Awatar użytkownika
lala
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1007
Rejestracja: 11 lut 2008, 01:23

Re: Jesień mamy wita 2013

07 kwie 2013, 17:40

Witam.
Widzę że nie tylko mnie mąż denerwuje. Wczoraj tak się z nim pokłóciłam że się nie odzywamy do siebie. Niestety mojemu mężowi chyba trudno zrozumieć że w ciąży ma się chumorki :ico_puknij:
edulitapopłakałam się oglądając ten filmik.Super że wszystko jest ok z córcią
Jutro idę na usg genetyczne- nie mogę się już doczekać , ale przyznam że się boje

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

07 kwie 2013, 20:11

Cześć! Ja dzisiaj cały dzień poza domem, ale w sumie w związku z łazienką, mój bat cioteczny robi meble i jeździliśmy do niego (po niego i nas, żeby pomierzył wszystko i doradził troszkę). Zawsze to krok do przodu.

Edulita dzięki za pocieszenie. Jak człowiekowi na czymś zależy to musi się namęczyć, ale potem radość większa. Jak będziesz miała możliwość to bardzo proszę o jakieś zdjęcia :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: łazienki oczywiście :-) Jak stroje?

Kamilka super że mdłości mijają, odsapniesz w końcu.

Lala wszystko będzie ok z maleństwem no i już pewnie płeć poznasz :-) Mój A. dziś też mnie wkurzył, chociaż wczoraj wieczorem tez przez niego ryczałam, no i nie wiem już czy to On czy hormony, a może po połowie.

Ja jutro wstaję rano z Polą(przed 7), no i aż się boję, urlop się skończył, pora wracać do pracy. Mała poszła mi wczoraj spać dobrze po 23, dzisiaj po 8 ją budziliśmy, żeby wcześniej nam usnęła, ciekawe jak to wyjdzie. Do jutra, spokojnej nocki.

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

Re: Jesień mamy wita 2013

08 kwie 2013, 07:34

Witam

Ja już dziewczynki moje wyprawiłam do przedszkola :) cisza i spokój w domku

lala - nic się nie bój wszystko będzie dobrze - podejrzysz maleństwo i mam nadzieje że pochwalisz nam się zdjęciem z USG

spinka - jak moja siostra cyknie mi fotki to wstawię :-) stroje gotowe jeden już dzis Niki zabrała ze sobą do przedszkola a drugi dopiero w środe zabiera.
Zazdroszcze że możesz pracować co ja bym dała za możliwość normalnego funkcjonowania :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

Re: Jesień mamy wita 2013

08 kwie 2013, 10:05

leona fasolka śliczna

kamilka uważaj na siebie i nie pozwalaj tak wykorzystywać ,najważniejsze jest twoje zdrowie nie porządki a tym bardziej nerwowa atmosfera pogadaj szczerze z małżonkiem,mój po takiej rozmowie jest zupełnie inny pomaga mi bardzo,gotuje,umyje naczynia,facet sam się nie domyśli a przy 2 dzieci będzie ciężej i pomoc będzie nie zbędna

edulita super reportaż pełen wzruszeń ale córka wynagrodziła wszystko jest śliczna po mamusi :)

spinka mój syn od 3 tyg też wie o dzieciątku powtarza ciągle ,że trzeba dbać o mamusie bo ma dzidziusia w brzuszku i uważać :-D

edulita jak Ida lepiej się czuje??


ja wizytę miałam w pt bez usg bo sprzęt był w naprawie
za to tyłkzgięcie już nie zagraża bo macica wreście się podniosła :ico_brawa:
niestety nadal jelitka przeszkadzają i wyciskają mi brzuchol przez co po 18tej już tylko na nim leże by troszkę sobie ulżyć
za 2 tyg kolejna wizyta i usg będziemy zaglądać kto mieszka w brzuszku
a 13 maja prenatalne i potwierdzimy już pewnie płeć

przeziębienie mineło ,wymioty raz na 3-4 dni więc do przeżycia

Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

Re: Jesień mamy wita 2013

08 kwie 2013, 10:15

hej dziewczyny

Betina dzieki teraz i na szczescie trzeba bylo goscia do rytmu przywrocic io odrazu poprawa. Ja duzo tlumaczyc juz nie musze bo to drugie dzieckjo i on sobie zdaje sprawe co sie dzieje ale sam przyznal ze teraz lepiej mi oidzie bo zAdasikiem mialam takie hiustawki nastrojow ze sama sie siebie balam a teraz jedyn ie jak czulam sie przemeczona to zaraz bylam nerwowa i juz sie kapnal ze chyba nie wyrabiam :ico_sorki:

ja dzisiaj wyprawilam wkoncu mlodego do przedszkola a tak szedl biegiem juz sie nie mogl doczekac :ico_noniewiem: hahah zanusdzilam dziecko na smierc w domu hahaha odrazu jak wszedl to usmiech mega i nawet mi papa nie powiedzial :ico_noniewiem:

lala bede czekac i zaciskac kciuki :-D nie boj sie bedzie wszystko dobrze napewno!

spinka i edulita ja tez mam ta cisze juz w domu jak nie ma chlopakow w domu :ico_urodzinki: wtedy moge naprawde odpoczac :-D
choc obok w bloczku podnosza dach i robia nowe mieszkania my to jesienia przezylismya teraz w drugim i ciagle wierca i ciezko polezec chwoile :ico_oczko:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

Re: Jesień mamy wita 2013

08 kwie 2013, 10:27

betina dziękuje za miłe słowa :-) Ida już dobrze to jakaś wirusowa jelitówka była i już dzis zdrowa powędrowała do przedszkola
mam nadzieje że już niedługo minom ci te wymioty bezpowrotnie
kamilka - obok mnie same place budowy wiem cos o wierceniu, borowaniu i stukaniu :ico_haha_01:

Ide zszywać pluszaki bo moja Niki wychodząc do przedszkola zostawiła mi dwa misie w których są dziurki - "zostawiam je na izbie przyjęć do zszycia mamusiu " :-D

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

08 kwie 2013, 10:48

Hejka

U mnie synus tez w przedszkolu :ico_oczko:
Ja delektuje sie cisza :ico_haha_01: ale zaraz musze ogarnac chate

Betina ja mam usg 16 maja i wtedy chcialabyms sie dowiedziec kto tam u mnie mieszka w brzuszku, bo inaczej pozostanie mi czekanie do 32tc :ico_haha_01:


Lala czekamy na wiesci po wizycie :ico_sorki: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

Re: Jesień mamy wita 2013

08 kwie 2013, 11:04

przy 1 ciąży czułam od początku że będzie syn ,a teraz przeczucia nie mam wcale
z przyczyn ekonomicznych wolałabym chłopaka ,zaś z drugiej strony fajnie byłoby mieć parkę :)

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Jesień mamy wita 2013

08 kwie 2013, 11:07

przy 1 ciąży czułam od początku że będzie syn ,a teraz przeczucia nie mam wcale
z przyczyn ekonomicznych wolałabym chłopaka ,zaś z drugiej strony fajnie byłoby mieć parkę :)
Jaa czuje,ze u Was drugi chlopczyk bedzie :-)
Beti na fb pisalam juz kilka razy do Ciebie,nie wiem czy dochodzą wiadomosci

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

08 kwie 2013, 11:40

Ja ani w pierwszej ani w tej ciazy nie mam zadnych przeczuc :ico_haha_01:
Chociaz w pierwszej po cichu liczylam na dziewczynke, a teraz mi to obojetne, no ale tak jak Betina piszesz, z przyczyn ekonomicznych lepiej jakby byl chlopak ;-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość