sie czujesz Kochana? Widze, ze suwaczek leci do przodu coraz szybciej :ico_brawa_01:
Tibby przykro mi, ze tak wyszlo z ta szafa. Oby jutro remont ruszyl.
Monika moan szefowa jak byla w ciazy I rodzila koncem stycznia. Miala nogi jak balony. Mowila,ze to normalne. Chodzila w klapkach, a bylo bardzo zimno. Wspolczuje Ci, ale najwazniejsze, ze lekarz Cie uspokoil.
Malgorzata ja czuje sie calkiem dobrze. Dziekuje :)
Dziewczyny ja tyje jak oszalala, chociaz slodyczy praktycznie nie jadam. Bede sie przejmowac po porodzie. Ruchu mi niestety nie brakuje. Caly dzien Latam, a jak wracam do domu to padam.
W pierwszej ciazy forum mi bardzo pomoglo w przygotowaniu wyprawki. Teraz wiadomo jest troszke wiecej doswiadczenia. Mimo to czesto korzystam z waszych sugestii.
Za chwilke wezme prysznic I sie nakremuje. Oj czekam do czwartku niecierpliwie, bo ostatni dzien w pracy I dwa tygodnie urlopu :)

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

Re: wiosna-lato 2013

26 mar 2013, 20:41

hej

Monika o jak dobrze :ico_sorki: dzięki że poszłaś bo się też uspokoiłam :-D
to teraz wylegiwanie z nogami do góry ;)

Misia się trzymaj dalej kobieto :) :ico_brawa_01:

Jenny oj niefajne są takie niestrawności :/ ja to nie mam zaufania do takiego jedzenia, w tesco :ico_noniewiem:
w ogóle jak nie w domu to nie wiadomo jakie to stare i jak zrobione... nawet w restauracjach droższych... unikam

a ja jutro idę na imprezkę wielkanocną do pracy i się cieszę bo dawno mnie tam już nie było...
trochę atrakcji w końcu :ico_oczko:

Tibby może jednak się uda z tą szafą, wiem jak to wkurza jak się nastawisz i nie wychodzi...

to ja się tak wkurzam bo wciąż nie mogę zacząć robić zakupów dzieciowych bo kasy brak :ico_zly:
teraz dla odmiany nam się samochód zepsuł wrrr

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

26 mar 2013, 20:45

Ja też na dziś jedyne o czym myślę, to spokojne umycie się i łóżko.

A remont przełożony na czwartek, bo jutro mają krótko opiekunke opłaconą. A mój M. nie chce się spieszyc z przerabianiem szafy i robienie jej na "byle było" nie ma sensu. Albo kończyć w połowie i okaże się że zostanę bez szafy w ogole na święta! Wolę poczekac jeden dzień dłużej.

zioło, a ile masz na + kg tak z ciekawości?

jutro szkoła rodzenia - hihi :-D cieszę się z tych zajęc.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

26 mar 2013, 20:47

anza, rozumiem frustrację. te cholerne samochody to kolejna po dzieciach skarbonka bez dna. dlatego czasem cieszę się, że nie mamy takiego sprzętu ;-) wydatków mniej. ale nie powiem, że wygodniejsze byłoby życie z samochodem.

a tak z ciekawości, anza, macie już wybrane imię dla drugiej córeczki? bo chyba nie chwaliłaś się, czy zapomniałam?

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: wiosna-lato 2013

26 mar 2013, 20:52

Anza mam nauczkę myślałam, że gotowane ziemniaki i sałata mi nie zaszkodzi :ico_zly:
My wyprawkę pewnie będziemy robić w sierpniu, liczę się z tym, że nie będę mogła chodzić, ale zobaczymy jak to będzie kasę wcześniej tylko odłożymy. Zawsze też allegro zostaje, mąż najwyżej sam będzie kupować.

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

Re: wiosna-lato 2013

26 mar 2013, 21:33

tibby a właśnie sama nie wiem z tą szkołą rodzenia, bo niby już taka mądra jestem :-D ale to było 6 lat temu...
a najchętniej bym poszła na jakąś gimnastykę dla ciężarnych :)

imię (a nie wiem, chyba pisałam kiedyś) Maja, a chłopak miał być Mikołaj

a z szafą i tak dobrze że przed świętami nie?

samochód - no skarbonka, ale jak sobie teraz przypominam jak to jest bez to :ico_olaboga: jakoś się człowiek przyzwyczaja szybko do wygody :ico_oczko: my go mamy ok 3 lata więc jak Iga była mała to się z wózkiem tramwajami woziliśmy i nie wspominam tego zbyt dobrze... pamiętam że wciąż marzyliśmy o samochodzie :-D
coś za coś :) choć z tymi naprawami nie było tak źle do tej pory
a koszt przejazdu tramwajem do teściów za naszą trójkę nas przeraził :ico_szoking: toż byśmy parę dni samochodem za to jeździli :ico_olaboga:

Jenny ja też allegro oblegam :) już sobie wybrałam rożek i poduszkę do karmienia tylko kasy brak :ico_zly:
przy Iguśce też na allegro kupowałam łóżeczko, materac, pościel, rożek, krzesełko do karmienia, wózek, taką super matę na podłogę do zabawy... no dużo w sumie :) i sobie chwalę bo w sklepach takich fajnych rzeczy nie widziałam, a tych większych nie musiałam sama taszczyć (bez samochodu właśnie;))
a wiesz może na koniec już Ci pozwolą pochodzić :) tylko czy kondycja będzie to inna sprawa
teraz zrób szczegółową listę i już :-) mąż będzie miał instrukcje hehe
ano z tym jedzeniem to się człowiek uczy na błędach :ico_oczko: ja też parę razy się strułam i teraz uważam ...
choć :ico_wstydzioch: kfc niestety nie umiem ominąć :ico_noniewiem: ale jakoś mi nie dolega nic potem, choć wiem że to niezdrowe...

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: wiosna-lato 2013

26 mar 2013, 21:45

Też myślę, że jak już będę mogła rodzić to i do sklepu pozwoli lekarz iść, ale wiadomo wtedy to brzuch już będzie duży. Ale znalazłam stronkę sklepu naszego z akcesoriami dziecięcymi, więc spokojnie sobie poradzę. Niby nie tyje a brzuch coraz większy ciekawe.

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: wiosna-lato 2013

26 mar 2013, 21:49

Dziewczynki moje kochane,chciałam dziś usiąść i poklikać poodpisywac wam troszku,ale z ręką na sercu nie dam rady,tak mnie dziś boli kręgosłup,że leże sobie, czasem tak mam i nic na to nie poradze bo i brzus jednak mam już spory :ico_sorki: Jutro przyjde jak mnie nie będzie tak kregosłup boleć a tym czasem wyłanczam laptopa bo chodzi cały dzień a ja na nim tylko raz siedziałam :ico_noniewiem:

Dobranoc śpijcie wszystkie dobrze :-)

anade
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 176
Rejestracja: 18 wrz 2012, 11:02

Re: wiosna-lato 2013

26 mar 2013, 22:02

Hej dziewczyny, przepraszam ale coś osttanio nie mam weny. ciagle zmęczona albo smutna albo śpię - taki mam tydzień nie fajny... Cieszę się, że u was wszytsko ok. Oszczędzajcie się, nie chorujcie. Odezwę się jak przejdzie mi handra. Buziaki :*

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

Re: wiosna-lato 2013

26 mar 2013, 23:34

anade trzymaj się i niech chandra sobie idzie precz! :ico_pocieszyciel:
misia śpij dobrze też :)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość