Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

29 mar 2013, 18:22

Kolor podobny do poprzedniego,ciut jasniejszy ale nie jestem zadowolona z efektu bo niektóre odrosty zrobiły się rudawe i nierównomiernie mi chwycila farbą.jak mam rozpuszczone włosy to jest ok,ale przy spietych już gorzej:/ ta farbą ma buteleczke z dziubkiem do nakładania a ją mam swój pedzelek:-)

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

29 mar 2013, 18:30

Pewnie jeszcze nie wie co to znaczy,ale wie,że ja na to reaguje :-)
Myslicie,że to mozliwe?
Pewnie że już kapuje o co chodzi:) Jolka jak była w wieku Tymka też pięknie do mnie wołała "mami" :ico_oczko:
Ale tak jak u Marty, najpierw było tata, ale jakby nieświadome.
Tymek za to jest synuś mamusi ani mu w głowie słowo "tata" :-D

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

29 mar 2013, 19:04

Oto fotka :-)
Są ciut jasniejsze niz wczesniej.

Obrazek

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Letnie dzieciaczki 2012

29 mar 2013, 21:44

Eee spoko są :) Po dwóch myciach się zrównają :) A przy odroście zawsze inny kolorek niż na reszcie przy blondach :)
Ładnie :)

Tośka_30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1367
Rejestracja: 09 sty 2009, 10:05

Re: Letnie dzieciaczki 2012

29 mar 2013, 22:28

No to siedze z tą farbą na głowie.
doczytałam w ulotce,ze nie mozna zaraz po dekoloryzacji stosować wiec zaryzykowałam :-)
Ale póki co nic drastycznego się nie dzieje :-)
Madleine ja też juz po farbowaniu :) Jako, że miałam pasemka to wyszły mi pne bardzo jasne, a reszta ciut ciemniejsza. ogólnie jestem zadowolona i z pewnością przerzucę się na te farbe właśnie.

Tośka_30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1367
Rejestracja: 09 sty 2009, 10:05

Re: Letnie dzieciaczki 2012

29 mar 2013, 22:31

Fajnie Madleine:)
moje są jaśniejsze jeszcze

PS. Jutro z pewnością nie zajrzę, więc już teraz życzę Wam radosnych, spokojnych Świąt Wielkiej Nocy, smacznego jajeczka, mokrego dyngusa no i zająca bogatego ( jeśli zbudowałyście dla niego iglo, bo o innym domku z sianka można zapomnieć)

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

Re: Letnie dzieciaczki 2012

29 mar 2013, 22:51

Witajcie kobitki - starsznie jestem zmeczona - od rana pieklam placki, zakupy, sprzatanie, pranie, prasowanie i tak jeszcze nie jestem w 100% przygotowana na swieta. Dzisiaj spotkala nas mila niespodzianka dostalam paczke z Kanady od cioci z nowymi ubrankami firmy carter`s. ktora uwielbiam. Marysia jets ubrana juz do jesieni. mam nadzieje ze jutro bedzie ladna pogoda i uda nam sie wybrac cala rodzinka do swiecenia. Marysia ma swoj koszyczek ze slodyczami i zobaczymy czy uda sie jej doniesc go do celu. WOgole to taka fajna sie przytulanka zrobila:) denerwuje sie bo nie potrafi sobie poradzic z raczkowaniem do przodu- jak cos przed nia kladziemy a nie moze tego dostac to wspima sie po nas zeby ja zaniesc do przedmiotu - spryciula. Dalej nie mamy ani jednego zabka:(

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

29 mar 2013, 23:30

Mamusia - czemu tymi ząbkami tak sie przejmujesz?W swoim czasie przyjdą - jeszcze bedziesz narzekac jak Marysia bedzie Cie gryzła zębolami :-)
U nas Marcinek juz po całym mieszkaniu raczkuje - prędkośc ma zadziwiającą :-)
Bylismy dzis u znajomych i teraz padł spać.
Kupilismy dziś Beblion 2 na noc. Podobno zwieksza uczucie sytości,ciekawe ile w tm prawdy - przekonamy się :-)

Awatar użytkownika
malinowa19
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 248
Rejestracja: 13 lut 2012, 15:33

Re: Letnie dzieciaczki 2012

29 mar 2013, 23:30

hej:)
wpadłam żeby Wam życzyć wesołych Świąt, smacznego jajka:)
my mamy narazie jednego zębolka, Igorek próbuje raczkować ale narazie tylko do tyły mu wychodzi:) nadal karmie piersią, waży 9,200g
i chyba to wszystko:)

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

30 mar 2013, 00:08

Mamusia - czemu tymi ząbkami tak sie przejmujesz?
właśnie oto samo miałam się pytać. Maksio też nie ma ząbków, Tomek dostał pierwszy ząbek jak miał 11 miesięcy.

Mamusia ale super paczka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Madleine
też mi się wydaje że to może być świadome pamiętam jak mojej siostry ciotecznej córka jak miała rok i miesiąc już tłumaczyła "Kasia łapkę biła" i pokazała na zdartą tapetę :-D
ale narazie tylko do tyły mu wychodzi:)
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

na usg byliśmy bioderek lekarz sprawdzał czy są zalążki czegoś tam i były i w sumie na tym polegało badanie wszystko w porządku kolejny raz mamy się zjawić 3 miesiące po tym jak zacznie chodzić. Wy też tak macie chodzić do ortopedy?

I wam życzę wszystkim wesołych świąt

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość