Tośka_30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1367
Rejestracja: 09 sty 2009, 10:05

Re: Letnie dzieciaczki 2012

08 kwie 2013, 21:33

Aaaaa, zapomniałam powiedzieć, że ciocie mega zadowolone z Marcelinki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Mała ładnie je, zasypia sama w kojcu, pięknie się bawi z dziećmi i sama też się sobą zajmie. Kurcze, jak się cieszę...
Byle tak Jej zostało i żeby nie chorowała i będzie gites :ico_sorki:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

08 kwie 2013, 22:32

Aaaaa, zapomniałam powiedzieć, że ciocie mega zadowolone z Marcelink
to super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: że tak szybko się zaklimatyzowała. Bo to jednak najważniejsze byśmy były spokojne o nasze dzieci :ico_sorki: :ico_sorki:

Aleksandrowicz
współczuję przejść z nianią :ico_olaboga:
powiem wam, że moj maz sprawdza sie rewelacyjnie w roli niani.
no to super :ico_brawa_01: PAweł siedział z Tomkiem jak miał 11 miesięcy do 19 miesiąca. I też nie narzekałam. Spali sobie do 9 :ico_haha_01: karmił kaszą potem deserek potem nie pamiętam co jadł i wracała moja mama koło 15 usypiała Tomka a ja wracałam o 19 z pracy. I tak sobie radzili beze mnie.

Madleine nie wiem co na suchy kaszel u takiego maluszka. Oby się nic nie rozwinęło :ico_sorki: :ico_sorki:

Dobra miałam obejrzeć odcinek chirurgów a już taka śpiąca siedzę :-D

Tośka_30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1367
Rejestracja: 09 sty 2009, 10:05

Re: Letnie dzieciaczki 2012

09 kwie 2013, 08:17

no i dostałam papier "propozycja zmiany warunków pracy i płacy", cóż tak widocznie się płaci pracownikowi za 8 lat pracy...

Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

Re: Letnie dzieciaczki 2012

09 kwie 2013, 08:59

Toska - rozumiem że teraz na gorsze Ci proponują?głowa do góry, niestety w polsce tak sie traktuje pracowników..

Mamusia - ja tez jestem w szoku że Marysia Twoja taka cierpliwa :ico_szoking: siedzi i słucha?bawi się pewnie w tym czasie też czymś co?moja maluchna lubi bajeczki oglądać :ico_oczko: jak widzi pieska czy kotka to pokazuje paluszkiem, troche poprzewraca w kółko te grube książeczki, do buzi sobie weźmie, ale jak próbuje czytać - i to są krótkie opowiastki - to nie jest zainteresowana, no chyba że sroczka kaszke warzyła czytam, to sie cieszy, bo ten wierszyk od małego jej mówiłam i sie wtedy chichrała itp, więc ma zakodowane
co pracy Twojej - dobrze że masz co robić, robisz co lubisz, bo tak jest co?bo dziś ciezko właśnie z pracą i jeszcze żeby Ciebie docenili odpowiednio, a z tego co piszesz to i awans na Ciebie czekał itp, ja tak mówię, bo sama nie jestem happy z mojej pracy i srednio widze póki co perspektywy na moja najbliższa przyszłość..
co do opieki tatusiowej - mój maż opiekował się starszym odkąd mały skończył 1,5 roku a ja wówczas do pracy poszłam, a on był bez pracy i tez radził sobie dobrze, z tym że mało się starał w nauce małego, akcje typu odpieluchowanie czy samodzielne karmienie, zajmować się zajmował, karmił, zmieniał pampers, zabawiał na maksa, że młody uwielbiał z ojcem wszystko, ale zero jakieś aktywności naucze Cie dziecko czegoś :ico_haha_01: teraz małą tez się dobrze zajmie, ale znów na zasadzie zabawy, w sobote, niedziele bierze Laure rano, kiedy ja jeszcze z godzinke pośpię sobie, nakarmi ją, zabawi, umie zabawić, ale jak mała widzi mnie gdy gdzies tam przechodze zaraz biegnie do mnie i jest ryk...
nowa niania chyba sobie radzi, mowiła ze mała grzeczna, własnie zabawi się, zasypia ładnie, niby jeść wg niej też zjada, cieszy się na widok rano, więc oby było ok

a Marta- piszesz że Twoja do 18 stki bedzie ciumciać cyc, możemy sobie pidać rękę :ico_haha_01: dziś w nocy oj nie wiem chyba z 4 razy się rzucała na cycke, w dodatku tak jak zawsze tylko cycała, tak dziś wstawała sobie w łóżeczku, chciuała siedzieć, a było ok 3 w nocy :ico_olaboga:

Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

Re: Letnie dzieciaczki 2012

09 kwie 2013, 09:00

acha - Brawa Tośka dla Twojej córeczki, że takładnie się zaklimatyzowała w żłobku!ile płacisz, jeśli mogę zapytać, za pobyt w żłobku?

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

09 kwie 2013, 09:27

Tośka - brawa dla cóeczki za szybko aklimatyzację :-)

Gosia ten kaszel to jest dziwny bo w dzien kaszlnie moze ze 3 razy,potem jak go kladziemy spać to kaszle,obudzi się i jak zaśnie znowu to już kaszlu nie ma.
Teraz rano też nic,a przed chwilą jak poszedl na drzemke to znowu kaszlnal i sie obudzil .
Może go coś w gardle drapie?
Dziwne to.

A u nas dzieś pada :-(

Tośka_30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1367
Rejestracja: 09 sty 2009, 10:05

Re: Letnie dzieciaczki 2012

09 kwie 2013, 10:28

acha - Brawa Tośka dla Twojej córeczki, że takładnie się zaklimatyzowała w żłobku!ile płacisz, jeśli mogę zapytać, za pobyt w żłobku?
450 z wyżywieniem, więc nie tak dużo ( sporo finansuje urząd miasta).
A co do pracy to mam propozycję 1500 brutto + premia wyłącznie uznaniowa ( teraz mam premię % od zysków , więc to zupełnie inna bajka).
Tak więc mam czas do końca lipca na ewentualne ruchy poszukiwania pracy, ale chyba dam sobie na looz i jesień i zimę pobędę w domu z Małą...

Tośka_30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1367
Rejestracja: 09 sty 2009, 10:05

Re: Letnie dzieciaczki 2012

09 kwie 2013, 10:29

Madleine, a może boli Go gardełko?
Moja maluda też w nocy cosik kasłała.. :ico_olaboga: rano nic, teraz dzwoniłam do żłobka i też ponoć nie kaszle...

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

Re: Letnie dzieciaczki 2012

09 kwie 2013, 10:58

A co do pracy to mam propozycję 1500 brutto + premia wyłącznie uznaniowa ( teraz mam premię % od zysków , więc to zupełnie inna bajka).
to przecież nawet nie jest najniższa krajowa jeśli by np nie dali choćby 100zł premii :ico_noniewiem: Ty masz pełen etat?
ja od przyszłego roku chcę szukać pracy i już mam nerwicę na samą myśl....

Tośka_30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1367
Rejestracja: 09 sty 2009, 10:05

Re: Letnie dzieciaczki 2012

09 kwie 2013, 11:01

A co do pracy to mam propozycję 1500 brutto + premia wyłącznie uznaniowa ( teraz mam premię % od zysków , więc to zupełnie inna bajka).
to przecież nawet nie jest najniższa krajowa jeśli by np nie dali choćby 100zł premii :ico_noniewiem: Ty masz pełen etat?
ja od przyszłego roku chcę szukać pracy i już mam nerwicę na samą myśl....
teraz mam pełen i mam stawkę 3500 brutto, a te 1500 to za pół etatu ma być; przecie to nie jest połowa wynagrodzenia...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość