mamajuleczki_3
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 19 maja 2010, 15:50

Woda z jodem

31 sty 2011, 16:25

Witajcie,

Słyszałam o nowej wodzie wzbogaconej jodem - Ustroniance z Jodem. Podobno poleca się ją kobietom w ciąży szczególnie oraz w czasie karmienia jako uzupełnienie diety o ważny w tym okresie jod. Mam pytanie, czy piłyście ją i jak oceniacie jej smak? A także co sądzicie o jej zdrowotnych walorach? Przepraszam, jeśli umieściłam w niewłaściwym dziale.
Jestem w 3 miesiącu ciąży i martwię się o niedobory, a szczególnie o swoją tarczycę, która w ich wyniku może ucierpieć

lilo

31 sty 2011, 16:29

Jestem w 3 miesiącu ciąży i martwię się o niedobory, a szczególnie o swoją tarczycę, która w ich wyniku może ucierpieć
Ja nie piłam, sama na pewno będąc w ciąży nie eksperymentowałabym z suplementami, ale mój lekarz przepisywał mi preparat Jodid w pierwszych miesiącach ciąży.
Najlepiej porozmawiaj o tym z lekarzem prowadzącym ciąże.

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

31 sty 2011, 18:42

kupiłam sobie ją na początku ciąży, bo wtedy jakoś została wprowadzona do sprzedaży, ale nie smakowała mi, bo jest tak jakby lekko gazowana :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
rurkaZkremem
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 119
Rejestracja: 01 wrz 2010, 11:29

01 lut 2011, 15:43

A ja ja lubię, z umiarem oczywiście, jest na lekkim gazie :ico_oczko:

Victoria1
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 28 mar 2013, 10:55

Re: Woda z jodem

28 mar 2013, 11:07

Ja zakochałam się w smaku Ustronianki z jodem. Moja ginekolog powiedziała, że powinnam bardzo dużo pić, i że to wpłynie dobrze na mojego dzidziusia. Właśnie ona poleciła mi bym spróbowała tej Ustronianki z jodem. Te lekkie bąbelki też są bardzo fajne. Spróbujcie dziewczyny na pewno wam zasmakuje :-)

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość