Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

Re: wiosna-lato 2013

29 mar 2013, 21:21

tak trochę poczytałam i widzę, ze nie tylko mi stopy puchną:) wiec moim zdaniem nie ma się co martwic-stopy ze puchną to nic takiego-gorzej jakby ręce puchły czy twarz wtedy nie dobrze.

A i ja tez po glukozie tzn miałam 50g i wyszło ok wiec mnie nie meczą 75-tka:)

tibby dziękuje w imieniu syna:) a co do płci ciekawość mnie zżera, ale to nie zmienia faktu, ze obojętnie mi kto tam siedzi:) Eryk tez na usg nie pokazał kim jest, ale z Nim będąc w ciąży byłam pewna, ze to koleszka, a teraz nie mam pojęcia kto tam:) Mam nadzieje, ze teraz się dowiem:)

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

29 mar 2013, 21:47

witam wieczorkiem....

mialam Wam sie pochwalic pojazdem dla synusia i dopiero teraz to robie bo wczesniej bylam u mamy pomoc jej przy pieczeniu plackow i zeszlo troche. stopy mam takie spuchniete ze ledwo te balony w buty wsadzilam :ico_placzek: zaraz zadre je do gory i bede tak lezec do przyjscia meza z pracy z 2 zmiany.

A oto wozeczek dla mojego Patryczka

Obrazek

Obrazek

tibby lozko powtorze sie ale super jest. beda miec extra spanie chlopaki :-) pisanki w wykonaniu Tobika bombowe :-)

misia zazdroszcze tej wiosennej pogody bo u nas to taka zima dzis na calego :ico_zly: jak zaczelo sypac sniegiem to swiata nie bylo widac i tyle napadalo ze swieta wielkanocne mamy zima a nie wiosna :ico_zly: ja to juz mam dosc tej zimy bo juz nawet nie mam butow przez te puchnace stopy ledwo moge zakladac tez zimowe a juz nie wspomne o plaszczu dzis juz nawet dolnego guzika nie dalo rady zapiac bo juz sie tez waski robi bo brzuch coraz wiekszy :ico_noniewiem:

donatka :ico_brawa_01: za 26tc :ico_brawa_01:
no kochana koniecznie zrob zdejcie brzuszka i nam sie pokaz :ico_oczko:

Mroweczka super ze u Ciebie wszystko OK. :-)
wszystkiego dobrego dla synka :ico_urodzinki:

[quote="Mróweczka"]jedynie co mi dolega to puchną mi kostki(bardziej prawa)/quote] to widze ze masz ten sam problem co ja :ico_noniewiem: ja tez sie mecze z puchnacymi stopami a zwlaszcza przy kostkach wygladaja jak balony albo stopy Fiony ze Shreka :ico_noniewiem: i tez najbardziej prawa mi puchnie.

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: wiosna-lato 2013

30 mar 2013, 02:01

weszłam do was jeszcze o tej porze bo jakos dziś nie chce mi się spać a i leki musze wziąść dopiero o 1 w nocy,a bylismy z mężem u sąsiadów i tak się zasiedzieliśmy,ze dopiero wróciliśmy weszłam aż na 3 piętro :ico_haha_01: Wyobraźcie sobie,że mój kochany braciszek dzis do mnie pisze,czego mi jeszcze potrzeba dla dzidzi bo on by chciał mi pomóc :ico_sorki: to mu napisałam co mam i był w szoku,ze już tyle zdołałam sama kupić i zdobyć,i teraz chce mi zrobić prezent dla Mileny ze swoją dziewczyną naprawde ten jego gest jest wspaniały,ale w końcu wujek i chciałabym aby został chrzestnym malutkiej,w końcu mam tylko jego :ico_sorki:

Monika Biedne masz teraz te stopy,ale już tak nie dużo zostało,że szybko zleci a Ty zapomnisz co to opuchlizna :ico_oczko:
wózek rewelacja kochana,bedzie miał Patryczek furke :-D
Mróweczka dobrze,ze u Ciebie ok,ja to skórcze juz takie mam,ze na lekach lece podtrzymujących :ico_noniewiem: i na no-spie i magnezie ehhh :ico_noniewiem:
tibby No i pisanki ekstra :-D Ja jak byłam malutka to również baardzo lubiałam pisanki kolorować :-)
donatka za 26tc :ico_brawa_01: i tak jak piszesz kochana auto to morze bez dna,dlatego teraz jak ma sie nam dziecko urodzić nie mozemy sobie pozwolić na 2 auta niestety,bo jednak i OC również kosztuje i całe utrzymanie auta ehh,no,ale musimy miec jedno bo mąż do pracy w delegacje będzie jeździł a po drugie on nim zarabia wożąc od czasu do czasu ludzi na wesele i zawsze jakas kaska wpadnie...

A wiecie dziewczynki,że mój mąż jak wam pisałam za pomalowanie kuchni sąsiadce dostał wózek,a teraz zaproponowała mu,ze jak jej pomaluje sufit,jest malutko tego to dostaniemy od niej za to fotelik do samochodu prawie nowy.... więc co mąż sie zgodził,kochany tak sie poświęca dla swojej córeczki :ico_sorki:

dobranoc dziewuszki

anade
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 176
Rejestracja: 18 wrz 2012, 11:02

Re: wiosna-lato 2013

30 mar 2013, 07:29

Hejka dziewczyny.wpadlam tylko zyczyc wam wesolych i spkojnych swiat wielkanocnych, bez uporczywych dolegliwosci i prrzede wszystkim zdrowych. my zaraz sie zbieramy do wyjazdu do moich rodzicow na swieta. a gardlo mnie boli straszliwie :( znowu chorobsko:( ta moja chandra to chyba wlasnie oslabieniem orgqnizmu jest sppowodowana... chcialam jeszcze napisac ze to nasze drugie wspolne swieta :) wczesniej bożonarodzeniowe :) jjeszcxe raz wszyystkiego dobrego na ten swiateczny czas. buziaki

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

30 mar 2013, 09:30

hej dziewczyny.
wpadam życzyc Wesołych Świąt.

monika, my mieliśmy taki dla Bobika, tylko zamiast pomarańczy był żółty kolor :-D i też baby merc. ale my zamawialiśmy przez allegro.

donatka, brawa za 26tc!!!

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

Re: wiosna-lato 2013

30 mar 2013, 09:56

Witajcie
Dziewczyny Zycze Wam Wesolych I Spokojnych Swiat.

Mnie czeka dzisiaj sporo przygotowan, sprzatanie, gotowanie, pieczenie. Moj maz niestety od wczoraj juz pracuje. Swieta spedze sama z Oli.

3majcie sie Kochane

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: wiosna-lato 2013

30 mar 2013, 11:40

no to mamusie,każdej życze spokojnych świąt,smacznego jaka i suchego dynguska,co byście się nie przeziębiły WESOŁYCH ŚWIĄT! :ico_buziaczki_big:

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

30 mar 2013, 15:34

Obrazek


Beczy w trawie baraneczek
nawołując w niebogłosy
Życzę zdrowia i radości
Wam z okazji Wielkiej Nocy
I dyngusa mokrutkiego
By Wam szczęście dopisało
By rodzinne były święta
By wam nic nie brakowało!
:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: wiosna-lato 2013

30 mar 2013, 19:00

Moniko bardzo ładny wózek.
Tibby łóżko super a pisanki mnie rozwaliły:-) mały artysta.
Mróweczko to dalej czekamy, kto w Twoim brzuszku jest.
A mnie narazie przeziębienie nie puszcza. Kochany mąż kupił mi sławny syropek mam nadzieję, że pomoże. Tantum verde w areazolu też kupił, ale z nim jeszcze wstrzymuje się.
I Ja życzę Wesołych Świąt.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

30 mar 2013, 19:22

A ja melduję się popołudniu.
Od rana zaliczyłam z mamcią kawkę. Kupiłam sobie bluzę z myszką miki z c&a i getry długie w c&a :-) :ico_brawa_01: Cieszę się, bo dawno sobie nic nie kupowałam (oprócz koniecznych spodni ciążowych!). A w ciąży, to już w ogóle ciężko o coś do ubioru.

Kupiłam też sobie farbę L'Oreal ombre na końcówki włosów i trochę widac różnicę. Po wypłacie kupię kolejną farbę i poprawię, by były bardziej jasne. Ale już jestem zadowolona :-)
Jutro przyjeżdża moja babcia do nas. Wieki u nas nie była.

Spokojnej niedzieli Wielkanocnej. W rodzinnym gronie!
Pamiętajcie, że zmieniamy dziś czas o godzinę do PRZODU!!!!!!!!!!!!!!!!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: KylieTab i 1 gość