monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

29 mar 2013, 11:31

Witam dziewczyny.

ale u mnie sniezyca !!! juz dawno nie sypal snieg przeciez :ico_zly: swiata nie widac za oknem :ico_zly:

wczoraj bylismy z mezem ogladac wozki w sklepie i kupilismy :-D mial byc zielono - czarny ale juz takiego koloru nie bylo bo pani sprzedala wiec kupilismy szaro - pomaranczowy bo mi wpadl w oko taki :-D przez internet mielismy zamawiac ale sie rozmyslilismy bo na miejscu to na miejscu w razie czego latwiej jest dac na gwarancji do naprawy czy cos a tak to jak bysmy zamowili przez neta to trzeba by bylo odsylac i kombinowac a z tym tez schodzi i roznie to bywa. potem zrobie zdjecie pojazdu dla mojego syncia to Wam pokaze :-)

wazylam sie ostatnio u tesciow co bylismy i :ico_szoking: waga pokazala 67 kg :ico_szoking: to juz mam jakies 17 kg do przodu a ciekawe ile waga u ginka pokaze bo co waga to inaczej pokazuje.

ziolo odpoczywaj kochana na urlopie ile sie da :ico_oczko:

tibby super to lozko i super ze szafa juz przerobiona :ico_oczko: teraz tylko czekac na remoncik i pokoj bedzie extra wygladac na pewno :-)


brzuszek lux :-D rosniecie pieknie :ico_brawa_01:
wyniki badan jak dla mnie super :-D

anza fajnie ze imprezka udala sie :-)
ehhh mi nikt juz komplementow nie prawi tylko tak juz sie podsmiewuja ze mnie ze wygladam jak pilka i jestem grubasek :ico_oczko:
nie jest to w zaden sposob dla mnie obrazliwe ale czasem jakby tak ktos cos milszego powiedzial to by bylo fajniej ale sama widze juz po sobie ze jestem WIELKA :ico_wstydzioch:

jenny kuruj sie kochana nie daj niech orzeziebienie nie wygra z Toba :ico_oczko:

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

29 mar 2013, 11:35

ziolo :ico_brawa_01: za 22 tydz. :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

29 mar 2013, 11:55

monika, cieszę się, że kupiliście wózek, który w końcu wam dopasował. Oczywiście pochwal się nim jak tylko będziesz mogła.
Nasz tez przyszedł wczoraj. Złożyliśmy tylko na chwilę, by zobaczyc czy jest wszystko i potem schowaliśmy do kartonu. Więc spokojnie czeka na swoją kolej. Jesli śliczny i nie mogę się doczekac aż Tomek będzie mógł go zobaczyc.

Oto zdjęcie świeżo złożonego łóżka:
Obrazek

Nie patrzcie proszę na te kolorowe ściany, bo to ulegnie zmianie po świętach i będzie zielono. :ico_haha_01: tapeta wyląduje w koszu, bo jak widac Tobikowi się nie podobała i obdarł ją do połowy :-D

Tu widac kawałek szafy - teraz na dwa skrzydła, a była trzy skrzydłowa na całą ścianę:
Obrazek

łóżko z materacami:
Obrazek

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: wiosna-lato 2013

29 mar 2013, 13:56

witam

Ale u nas wiosennie o jaaa,ciepło,słoneczko świeci mogłoby juz tak zostać :ico_sorki: Mąż mam nadzieje jutro nie idzie już do pracy to bym go miała w domku przez 3 dni,a jeszcze cholernik nie wiem jakim cudem uzbierał sobie pieniążki i jedzie sobie zrobić tatuaż na ręce :ico_szoking: Jak chce chłop to potrafi utrzymac kaske,ciesze się,że będzie go kosztować tylko 100zł bo za taki jak on chce to i 600zł wołają :ico_sorki: Ale niech ma zarobił sobie chłopak to ja mu tego nie zabiore i tak mi zawsze wszystką kaske oddaje ,aaa i wczoraj sprzedalismy jedno nasze autko :ico_placzek: Musieliśmy bo jednak trzeba utrzymać auto,a ,ze teraz bedziemy w 3 to niestety cos za coś,jedno auto nam w zupełności starczy,ale szkoda mi tamtego bo mielismy go ponad 4 lata :ico_noniewiem: Ale to co mamy jest rodzinne i wieksze także to zostawiamy...

Tibby Łóżeczxko widziałam na FB jest jak dla mnie rewelacyjne :ico_haha_02: a brzuś piekny i zgrabny :ico_haha_02: a wyniki badań jak na moje oko idealne :ico_oczko:
anza Przez przypadek doczytałam gdzies na forum,że pisałas,ze jestes psychologiem? i tak spytam pracujesz w swoim zawodzie? i za 23tc :ico_brawa_01:
ziolo za 22tc :ico_brawa_01: i spokojnego urlopu,nareszcie się doczekałaś :ico_brawa_01:
Monika pochwal się wózeczkiem jak co :ico_haha_02:
Jenny kuruj sie juz kochana cobys bardziej sie nie rozchorowała :ico_noniewiem: a jak truskawki?zjedzone? :-D nie ma! ide zaraz po truskawki :-D
Donatka To i Ty masz dobrego męża jak myje okna,bardzo fajnie :-)
Małgosiu Dla Ciebie i rodzinki również spokojnych świąt :-)

czy o kimś nie zapomniałam? :ico_noniewiem:

Ja ostatnio nie wytrzymałam i o 23 mąż musiał mnie wieźć do Mc Donalda masakra taka zachciewajka,że mówie wam :ico_szoking:
A moja Milenka ostatnio ma chyba ADHD strasznie się wierci,ze aż boli,mam wrażenie,ze ona wogóle nie spi :ico_szoking: I czka po 3 razy dziennie i sie wypina i kopie o raju :ico_sorki:

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: wiosna-lato 2013

29 mar 2013, 14:39

Doadałam zdięcie brzusia z dzisiaj z 3 trymestrze mozecie ocenic czy Milena rosnie :ico_oczko:

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

29 mar 2013, 14:50

witam :)
nocka do du .., głowa znów boli, także nieciekawie, od rana sypie śnieg,
o 10 pojechaliśmy do teściowej, zrobiła nam baraki z masła, potem wjechaliśmy do mojej mamy po zakupy i koszyczki do święconki,
na obiadek zrobiłam sobie i Szymkowi pierogi z serem, a mąż zjadł śledzie, gzik i ziemniaki, teraz robię placek -murzynek, bo Szymek mi strasznie marudził, że chce go,

stawiam za 26tc :ico_tort: :ico_tort:
ziolo za 22tc :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
tibby super łóżko i szafa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: no i brzusio :ico_brawa_01:
Monika super, że wózek kupiony :ico_brawa_01: , czekamy na fotkę :ico_oczko:
misia 2 auta to wydatek, my też kiedyś mieliśmy, ale sprzedaliśmy mimo, że było młodsze, te starsze zostawiliśmy, bo większe, ale ciągle coś jest do roboty, dobrze tyle, ze mój maż potrafi wszystko przy nim zrobić, nie trzeba wydawać kasy na mechanika,

też się zabieram za zrobienie fotki brzusia, jak zrobię to też Wam pokażę :ico_oczko:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

29 mar 2013, 19:28

No to włoski już wyglądają porządnie. W końcu bez odrostów!
Jedna babka ugotowana. Serniczki leżą sobie w lodówce i czekają aż je zjemy :-D
jajka się już gotują żeby je młody mógł pomalowac. Jeszcze chyba dziś polecimy z sałatką.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

29 mar 2013, 20:26

A oto malowanie pisanek dziś:
Obrazek

efekt końcowy:
Obrazek

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

Re: wiosna-lato 2013

29 mar 2013, 21:03

hej,

Wesołych Świąt dla Was Kobietki:)

u mnie ogólnie dobrze, jedynie co mi dolega to puchną mi kostki(bardziej prawa) i brzuch twardnieje, ale ogólnie nic nadzwyczajnego-zwykłe "uroki" ciąży:) Lekarz powiedział, żeby no-spe brać a jakby się bardziej kurczył to skoczyć na izbę. Ale jak na razie ani nospy ani nic nie potrzebuje, tylko żelazo łykam, bo anemie mam. I jestem wieeeelorybem he

A dziecię w brzuszku mam nadpobudliwe, ale taka jest cala nasza rodzina, wiec dziwić się nie ma co:) 9 kwietnia idę na usg może wreszcie się dowiemy kto tam siedzi.

Moje większe szczęście 6 latek na dniach kończy:) :ico_urodzinki:

Mało zaglądam, bo dużo mam zajęć:) a teraz jeszcze prace mam pisać:/ ale może zacznę wreszcie częściej zaglądać.

pozdrawiam-buziak

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

29 mar 2013, 21:15

Mróweczka, fajnie, że chociaż przed świętami zajrzałaś i dałaś o sobie znac. Dobrze, że u was wszystko w porządku.
Jejku, jeszcze nie wiecie kogo tam chowasz? Jak wytrzymujesz tą niepewnośc? Ja nie mogłam się doczekac poznania płci ;-)


Najlepszego z okazji zbliżających się urodzin synka!!! Duży chłopak już w domu ci rośnie.


WESOŁYCH ŚWIĄT DZIEWCZYNY!!!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot], KylieTab i 1 gość