Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

03 kwie 2013, 22:09

Witajcie i ja dzisiaj dostam propozycje zostania kierownikiem/kordynatorem wydzialow korespondencji ale o stawce poki co cisza w sumie to w ciagu 3 miesiecy sie sprawa rozegra ale juz wstepnie sie zgodzilam.
Gratulacje! :ico_brawa_01:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

03 kwie 2013, 23:13

Mamusia gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Trzymam kciuki za dobrą pensję :ico_sorki: :ico_sorki:

Tośka ja ostatni raz na rozmowie byłam 8 lat temu :ico_olaboga: zaraz po studiach. W jednej mnie tak strasznie wymaglowali tak się zbłaźniłam to moja pierwsza poważna rozmowa była, a w drugiej dostałam pracę. I to koniec moich rozmów :ico_olaboga: nie wiem jakbym teraz znalazła pracę :ico_olaboga:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

04 kwie 2013, 15:22

Obrazek


no i Maksio próbuje klękać i tak klęczy i do tyłu pada i takie to jego pełzanie :-D

Obrazek

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

04 kwie 2013, 15:25

i jeszcze jedno zdjęcie
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

04 kwie 2013, 17:23

Gosia piękne zdjęcia :ico_brawa_01: Widać że Maksio przymierza się już do raczkowania :ico_brawa_01:
Tylko mój gnomek drze się jak leży na brzuchu zamiast się czołgać :ico_zly: A taki silny chłopak jest :ico_noniewiem:

Mamusia trzymam kciuki za awans.... nie tylko stanowiskowy ale przede wszystkim żeby na kasie Ci się to pozytywnie odbiło :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Tośka 3 tyś. netto to chyba nie jest wygórowana stawka. No może zależy też od stanowiska ale raczej na pomoc sprzątającą nie aplikowałaś :ico_noniewiem: (jejku...mam nadzieję że nikogo nie uraziłam :ico_wstydzioch: )
Ja też kilka lat na rozmowach nie byłam. Ostatnio z 4 lata temu i nawet byłoby skutecznie, tylko że umowa była na rok na początek a wtedy planowaliśmy ciąże i stwierdziłam że zostanę przy tym co mam :-) Ale jak szukałam pracy na 5 roku studiów to często bywałam na rozmowach :ico_haha_01: Wtedy jakoś bezstresowo do tego podchodziłam.

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Letnie dzieciaczki 2012

04 kwie 2013, 20:45

Mamusia Gratulacje i oby awans "stołkowy" miał również znaczenie w awansie "portfelowym" :ico_sorki:

Gosia ale Maksio jest śliczny!!!!! cukierek z niego niezły i w ogóle do Tomka nie podobny :) Maks ma Twoją urodę!!!

Toska to wg mnie nie podałaś zbyt wygórowanej stawki.... wg na to stanowisko (choć nie znam zakresu obowiazków spokojnie można by było negocjować w górę :-)

a ja się zastanawiam nad załozeniem aparatu ortodontycznego ale kurcze droga sprawa :-( bo aż 3 tys.... ale moje zęby aż się proszą do tego przez zakichane 8 mój zgryż już w ogóle jest w opłakanym stanie zęby za zęby mi zachodzą.... pójdę do dentysty teraz i wszystko chcę się dowiedzieć....
wogóle dostałam dziś @ i nie pamiętam zeby mnie tak brzuch bolał pierwszy raz chyba brałam nospę i to forte... normalnie przy porodowych skurczach mnie tak brzuch bolał ehhhh.... a poprzednią @ miałam bezbolesną ehhh.... czy natura nie mogła wymyślić innego sposobu na miesiączkowanie tylko akurat krwawienie i to jeszcze "stamtąd"

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

04 kwie 2013, 21:12

a ja się zastanawiam nad załozeniem aparatu ortodontycznego ale kurcze droga sprawa :-( bo aż 3 tys....
Ale góra i dól chyba?
Ja mialam aparat i bardzo za nim tęsknie:-)
Uwielbiałam go :ico_haha_01:

Gosia Maksiu przesłodki, pewnie tydzien,dwa i bedzie raczkowal :-) :ico_brawa_01:

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

Re: Letnie dzieciaczki 2012

04 kwie 2013, 21:21

Gosia Maksiu przymierza sie tak samo jak Marysia do raczkowania. Ona juz nawet dupcie podnosi i jakby jej ktos zrobil zdjecie to stwierdzi ze raczkuje a ona chwile taka pozycje potrzyma a pozniej na pupcie, i jakis przewrot itp albo wyciaga rece do mnie i wspina sie po mnie zeby ja przeniesc do drugiego punktu.

Tośka_30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1367
Rejestracja: 09 sty 2009, 10:05

Re: Letnie dzieciaczki 2012

05 kwie 2013, 09:36

Kasiala, Quanchita, no ja też zaraz po studiach na rozmowy biegałam, teraz jakoś niby na luzie do tej podeszłam, ale wyszłam tak wycieńczona... Chyba na starość się stresuję... Zobaczymy czy się odezwą. Co do stawki to nie chciałabym zarabiać mniej niż obecnie, bo po co zmieniać.... Teraz i tak mam jeszcze dodatkowo płaconą prowizję od zrealizowanych zleceń transportowych ( tego pewnie tam nie będzie)

Gosia super foteczki :)
Moja Kluska raczkuje, ale zdecydowanie woli jak Ją się nosi, bądź prowadzi za rączki ( tego drugiego wolę nie robić).
Marcelina dziś w żłobku do 14tej, a ja nie mogę sobie miejsca w domu znaleźć, robota mi nie idzie...
Eeeech

Kasiala, współczuję @ ja miewam je bezbolesne, póki co ( własnie powinnam dostać dziś :ico_noniewiem: )

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

05 kwie 2013, 15:37

bądź prowadzi za rączki (
Maksio jeszcze taki za wiotki na prowadzenie za ręce. Zresztą też nie chce tego robić. A co do raczkowania i leżenia na brzuchu Gosia to i Maksio nie chciał leżeć. Dopiero jak go zaczęłam sadzać to on kładł się na brzuchu i jęczał po jakimś czasie. I tak coraz dłużej leżał na brzuchu aż jakoś się przyzwyczaił i polubił. Ale mi się wydaje że dłużej niż 2 tygodnie by raczkował. Chociaż zobaczymy bo dzieci jednak momentalnie robią postępy.

Współczuję wam okresów ja jeszcze korzystam z laby :ico_sorki: :ico_sorki:

A co do ortodonty to muszę się z Tomkiem wybrać bo mu jedynki stałe krzywe urosły :ico_olaboga:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość